Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 19.9.2019
Svátek slaví Zita, zítra Oleg.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen18.09.19 / Paul methotmen21@seznam.com v Sny
opakující se sny17.09.19 / Monisusu v Sny
Pronásleduj mně číslo 2217.09.19 / vít.budin@seznam.cz v Sny
magický rituál na vrácení partnera16.09.19 / Pauli v Láska

Chceš-li změnit svět, musíš nejdřív změnit sám sebe.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

Brintnallův zákon: Jestliže obdržíte dva protichůdné příkazy, uposlechněte obou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

otevírající se a zavírající se dveře

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

otevírající se a zavírající se dveře

janavobo
(18.09.12 / 09:42)
dobrý den,dnes se mi zdálo, že mám v pokoji dvoje dveře hned vedle sebe přes roh pruhledne. Najednou se z ničeho nic jedny otevřely a hned zavřely, když to bylo takhle 2x, vzala jsme klíč a zamkla je a v zapětí se otevřely a zavřely druhé dveře. Šel okolo soused a chtěl půjčit tátovo triko a než jsme nějaké našla tak měl jedno z nich na sobě.
Pak se mi zdálo, že zachodem stále proteká voda.
Zajímalo by mě co to znamená. Přišlo mi to jako nějaké varování. obzvláště ty dveře. děkuji

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)