English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Jedinými vítězi při rozvodu jsou advokáti. Důsledek Slovo nic nestojí. Pokud ho nepronesl tvůj advokát při rozvodu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pomoc s výkladem snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pomoc s výkladem snu

Izz
10.04.22
10:27
Nereg.

IP: 109.73.212.*
Zdravím, prosím o pomoc s výkladem snu. Jsem měsíc po rozchodu, kdy mě partner(36) vyměnil za 17 letou holčinu. Rozchod byl dosti bolestivý a nečekaný, alespoň pro mě. Po týdnu od rozchodu se mi zdály velmi agresivní sny vůči té 17 leté slečně. Dnes se mi zdál ale úplný opak.

Vešla jsem do našeho společného domu, byl prázdný, ale vnitřní pocit byl, že tam někdo je. Tak jsem začala procházet místnosti, abych se přesvědčila, zda jsem tam opravdu sama nebo je tam přítomnost někoho dalšího. V běžně uklizeném domě byl najednou nepořádek. Šla jsem po schodech nahoru a nakoukla do dříve prázdných dětských pokojů, které byly zaplněné věcmi. V koupelně tekla voda do zašpuntované vany. Polovina vody byla modrá od koupelnového oleje, druhá polovina čirá. Voda stále tekla z kohoutku a nikdo u toho nebyl, tak jsem vodu zavřela. Pokračovala jsem do ložnice, kde byly zatažené venkovní žaluzie a v rohu v houpacím křesle byla schoulená ta 17 letá slečna. Nemluvila, jen byla překvapená, že někdo do ložnice nakoukl. Řekla jsem jen "pojď dolů udělám nám kafe". V kuchyni jsem nemohla najít hrnky a kávovar byl jiný. Holčina přišla dolů do kuchyně, byla ubrečená. Podívala jsem se na ní, objala ji a řekla "vím, že jsi tu sama, to bude dobrý". A v ten moment jsem se probudila.

Prosím, pomozte mi to rozklíčovat. Je to cesta nějakého odpuštění?
 
dracizena
07.07.22
23:29
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Zdravím... už to, že jsi ve snu zavřela tu vodu, pomohla jsi svému tělu. Dům a nebo byt, je jinou formou těla... Voda je zde na Zemi věčná a teče koloběhem... A to znamená, kdo Ti ublížil, bude se to opakovat. Ale Tys zastavila ten tok a až si najdeš nového přítele, bude jiný, jak ten předešlý... Bude mnohem lepší... A ty sis uzdravila ve svém těle vodní hladinu... a stačilo, abys sebe vnímala ve snovém příběhu... Drž se...
 
Kristýna 25
23.07.22
00:33
Nereg.

IP: 94.138.118.*
Ja se ve snech nevyznam ale hrozne ti drzim palce abys byla s nekym s kym budes šťastná 🍀& ;#10084;️& amp;amp;#10084;️❤️
 
abcd1234
27.07.22
22:46
Nereg.

IP: 89.24.251.*
Zakalená voda může v extrémním případě znamenat úmrtí nějaké osoby, jak to bylo v mém případě. Sen se mi zdál z 26. na 27. leden 2020. Jednalo se o situaci kdy přecházím se svou sokyní přes most a vyplaším "její" 2 rybičky, z kterými si povídala, když ještě nevkročila na most, ale šla podél řeky po pěšince.

Ryby jsem vyplašil/a "silou myšlenek". Chtěl/a jsem demonstrovat svou moc a samovolně se najednou objevil souvislý pás žraločích vajec v několika řadách. Dotyčná sokyně při prvním pohledu jednala sečtěle, věděla o co se jedná.. lépe než já, který tento pás myšlenkami ve své hlavě "zhmotnil/a". Vykřikla: "Nééé rybičky rychleeé!" Já měl/a radost, že musí být osamocena, přestože rybičky včas odpluly. Poté oblak "vajec" uvolňoval kalný oblak sinic, ale byl to spíše jed.

Jinak to zařvání "néé rybičky rychle" byla emoce, kterou jsem po probuzení prožíval/a. Nikdy za poslední léta jsem neprožil/a v reálném životě takové intenzivní emoce.

Dotyčná sokyně za půl roku skutečně zemřela (po snu), ještě předtím jsem ji potkal/a poblíž řeky a ze strachu, že něco negativně ovlivním, odmítl/a na její žádost kousek dál doprovodit, protože jsem byl strašně zmaten/a. O dvanáct dní později zemřela.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)