English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Opustí mě partner kvůli nechtěnému dítěti s jinou?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Opustí mě partner kvůli nechtěnému dítěti s jinou?

selena24
13.06.12
15:07
Nereg.

IP: 31.192.92.*
Zdravím vás!
Jsem teď strašně nešťastná, můj partner má malé dítě, o kterém doteď nevěděl. Bojím se, že mě kvůli němu opustí a začne chodit s matkou svého dítěte. S tou krátce spával ještě přede mnou, ale ona mu dítě několik let zatajovala, nikdo netuší proč. Můžete mi někdo poradit, jak mám naši lásku ochránit? Už teď je přítel za dítětem jak zblázněný a obávám se, že ho ta žena přetahuje, protože mu ho vnucuje čím dál častěji a čím dál častěji tam jezdí. Můžu se nějak proti ní bránit? Existuje nějaké kouzlo?
Nemohl by mi prosím někdo vyložit karty?
Děkuji
 
okla
16.07.12
16:51
Reg. před 2016

Seleno,potrebujes si zapalit Novenskou svicku a prat si ochranu tvoji lasky... ... ... ...
 
naja-07
16.07.12
20:08
Reg. před 2016

Novenskou svicka prosím a kde se dá sehnat? děkuji
 
okla
16.07.12
21:32
Reg. před 2016

Ahoj Najo-07,mely by ji mit v kazdem obchode s ezoterikou ci magickymi predmety,pokud nesezes dam ti email na reiky salon,kde ji maji urcite,taky mi Novenska svicka moc pomohla.vse bude zase dobre,uvidis
 
selena24
30.07.12
17:21
Nereg.

IP: 31.192.92.*
AHoj, oklo, děkuji velmi za radu. Mohla bych také dostat odkaz na ten reiky salon? Kdysi u nás ve městě také bývaly ezoterické obchody, teď tady zůstaly pouze bylinky a čaje, ani pentagram člověk nesežene. Zkusím se když tak podívat v Brně. Kolik ta svíčka přibližně stojí? Na internetu jsem našla odkaz za 350 korun.
 
okla
30.07.12
19:04
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
selena24
31.07.12
08:35
Nereg.

IP: 93.99.148.*
selena24@seznam.cz
 
čekacíkočka
11.08.12
14:45
Nereg.

IP: 178.72.208.*
seleno, pořiď si dítě sama a dítě si půjčujte na víkendy domů
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)