English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

podivne sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

podivne sny

lumank
06.10.15
11:28
Reg. před 2016


Domluvili jsme se s pritelkyni ,ze nekam vyrazime. Dojeli jseme na naky místo,hospoda,zamek,bar. Nevim co to presne je a kde to je,ale o tom miste se mi zda často,jako by v pousti nakej bar v hore ci co :/
vysadila me ze za chvili prijde,sel jsem dovnitr a vsim si ze u stolu je bejvalka s pritelem a u meho stolu moje Mamka. Pak se povidalo a pilo a ja se snazil volat pritelkyni,ze tu je byvala ale marne.
Když dlouho nesla, sel jsem ji hledat,jdu posilnici a zastavi u me ve stribrnym kabrioletu a ukazuje mi naky fotky co byla vyvolat za dost penez. Neresil jsem peníze,nejspis to bylo dulezity. Na fotkach byl nakej silnejsi chlap s cernymi dlouhymi vlasi a tetovanim na brise. Tetovani bylo nejasny,nejspis jeho portret,hlava kone,indian. Když sem se ptal na auto a fotky kde to vzala,rekla neres to,zachvilku prijedu a byla pryc. Najednou sem se ocit v nakladaku v kterym jedu se svým synem. Ve snu byl batole a ja ho levou rukou drzel a on mi spal na rameni a druhou jsem ridil a hledali jsme mamu (mou pritelkyni). Neustale mi sklouzaval,tak jsem ho polozil na lehatko v aute a najednou se promenil v bilou mys,nebo krysu co spi ve sklenici s vodou. Mamu jsme nenasli,tak jsem ho vyndal ze sklenice a ususil a dal do kapsy. Potkal jsem pritelkyni s jeji dcerou deniskou,ale nejevili vubec zajem.
Najednou sem byl ve valce,asi 2 svetova,podle toho jak to nebylo moderni,nevim a byl jsem vojak. Behal mezi bunkrama a valcil. Vracel jsem se na zakladnu do naseho tabora a uprostred naseho stolu sedeli moje mama a jeji pritel a u sloupu ma pritelkyne s dcerou Deniskou a měli moderni Mobil a přes wifi nahravali fotky a nejevili zajem,sel jsem bojovat a vzbudil se.



Druhy sen: jdeme s pritelkyni a synem k babicce,cestou se zastavime odpocinout v nejake vesnici. U ciziho domu je velka postel venku,tak jsme si tam lehli se synem. Pritelkyne ze si odskoci,za chvilku prinesla lahvove pivo a ze musí na zachod. Zustali jsme se synem sami. Najednou se schazeli lidi s okoli a prijel i majitel domu,zeptal se co tu chcem,rek sem ze si odpocinem,pockame na mamu a jedem. Otocil se a odesel. Pritelkyne dlouho nesla tak jsme ji sli hledat. Vylezla ze zachodu s cizim chlapem,neupravena a obstastnena a nejevila zajem,kriceli jsme na ni,ale byla jak sfetovana. Syn na ni zavolal mami,lekla se a ja se vzbudil.

Tyto sny jsem mel dva dny za sebou,jinak sny nemam,nebo si je nepamatuji.

Pritelkyni vydesil sen dnes,kdyz se ji zdalo,ze ji syna někdo chce unest z naruce,jsou mu tri,tam byl mensi.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)