English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

peklo

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

peklo

galeriab
29.12.11
18:37
Nereg.

IP: 85.248.5.*
Mna by zaujimalo co znamena nasledovny sen ktory sa mi snival:

Bola som mrtva a stala som pred branou ale pekelnou. Bol tam diabol a chcel ma tam mat. Ja som dostala paniku a zacala som sa modlit prezehnavat a kricala som ze uz verim v boha ze nechcem ist do pekla. Potom som si myslela ze ked sa zrutim z vysky na zem ze sa zobudim tak som padala do prazdna ale zase som neskor stala pred tou branou.

Dakujem :-)
 
Dracizena
03.01.12
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Galeriab... velice dobře rozumím Tvému snu, ale nebude se mi touto cestou dobře vysvětlovat... Určitě mi napiš na meil... Máš udělat změnu v cestě za Bohem... Máš jít za ním z druhé strany, ne jako Tvá babička... Ona vyšlapávala cestičku i pro Tebe, ale netušila, že Ty dnes musíš vyšlapávat novou cestičku nahoru po které budou stoupat do duchovního zrání potomci a nejen z vašeho rodového toku... Cesta do duchovna se dá přirovnat cestě na vrchol hory a Ty budeš vyšlapávat novou cestu a proto po té staré Tě sám Ďábel nepouští, protože bys nedošla do zdraví... A kdo je Ďábel? Anděl který lidstvu dnes podává pomocnou ruku, je mimo jiné i lidskou krví.Tak proč vidět Ďábla zkresleně, když je součást lidského těla. ON je na nebi, ale drží lidská těla svým mimozemským umem zde na Zemi...
 
galeriab
10.01.12
18:51
Nereg.

IP: 178.40.187.*
mohli by ste mi dat svoj e mail?
 
galeriab
10.01.12
19:44
Nereg.

IP: 178.40.187.*
uz som si ho nasla a napisala som Vam
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)