English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Shakespeare

Čím víc jí dávám, tím víc ji mám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Překoná to?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Překoná to?

Tereza22
18.03.14
11:20
Nereg.

IP: 80.188.0.*
Mám přítele, který prožil silný osmiletý vztah. Jsme spolu krátce (4 měsíce) ale cítím z něj, že nemá zpracovanou minulost, že myslí na bývalou přítelkyni. Je nám spolu moc dobře, rozumíme si, smějeme se spolu, ale cítím, že mě nemiluje, že myslí na ni. Moc mě to trápí, čekám kdy se to přežene, ale bojím se, že to snad nikdy nepříjde. Vyznala jsem mu svou lásku a promluvila si s ním o tom, přiznal mi to a chce čas. Má to smysl, nebudu se jen trápit, přejde ho to?
 
Camie
18.03.14
20:45
Reg. před 2016

... přítel má pravdu, že to chce čas. 8 let nejde jen tak vymazat ze dne na den a ani bych to neradila zkoušet. Protože nevím,proč se jejich vztah rozpadl, nebudu Ti tu mazat med kolem pusy. Je velká pravděpodobnost, že se mohou opět dát dohromady, ale máš i Ty šanci, pokud si budeš chvíli hrát na tu chápající kamarádku (bude to těžký), ale přesto budeš ta milující žena.

Opravdu to ukáže čas
 
Tereza22
19.03.14
18:58
Nereg.

IP: 80.188.0.*
Děkuji za odpověď. Čas mu dám, ale sama už dlouhou dobu toužím po lásce, nevím jestli na něj nebudu příliš tlačit, ikdyž to nechci dělat, mám strach, že se tomu neubráním. Rozešli se protože jim to neklapalo, přestali společně trávit volný čas, měli časté spory a ona byla od něj o dost starší, už měla dvě děti (z bývalého manželství) a další mít nemohla. Vrátit se k ní nechce, řekl mi to, chce dítě, které mu ona nedá, myslí si, že by se brzy dostali do stejných kolejí a také se nechce vrátit do bytu, v kterém žili. Nechci mu dělat samaritánku, být tady pro něj za každou cenu, mám přece taky svou hrdost, ale na druhou stranu je to skvělý člověk, nechci ho stratit...
 
Merit
20.03.14
09:52
Reg. před 2016

ahoj Terezko ..
mohu mit dotaz? kolik je vsem zucastnenym let? ..
muzeme prejit treba i na mail, pokud mi tu nechas svuj a nebo se muzeme potkat na skypu, coz vidim jako "dobre" :-), ale necham to na tobe, je to rozhodne pohodlne a rychle reseni :-)
nenutim te.. pokud by jsi to rada probrala na skypu, nech mi tu nickname a ja si te najdu :-) ..
zatim ahoj a mej se krasne a "nedej se.. kazdej si dovoli jenom to, co mu dovolis ty sama" (to je i moje velka skola:-D) ..
pa
 
Camie
20.03.14
21:17
Reg. před 2016

... Terezko, mladí muži někdy mají vztah se staršími ženami, protože u nich najdou starostlivost, navíc je neženou do vážných vztahů (svatby) a nechtějí po nich děti. Zpočátku se taková žena cítí šťastná, že má mladšího milence, ale po nějaké době dojde dechem a chlap začne chtít od života víc.

Pokud víš, především od něj, že ten vztah je vyřešený, že něják neuvažuje o návratu a spíš by chtěl vlastní rodinu a děti, tak něžně přitlač. Být Tebou, klidně bych mu na rovinu řekla, že budu stát při něm, podporovat ho, ale (krásně píšeš) smaritánku mu dělat nebudeš.Ať si on sám rozmyslí, co chceš. Můžeš a chceš na něj počkat, ale ne napořád. Musí to vědět, ale taky bych moc nedávala ultimata. Jsou nevyzpytatelná, někdy zaberou někdy ne.

Minimálně 4 měsíce jsou od sebe,takže už by to mohl vědět. Ale pokud měl s ní 100% servis, tak se bude trochu bát.A taky pokud přilnul k dětem, bude se mu stýskat a určitě mu nebraň se s nimi vídat.
 
Tereza22
21.03.14
15:54
Nereg.

IP: 80.188.0.*
Vztah vyřešený je, nejsou spolu už zhruba 8 měsíců, ale vyřešený není v jeho srdci, cítím, že i když spolu nejsou, ona je žena která zaujímá první místo. Nikdy bych do toho nešla, kdyby mě neujišťoval, že je to pryč. A to chci přece já! Ultimáta nedávám, ani nechci, ale vzhledem k tomu, že vyjadřuji svým tělem, duší i činy, že jsem jeho, možná si myslí, že jsem samozřejmost. Jsem asi naivní, když si myslím, že je to krásné a že každý člověk čeká na to, až najde k sobě osobu, která mu dá jistoty. Muži jistoty nechcou, chtějí neustále lovit, dráždit, žárlit a ženy musí umět s nimi hrát tuto hru. To já neumím a vlastně se mi to i příčí. Proč bych si měla na něco hrát, když mě samotnou těší, že cítím něco hlubšího?
 
Tereza22
21.03.14
15:57
Nereg.

IP: 80.188.0.*
Můj mail je mail.Terezka@seznam.cz. Budu vděčná za jakékoliv popovídání si :-)
 

Tereza22
21.03.14
16:05
Nereg.

IP: 80.188.0.*
Dnes jsem si přečetla toto moudro od "kartařka Alenka a Margita" na facebooku:

"Prosím,aby jste se dnes všichni zamysleli na tím,do koho jste zamilovaní.Co pro vás váš partner dělá,jak se k vám chová.Miluje vás?Pokud ano,je schopen udělat vše to,co vy by jste byli schopni udělat pro něho.Spousta z vás si řekne - ale on mě má rád - ano má,ale nemiluje vás.A vy si zasloužíte víc.Nebuďte s nikým jen kvůli tomu,že ho milujete vy,nebo kvůli dětem,kvůli sousedům... .Vesmír nechce,aby jsme žili nemilovaní,dá vám do cesty toho,kdo si vás bude vážit a opravdu milovat.Dá vám toho,koho si zasloužíte a ke komu opravdu patříte.Utíkejte od nelásky,neobětovávejte svoje srdce pro někoho,kdo si vás nezaslouží!"

jako by to snad spadlo z nebe...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)