English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Staelová

Jsem ráda, že nejsem muž, protože bych se musela oženit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosíím o radu, jsem v koncích".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosíím o radu, jsem v koncích

jandulka
15.07.11
17:20
Reg. před 2016

Chtela bych Vas poprosit o vyklad. Jmenuji se Jana, jsem narozena 24.7.1986, partner 14.10.1969.
pritel se se mnou rozesel, a ja bych potrebovala vedet jestli je to definitivni, nebo jestli je jeste sance ziskat ho zpet, pripadne, zda ma cenu o to usilovat. Dale bych se chtela zeptat, na muj pracovni zivot, tak nejak celkove nevim kudy se vydat. Jsem na rozcesti snad ve vsech oblastech zivota. moc dekuji
 
Lostris
11.08.11
01:45
Reg.28.11.18

Budoucnost na dalku sice vestit neumim, ale muzu ti poradit male kouzlo, ktere mam vyzkousene na sobe. Je jednoduche a nejedna se o zadnou cernou magii, neboj. Odepis mi na teto strance a ji ti napisu snadny navod.
hodne stesti
 
jandulka
16.08.11
19:31
Reg. před 2016

ahoj,dekuji za odpoved, budu rada za kazdou radu
 
Lostris
17.08.11
08:13
Reg.28.11.18

Ruzne obmeny tohoto kouzla se daji najit na internetu, ale ja ti posilam vyzkousenou variantu, ktera opravdu funguje aspon me pomohla s partnerem ve dvou pripadech a i s praci. Vezmi si papir a obycejnou tuzku (ja pouzivam rucne delany papir) A napis si vsechny duvody proc by partner mel byt s tebou a co mu muzes nabidnout ty a co ti ten vztah prinasi. Vyhrad si na to spoustu casu, muze to byt i nekolik stranek. Dale napis jak si predstavujes pokracovani vztahu a budoucnost s nim. pak budes muset asi chvilku cekat na patecni pulnoc pri dorustajicim mesici. Pak si najdi misto, kde te nebude nic rusit, zapal 4 svicky kazdou jine barvy. Cervena, bila, oranzova a fialova ( nebo co je tvemu srdci nejbliz, ja jsem pozdeji presla na solne lampy, protoze mi lepe pomahaly se soustredit), popros o pomoc, (opet co je tvemu srdci nejbliz, mesic slunce, zivly, tvoje vnitrni ja) precti dopis, vysvetli presne proc to potrebujes a pak dopis spal v rucne delane keramicke misce. Musis byt trochu trpeliva, zmena nenastane ze dne na den. Ja jsem cekala na prvniho pritele nekolik mesicu, pak se vratil po kolenou, ale muj zivot byl jinde a ja ho odmitla. Druhy pritel se se mnou rozesel po dvou letech, ale kouzlo opet fungovalo a jsme spolu dodnes ( 9 let ) na praci jsem cekala 3 mesice, ale pak to stalo sakra za to,velky plat, bydleni, no proste splneny sen. Pokud to nebude fungovat, zkus to dalsi mesic znovu,nevzdavej se. Preju hodne stesti. Tohle muzes pouzit na cokoliv.
 
Michaela255
17.08.11
12:04
Reg. před 2016

moze byt toto cele pravda, ale je zaujimave ze ked sa trapime zacne nam niekto ,,vyssi´´ pomahat az ked prosikame.
 
Lostris
17.08.11
13:00
Reg.28.11.18

pokud sis to dobre precetla, tak si kazdy muze vybrat ke komu obrati svou duveru. Ja pouzivam sama sebe, myslim, ze nejvetsi moc ma nase podvedomi.
Pokud mas nejakou vlastni radu nebo metodu, tak ji sem napis a nenechavej si to pro sebe.
 
Lostris
17.08.11
13:04
Reg.28.11.18

Pro Jandulku: pokud mas jeste nejaky dotaz klidne napis, mezilidskym vztahum se venuji 15 let.
 
jandulka
18.08.11
14:27
Reg. před 2016

moc dekuji Lostris. vyckam dorustajici mesic a hned vyzkousim,
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)