English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Lakomá duše se nenasytí žádným ziskem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pořád se mě snaží někdo zabít

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pořád se mě snaží někdo zabít

Jana1000
16.08.16
22:30
Nereg.

IP: 37.48.14.*
Zdravím.. Nejspíš nejsem jediná kdo takové sny mívá... Ale poslední půl rok mám skoro každou noc noční můry.. Většinou se snažím člověka a nebo zvíře zachránit..A pak za to zaplatím ja životem..A hlavně se mě snaží co chvíli něco zabít..Kolikrát si vybere někoho jiného , ale já toho člověka nebo jak jsem psala zvíře zachráním..A kolikrát pak padnu na zem a jsem mrtvá..A nebo mě někdo pronásleduje a chce zabít..Nevím proč takove sny mám a už se jich i někdy bojím.. Někdy mám hlavně strach , že se splní..Nevíte někdo o něčem co by mohlo pomoci?
 
Dracizena
22.08.16
23:00
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Jano, jááák, "nevíte někdo o něčem"? Ty v sobě nevyciťuješ, že se Ti otvírá vnímání a že by ses měla začínat učit modlit? Ne k Bohu, ale do hvězd... Koukáš se do svým minulých životů, kde si žila životy jako léčitel... kde Tě i chtěli zabít atd... Z těch snů neměj strach, ale měj ho sama ze sebe, že nehledáš duchovní cestu samouzdravovací...
 
Talinka
15.02.20
06:18
Nereg.

IP: 77.48.35.*
Mne se stává to samé.. Ve snu mne chce věčně někdo zabít.. A když se to nepovede jemu, tak znamená že jsem ho zabila já.

Ale většinou jsem ho zabila protože jsem chránila okolí.
Nebo mám ve snu furt vlaky, bud srazí někoho jiného, nebo já jsem blízko k tomu aby mne srazil
 
Talinka
15.02.20
06:18
Nereg.

IP: 77.48.35.*
Mne se stává to samé.. Ve snu mne chce věčně někdo zabít.. A když se to nepovede jemu, tak znamená že jsem ho zabila já.

Ale většinou jsem ho zabila protože jsem chránila okolí.
Nebo mám ve snu furt vlaky, bud srazí někoho jiného, nebo já jsem blízko k tomu aby mne srazi.
Neví někdo co s tím?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)