English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Hugo

Každý člověk má tři charaktery: ten, který mu připisují, ten, který si připisuje on sám, a konečně ten, který fakticky má.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "láska".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

láska

andrea .B
28.11.10
13:17
Nereg.

IP: .*
miluji ho a chci sním chdit ale chodí s kamoškou a vubec spolu nejsou porad jsou od sebe daleko a šel se semnou projít místo aby se šel projít sni co to znamena
 
Maty
30.11.10
06:39
Nereg.

IP: .*
Ahoj andreo.B,
představ si, že bys byla v kůži kámošky, co by sis o takovém chlapci myslela? Jde prostě s tou, která kývne. Může se objevit nějaká další dívka, on zapomene na Tebe i na kámošku a půjde se projít s ní. Chceš opravdu chodit s tak nespolehlivým klukem? Jestli Ti však nevadí, že budeš jednou z mnoha děvčat, tak to potom nemáš co řešit..
 
Tilly
08.12.10
17:01
Reg. před 2016

Ahoj Andreo. Všechno je otázkou tvého svědomí. Jsi si jistá, že by jsi tohle mohla udělat kamarádce?? Pokud ano klidně s ním choď ale časem by jsi na to mohla doplatit :)
 
Jiř9ina
09.12.10
13:03
Nereg.

IP: .*
ahoj ja se chci zeptat nemam kluka ale libisemi ale nikdy spolu nepromluvime jenom se tak na sebe krasne usmíváme ale porad nic nevíte čím to je??
 
čičina
16.12.10
17:32
Reg. před 2016

nvm jak to semnou mysli..byly jsme venku pred rokem..ale mela sem neco s jeho kamosem..to me pak sralo a sere me to i ted..ted se mi ozval byly jsme dvakrat venku meli jsme spolu ulet..ale ted po tom ulete mi nepise..nvm co kdyz se mi chtel pomstit..ale ja ho už mam rada..co mam delat..a nechci mu psat prvni..nejsem zadna vterka..
 
janička. Žigova
19.12.10
20:35
Nereg.

IP: .*
ahoj andreo jestly se nechces citet jako nejvetši K... . tak mu to oplat i kdis ho milujes ukas ze mas na lepsi a jak te uvidi z jinym klukem tak bude litovat proc stebou nebyl nebo proc ti nenapsalll uvidis bude stoho v P... !! jen mu neukazuj ze se trapis ale ze se bavis dal ze zivot de proste bez neho dal a dal tak mu to ukas nebud blazen a ukas mu ze my holky taky umime dat co proto
 
ninik
21.12.10
14:50
Nereg.

IP: .*
ja ho mam rada ale on mě možna ne . co mam dělat
 

Vikin
23.12.10
00:09
Reg. před 2016

uz nic
 
,lm,poú
27.12.10
19:59
Nereg.

IP: .*
,pok,
 
Pejpyna
21.08.11
13:46
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli mě v nejbližší době čeká láska??? Narodila jsem se 23.7.1993 a už jsem dlouho sama...
pište na email Vopalecka2@seznam.cz Díky ;)
 
sorceress
21.08.11
15:48
Nereg.

IP: 78.108.150.*
Ninik... tady je to možná... Takže do toho ať máš jistotu!
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)