English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Maurois

Stárnutí není nic jiného než zlozvyk, na který opravdu zaměstnaný člověk nemá čas.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "ja uz nevym si radou".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

ja uz nevym si radou

diva
06.01.11
19:23
Nereg.

IP: .*
ahoj vsichni. Uz jsem tu tenkrat psala o mem pritelovi a o moji praci co jsem delala jako tanecnice.

Je to asi 6 mesicu co jsem se odstehovala s mym pritelem do malickeho mestecka protoze on tu mel zacit studovat.Nechala jsem moji praci kvuly nemu(tancovani) vse bilo v poho az do ted.

Nasla jsem si praci delam uklizecku tedkon a on sem tam ma praci.
ale ted zacaly byt problemy a to ze se mi stiska po mem starym zivote myt svoje penizky z tancovani kupovat si co chci.

Jsem na tohle hrozna ale rada si kupuji veci na sebe make up a takove od tech 6mesicu co tu jsem tak sme porad bez penez a prezivame jak takz,a mne to fakt leze krkem kazdy rika penize nejsou dulezity hlavne ze jsi s nikym koho milujes.jojoo

pred tim jsem mela vse jenom mi chybel chlap a ted mam chlapa a chybi mi to co jsem mela pred tim.
hodnekrat o tom premyslim se vratit tancit ale muj pritel tomu nerozumi pro neho to je jenom ukazovat telo ale on ani nechape ze pro kazdou zenu aby se citila hezky se ji libi casem si koupit neco hezkeho na sebe.

ja uz fakt si nevym radi bud budu myt jedno nebo to druhe?!
 
selim
07.01.11
01:17
Reg. před 2016

Ahoj ..ráda bych Ti poradila,ale skutečně nevím jakou práci jako tanečnice jsi vykonávala... sama pracuju v divadle a usuzuji že baletka nejspíš nejsi..viď?
další věc co mě zarazila je to slovo měl začít studovat... on nezačal??
místo toho bere příležitostní práce??
V tom případě se Ti nedivím že jsi podrážděná.
asi by ste měli oba zhodnotit jak dál..zda přítel chodí na studie... tak popřemýšlet jestli by nebyl lepší návrat do původního města stím že by asi nejspíše dojížděl(říkám nevím jak daleko jste se přestěhovaly tak to ber jen okrajově)
a při návratu zase Tobě nikdo neříká že by jsi se měla vrátit k původní práci jsou i jiné možnosti jak sehnat lépe placenou práci.. např..různé kurzy ..pokud člověk má skutečně zájem ... jde všechno
Hodně štěstí Ti přeju
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)