English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

po dlouhé době :-)

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

po dlouhé době :-)

Flíček
26.04.11
12:22
Nereg.

IP: .*
Ahojky, tak po dlouhé době jsem zas zaznamenala dva sny... byli celkem brzy za sebou. První se týkal mého největšího koníčku a to tance. Dostala jsem nabídku, abych tančila v jednom souboru a já se dlouho rozmýšlela.Když už jsem byla domluvená, že do souboru dorazím, tak se mi zdál noc předtím sen, že jsem konečně jela na první zkoušku daného souboru, ale nikdo mě mezi sebe nechtěl přijmout, opovrhovali mnou a zkrátka jsem čekala 3 hodiny než mě zase odvezli zpět domů. Bylo to zvláštní a po probuzení jsem z toho měla špatný pocit, tak jsem tu cestu nakonec odřekla.
Druhý sen byl minulý týden, kdy jsem jela autobusem, seděla jsem vedle nějakých děvčat. Neznala jsem je. A najednou všude kolem nás tornáda. Když jsem se otočila dozadu, tak řidič měl řízení v zadní části autobusu a řítil se přímo do jednoho toho víru. Samozřejmě nás to začalo točit, všechno se sypalo. Skončilo to, já tam ležela na zemi, pomohla jsem někomu na nohy a už jsem na další neměla sílu. Někdo tam dokonce mluvil o nějakých papírech, že to za mě nemůžou vyplnit... dál nevím,co by pokračovalo, protože jsem se vzbudila :-)

Asi spolu ty dva sny nesouvisí, ale docela by mě zajímalo, co znamenají. Pokud by někdo byl tak moc hodný a pokusil se to trochu rozebrat, byla bych vděčná. Děkuji.
Mějte hezké dny. Flíček
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)