English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Swift

Moudrý člověk je nejméně sám, když je sám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Potřebuji poradit

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Potřebuji poradit

Dafmen
28.07.11
18:23
Reg. před 2016

Ahoj zajímal by mě váš názor ohledně pyrokineze docela rád bych zjistil jestli to doopravdy jde naučit nebo to co se píše na internetu ohledně pyrokineze jsou jenom báchorky .Rád brouzdám internetem a čtu si různé komentáře ohledně magie a pyrokineze.Některé komentáře jsou opravdu zajímavé a některé jsou úplné kraviny jako že se někdo dokáže naučit za den různá ohnivá tornáda atd... Docela věřím v tyto vědy a chtěl bych o nich zjistit co nejvíc a proto hci znát vaše názory na pyrokinezi.Děkuji za komentáře.
 
im
28.07.11
21:27
Reg. před 2016

napiš mi na e-mail mystic.immortal@email.cz
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
30.07.11
16:32
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Ahoj no zaujala me tva otazka to stejny sem chtel napsat taky :D no ale myslim ze jedina moznost jak to zjistit je vyzkouset cviceni ktere se pisou na netu. Nejhorsi je na tom ale to ze uceni tehle schopnosti muze nejspise trvat kolem pul roku a met pevnou viru a vuli pul roku o necem o cem vlastne nevis jestli funguje je temer nadlidskej vykon no kdyby se ti podarilo zhasnout svicku pomoci mysli tak napis ;) , ale zase na druhou stranu si rikam kcemu tuhle schopnost akorat mozna na sebeobranu by se hodila, ale na verejnosti to ukazovat by byla asi sebevrazda no a myslim si ze kdyz uz by to nekdo ovladal tak ti urcite navod nerekne protoze je to schopnost kterou neovlada temer nikdo? a tak by ji chtel uchovat v tajemstvi aby ty kineze neovladal kazdej druhej clovek navic by tu byl pak strasnej bordel. Uprime kdybych znal presnej navod jak se to naucit tak bych to urcite nevyvesil nekde na internet a nerekl kazdymu napotkani ba naopak bych jeste lidi matl ze to je blbost aby to fungovalo. No takze muj postoj ktemto kinezim je takovej ze to funguje ale bez ucitele kterej by ti to ukazal na vlastni oci je to temer nemozny se naucit Jeste ze tak

PS: nechtel bych videt kdyby naky decko na ulici na ktery se skarede podivas ti hned podpalilo vlasy.
 
im
30.07.11
17:55
Reg. před 2016

:D tak to máš pravdu ale dá se to naučii z návodů z internetu ale je to hodně o víře a o cviku ale myslim že se to vyplatí
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
30.07.11
18:24
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Ty uz nejakou tu kinezi ovladas? ;) a zajimalo by me vcem se to vyplati podle tebe? Protoze nevim jestli ma cenu se o to zajimat vubec :P
 
im
31.07.11
00:18
Reg. před 2016

no já osobně sem zkoušela telekinezi ale ta mi nesla no já nemam moc výdrž něco zkoušet ale pyrokineze mi jde mírně zvětšovat a zmenšovat plamen a hýbat s ním do stran a taky umím plamen uklidnit když se začne jen tak sám od sebe hýbat třeba kvůli průvanu... a myslím si že to může být výhoda chtěla bych umět udělat vlastní plamen ale to chce ještě hodně tréninku může se to hodit když nemáš po ruce sirky nebo zapalovač a nebo si posvítit když je tma, ale myslim že by bylo nebezpečný ukazovat na veřejnosti nebo to někomu říct jak by to dopadlo lidi mají vždycky strach z něceho novýho a jinýho než je běžné kdyby na to někdo přišel nebo to natočil bála bych se toho co přijde aby jsme neskončily jako v 16. století... ale za skoušku to podle mě stojí tak kdybys to skoušel tak hodně štěstí a dej mi prosím vědět jak ti to jde zatím se měj
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
31.07.11
13:10
Nereg.

IP: 90.179.18.*
no tak stim plamenem to je vklidu sem to zkousel taky a de to celkem lehce ale zas clovek nevi jestli to dela on nebo pruvan nakej mensi. Vule se da cvicit ale nevim presne jak proto sem tam vytvoril tema ale nikdo neodepisuje :/ ale taky dosti me zajima ovladani energie psi ball a tak jenze si opet muzu polozit otazku bude mi to knecemu jediny co me v posledni dobe zaujalo je lucidni sneni ale to opravdu funguje ;) no takze kdyz to shrnu kineze jsou temer k nicemu :D ovladani energie se hodi myslim ze se da pouzit v lecitelstvi nebo kdyz dokazes nashromazdit velkou energii do jednoho mista muzes i nekomu ublizit v sebeobrane a ten dotycnej nepozna ani ze to byla magie protoze vlastne nic nevidel ;) Magie se nepouziva k zamachrovani
takze jen v tajnosti
PS: bez Vůle nic nedokazes ;) jo a jeste neco u psi wheelu je to podobny jako u toho plamene taky nevis jestli to delas ty :)
 
im
31.07.11
14:10
Reg. před 2016

psi ball jsem taky zkoušela a je to taky jednoduché ono ne že bych nevydržela něco zkoušet tay na to někdy nemam čas abych zkoušela půl roku každý den telekinetický cvičení..
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)