English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Milujeme vždy ty, kteří nás obdivují, ale ne vždy ty, které obdivujeme my.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Hledám pomoc!".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Hledám pomoc!

Issy
08.05.12
21:12
Nereg.

IP: 85.71.224.*
Dobrý den!Potřebuju radu od někoho zkušeného kdo se zabývá magii a věci související s ní.Mám velký problém.Zapletla jsem se mezi démony,je to moc dlouhý příběh a chtěla bych se někomu svěřit a poprosit o radu.Mám ohledně tohohle hodně otázek,o kterých nedokážu já sama přemýšlet.Prosím o nutnou pomoc!
 
Annabell
24.05.12
20:56
Reg. před 2016

O magii moc nevím, jsem dosti mladá a neumím ovládnout svět kolem sebe, ale pokud máš zájem mi ten příběh vyprávět, budu tě poslouchat. Nevím, jestli to vyjádřím dobře, ale mám schopnost pomoci lidem, pokud to tak smím říct.
Pokud bys měla zájem popovídat si, nech mi tu kontakt, najdu si tě.
 
čaroanděl
20.01.13
23:50
Reg. před 2016

ahoj,před zlem se můžeš chránit např.keltským amuletem-triolada,nebo jaky se ti bude líbit,pak kámen -citrín,kolem pokoje si nasypat sůl a mořskou sůl do misky z vodou a měnit ,dobrý je mít i orgonit a pak mi jedna čarodějka dala ochranu proti zlu pro mou kamaradku -zavolat archanděla Michaela s přáním aby z ní sejmul vše co není její..jestli má v sobě programy které to vyvolávají tak si musí dělat kolem svého těla ohnivý kruh..
večer třeba i kolem postele..vytvoří myšlenku kruhu hořícího ,že se přes něj nikdo a nic nedostane a co je uvnitř schoří..
-ochrana proti zlu
 
sakul.retemed
15.02.13
19:31
Nereg.

IP: 85.70.36.*
ahojky lukaši jak se pak mas
 
Martin39
15.02.13
21:41
Reg. před 2016

Já se zabývám magií a mohu i v téhle oblasti pomoci. Musím ale znát podrobnosti, přesně kde a kdy vás ti démoni otravují, jak dlouho to trvá a jak často se to stává. Pište mi prosím SMS, ne volat na tel 723263497
 
Dracizena
18.02.13
21:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Napiš mi, jsem na profilu lide... snad si udělám na tebe čas... pááá
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)