English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Russell

Je to velmi pohodlná teorie tvrdit, že génius se navzdory všem těžkostem vždycky projeví... Kdo však dokáže zjistit, kolik skvělých géniů potichu vzalo za své, aniž kdy dosáhli věku dospělosti?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pre pani gamu oakujuci sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pre pani gamu oakujuci sen

Kvetoslava
14.06.18
05:22
Reg.9.2.18

Dobre ranko pani gamo tento Sen sa mi Uz 2 razi snival zobudim sa Lebo az srdce ma velmi boli ide o Sen z mojov dcerkov ze mi vipadla z okna a zomrela a Ja vidim vsetko ako keby zivi sen chcem v sne zomrie od bolesti vidim ju mrtvu ako ju obimam proste slovami ani neviem co Mam pisat. Prosim vas co to znamena velmi Dakujem .
 
Gama
15.06.18
15:46
Reg.4.1.18

Zdravím drahoušku,mrknem na to.Ve svém nitru cítíte úskost a zranitelnost.
Nejspíš vás i něco trápí,váš pohled na život se často mění a proto je nutné více vnímat své okolí.Blíží se nečekaná událost (zrada od někoho koho znáte)
ale nebojte se vyváznete ve zdraví.Tak toto je poselství vášeho snu,osud bude stát při vás tak to berte jako cenou lekci života.Nedejte se beruško hodně štěstí.
 
Kvetoslava
16.06.18
08:24
Reg.9.2.18

Mate pravdu pani gama ta zradza Uz je a
 
Kvetoslava
16.06.18
08:34
Reg.9.2.18

Vo vsetko co ste pisala Uz sa stalo mate pravdu tento tyzden mi sa vsetko ukazalo klobuk dole viete povedat pravdu Len nechapem preco kazdi Len mna nicit chce ved Ja kazdemu Ked je v nudzi pomaham a oni su falosni Aj to vidim budem Mat Uz nie kedi pokoj od inteig pani gamo Chcem vycestivat do nemecka za pracov z mandzelom prec od vsetko podari sa mi tam tam urobit zazemie mandzel 31.12.1979
 
Gama
18.06.18
10:46
Reg.4.1.18

Květuško,na to vám řeknu pravdivé a staleté přísloví.Každý dobrý skutek,po zásluze budiš potrestán.Víte lidi kteří mají v sobě dobro jsou snadný cíl.
Proč, protože nemají v sobě zlobu ani agresi takže útočníkovi vlastně nic nehrozí,moje milá.Víte vědět pravdu je dost důležité a každý člověk má právo vědět pravdu.Pravda ať už je jakákoli vám dává možnost se s danou věcí popasovat.Píšete že chcete změnit svůj život,tak směle do toho nebojte se.
Možná to bude ze začátku trochu obtížné ale ,vi to dáte já ve vás věřím.
Přeji vám aby se váv ve všem dařilo,našla jste klid a pohodu,štěstí i dlouho trvající naplnění.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)