English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Mansfeldová

Protivy se přitahují. Například mladé, chudé dívky a bohatí, starší pánové.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

pocity menejcennosti

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

pocity menejcennosti

sabina874
18.11.11
20:51
Nereg.

IP: 85.237.227.*
Ahojte všetci!ja by som vám chcela vyrozpravat svoj pribeh,a čo ma velmi trapi!Mam vztach s chalanom s ktorym som uz 11 mesiacov a zo zaciatku asi aj tak 9mesiacov bolo vsetko uplne v poriadku,skoro vsetko užasne!on je uzasny chalan,vsetok svoj volny cas travi so mnou.Ja studujem on pracuje
a denne chodi za mnou 15km hned z roboty,kupuje mi plno darcekov,berie ma na vecere na vylety..úzasne..lenze problem je v tom ze ako ma mna uz stratil vsetkych kamaratov,uz ho nikto nezaujimal,nema konicky a sme len spolu!tym padom ziarli ked ja chcem ist na diskoteku,co samozrejme bez neho nechodim..nechcem zbytocne problemyy a nezoznamuje ma s nikym ziadnym kamaratom..ale ja jeho beriem so seobu vsade,je v kuse kontakte
s mojimi kamaratkami,chodi stale na moj intrak,spava tam,zoznamujem ho s kazdym a to je uz zrazu vsetko v pohode... ja nemozem ziarlit,a aked ziarlim tak mi povie ze co za sprostosti riesim?je pravda
,ze nechodi nikde bez o mna na diskoteky nikde,chodi stale za mnou,na izbe sa bavi len so mnou,len niekedy mam pocit ze ma uz tak nemiluje,a zacinam uz aj ja v poslednej dobe
ziarlit strasne moc a potom vybuchnem a hadame sa za sprostosti!niekedy ked sme sa pohadali,sa mi stale opravedlnoval aj ked to bola moja chyba a teraz ked sa pohadame mi vyhadzuje aj veci co ja robim,ze uz ani ja nie som taka... hovori ze si nenecha srať na hlavu... v poslednej dobe necitim uz od neho lasku,mam pocit menejcennosti pri nom,neviemje normalne ked sa nahnevam ked sa pozrie na nejaku peknu babu
na chvilu?ja citim ze ma miluje,ze robi vsetko pre mna,ja si to vazim,len chcem citit ze ja soom pre neho jedina,najlepsia... viem,zeby ma nikdy nepodviedol,len niekedy si uz viac
dovoluje a uz sa nesprava tak láskavo ku mne,mam pocit ako keby si ma uz tak nevazil... a ja mam z toho nervy,ja som mu to uz vysvetlila,ale on je uzasny fakt vela pre mna robi!len vo mne sa nieco zabudovalo a dokazem vyvolat hadku za hocico!ze mi nezakyva,za sprostosti... neviem poradte mi prosim,lebo mi zalezi na tomto vztahu ale sa uz nechcem trapit a chcem aby sme boli uz stastni!!!!dakujem
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)