English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Nač se zatěžovat soucitem ve svém srdci, když úplně stačí projevit ho navenek.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Mám ho ráda".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Mám ho ráda

špuntík
04.07.11
15:21
Nereg.

IP: 78.156.147.*
Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o takovou srdeční záležitost. Bohužel neni moc veselá, i když v osudu mám být nakonec všechno úplně jinak tak uvidím. Každopádně teď se nacházím někde hluboko ma dně a to, že se o to s někym můžu podělit mi pomůže vrátit zem pod nohy. Už docela dlouhou dobu se mi libí jeden kluk(teď už je to dokonce můj dá se říct soused) zprvu to vypadalo růžově, trávili jsme spolu trochu víc času a dokonce došlo i někam víc. Teď už, ale můžu sundat růžové brýle, protože nic už neni jako dřív. Mluví se mnou to jo, ale bohužel je to chladné.Řekl mi, že ho nesmím milovat a že mi nechce ublížit, že sám neví co chce(byl totiž chvíli po rozchodu se svou přítelkyní) Já mám teď rozvrácené srdce a bohužel na tom ani psychycky nejsem moc dobře Uvidíme zdali nás osud vrátí k sobě! Nezbývá nic než jen čekat.
 
Merit
04.07.11
19:08
Reg. před 2016

cus devce :-)..
vis, ja sama vyznavam tu cestu, kdy jsem po rozchodu nakou dobu radeji sama a znam kluky, kteri to maji taky tak.. hned vpadnout do vztahu novyho, je tezky.. kdyz clovek neni jeste poradne zahojenej..
ale "nelze ti".. coz vidim jako fer jednani.. ;-)i kdyz te to muze bolet, ale nenalhava ti nic .. ani sobe..

drzim ti/vam palce, at vam ta uprimnost vydrzi.. :-)
drzte se :-)

 
danula
12.07.11
21:15
Reg. před 2016

Mám přítele, je o hodně starší, poznali jsme se před 2,5 roku, bohužel jsme spolu začali podnikat,myslela jsem, že hádky jsou kvůli tomu a mým dětem.skoro jsem mu přizpůsobila celý život, až na to určitě doplatily mé děti. včera jsme se tak strašně moc pohádali, myslím, že je to asi konec, dnes odletěl na dlouhou dobu, z podnikání vystoupil a přesto se hádáme, kvůli dětem a nevěří mi, jsem úplně neštastná, protože nevím co mám dělat?
 
Merit
12.07.11
23:59
Reg. před 2016

cus danulo :-)
pises a neco u toho citis.. jestli chces, muzeme si pokecat na skypu.. z oci do oci.. mozna se ti ulevi, vyslechnu te.. muzeme to probrat.. nic za to nechci.. jak jde o deti, jsem pro.. jsou nase, jsou nami milovany.. tahaly jsme je pod srdcem a nekdy dojde i na to, ze si musime vybrat.. i kdyz to boli.. ale "deti" jsou na prvnim miste (do urciteho veku to nejde ani jinak).. at je to jakkoliv.. prestoze kousou :-), zlobej.. kricej :-)
vsak my je taky zlobime.. treba o tom jenom mlcej..
jak je JIM? .. mluvis o tom s nima?
z textu neni jasny kolik vam vsem je.. proto bych radeji zvolila skypeho.. ale netrvam na tom a chapu, ze to chce i kus odvahy..
jestli souhlasis, nech mi tu nick na skypa a ja si te najdu :-)

v kazdem pripade.. ti drzim palce.. at to dopadne dobre pro blaho tvoje a vas vsech.. i kdyz to na zacatku muze vypadat desive, bolestive.. treba se jednou ohlidnes a reknes si "byla to lekce, ale vse je ok" :-)
mej se tak, jak potrebujes :-)
 
pajaajareny
14.07.11
13:55
Nereg.

IP: 93.181.70.*
moc se mi to líbí .to ho koho mám ráda ten mě nemiluje,bojím se mu říct že ho mám ráda kdyby mě odmítl zlomilo by mě to srdíčko. třeba se mi někdy naskytne příležotost mu to říct
 
daniela.25
05.09.11
22:19
Nereg.

IP: 85.132.142.*
chtela bych sem zeptal jestly sním budu spatky.. moji laskou nerozešli sme se dobře ale ja ho mam rada !!!
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)