English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pejsek

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pejsek

2jana
03.11.14
11:18
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Mohl by mi prosím někdo vyložit sen: chovala jsem na klíně malého pejska, měl nádhernou měkkoulinkou srst,byl tak milý,příjemný.Pořád jsem ho tisknula k sobě i on ke mně.Měla jsem pocit,jako kdyby se podobal nějakému jemnému měkkému polštářku a celkově jsem měla vnitřní nádherný hřejivý pocit,který jsem měla ještě po probuzení. Mockrát děkuji.
 
Dracizena
04.11.14
13:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PES JE PRO TEBE LÉKEM...
2Jana... zdravím... napsala bych, že Ti něco chybí, možná láska, něha, ale mé výklady jsou i z jiného úhlu pohledu...
Pes je věrnost a Ty vyžaduješ a budeš vyžadovat věrnost.
Nejsi sobecká, to ne, ale máš ráda jistotu, jako ten pejsek který se může spolehnout na svého páníčka...
Máš ráda i tu něhu a přitulit se a třeba nic víc, jen cítit teplo domova...
A z léčivého pohledu... pes je léčivou formou pro člověka, to každý ví a proto si občas nějakého pohlaď s vědomím, že si od něj bereš léčivé světlo, ale věř, že i Ty se tím pádem stáváš léčivým světlem pro pejska.
Pokud to prostor dovolí, pohlaď psa od hlavy a po páteři, až na konec ocasu a přej mu zdraví... vyrovnáváme takto psovi energie v páteři..
/a nejenom takto/
Myšlenka umí duchovně pracovat a je to zase jen naše myšlenka která je živější jak celé tělo, která dává do pohybu energetická vrstvení kolem těla, ale i kolem psího těla...
Psíci, kteří jsou takto obohaceni světlem skrze člověka, pak snadno najdou cestu zpět, když se ztratí a včas změní směr, když se řítí pod kola auta a pod.
Ten pocit jemného polštářku, to jsi jen ve snu cítila psí léčivou energii a je na Tobě, jestli sen přezrcadlíš do reálu...
Držím palce... je to lehké, jen člověčí nezájem je tíží, pro někoho i obrovskou... pááá
 
2Jana
04.11.14
14:24
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Ó,děkuji moc,Dračí ženo,bylo to hezké počteníčko,takové měkkoučké,tak to na mě působilo,jako mazlení s tím jemňoulinkým pejskem.A na lásku čekám,to je pravda a chybí mi.Moc zdravím a děkuji.
 
Dracizena
04.11.14
22:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
2Janičko, proč myslíš, že z Tebe chci udělat léčivou formu pro pejsky, pokud je budeš hladit po páteři?
Pes má Ducha který umí člověku plnit jeho tužby, KDYŽ ČLOVĚK POMÁHÁ, TŘEBA I PSŮM... .
Pomáhat takto, jakoby šamansky pejskům, to znamená, že zpětná reakce se dostaví...
Mazli se s pomyslnými pejsky/s polštářkem/ a nebude dlouho trvat a přijde člověk věrný, jako ten pes... Zhmotňuj představu o budoucím příteli... Posílej svá přání do hvězd a stane se...
AŤ SE STANE***ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN***
 
2Jana
06.11.14
07:16
Nereg.

IP: 213.129.132.*
Ano,rozumím tomu Dračí ženo,a až teď jsem si vzpomněla,když měla jedna paní u nás v práci yorkšírka,malého,nemocného,tak jak jsem vešla do místnosti,hned mi vyběhnul naproti,viděl mě poprvé a vůbec se nebálAsi jsem ho nějak přitahovala..Hned jsem ho hladila i po zádičkách a on tak držel,nemohla jsem se od něho odtrhnout,pořád jsem ho chtěla hladit.Čekám,kdy ho paní zase přivede i se mi po něm stýská.Taková srdečná očíčka jsem u yorkšírka ještě nikdy neviděla.To jsem ráda,že jste mi odepsala.Posílám své přání do hvězd a ať se stane. ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN. Děkuji .
 
Dracizena
06.11.14
12:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
2Janí a takto je člověk veden vzhůru po duchovních schodech a někým, kdo Ti jen odpoví na sen...
Ano, člověk se má zastavit u toho, koho vycítí s vnitřním zájmem a Ty ses zastavila u mě a proto Ti poradím jak dál...

Až budeš hladit nějakého pejska, zhmotňuj, že Ti z dlaní teče duha, aspoň třech barev a můžou to být barvy české vlajky.
Máme velmi magicko-démonickou léčivou kombinaci barev na vlajce...
Málo kdo toto ví...
A zhmotňuj, že tyto barvy Ti tečou z dlaní a nalepí se na páteř a vsakují se do míchy, kde tyto barevné energie opravují pokažený řád těla... celý svět je pokažený a jsme to zase jen my, kdo musíme opravovat svá těla, ale i zvířátka, i rostliny atd.

Člověk je doslova přesycen slunečními paprsky a proto dnes je vědomě musíme z těla opět vypouštět ven, ale musíme s nimi léčit své okolí a pak jsme k účelu celé naší sluneční soustavy.
Lidé zde na Zemi nežijí pro srandu, ale abychom posouvali sluneční světlo ze své mikroskopické hloubky do aurického pole a pak jsme světelným člověkem...
Kdo nedozrál do tohoto pochopení, je ještě zakuklen, je larvou a to jsou lidé kteří jen druhého koušou kritikou... Jsou ještě duchovně nedozrálí...
Buď světelným člověkem, Ti přeji...
Stoupla sis na první duchovní schod a Anděl hvězdný v trojici ámen+ámen+ámen, Tě dobře povede do vyšších smyslů, do jemnohmotnějšího uvědomování si všeho podstatného kolem Tebe...
Držím palce a nejenom palce...
časem budeš mít hodně otázek, odpovím...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)