English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Tolstoj

Přestaň hovořit, jak zpozoruješ, že se začínáš rozčilovat ty nebo ten, s nímž hovoříš. Nevyřčené slovo - zlaté.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

osudovy muz?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

osudovy muz?

kathliin
12.06.16
17:27
Reg. před 2016

rika,ze me ma rad... ale neni se mnou... rika,ze me chce videt... ale sotva napise... je zadany,ja take... rikam si,mozna ma duvody... ale mozna vlastne ani nic nechce... trva to par mesicu a spolecne straveny cas je par hodin... vim,ze po me touzi... ale jak moc? aby odesel od rodiny?? asi ne... jmenuje se tomas,26.3.1975.ja,kveta,24.5.1975... muj muz jiri,30.11.1970... jsem asi naivni,ale zamilovana a slepa... ma cenu se k nemu upinat nebo mam zkusit zachranit manzelstvi?miluje me? mame sanci? chce se mi umrit... nevim kudy kam... touzim byt s nim,ale... nejak citim,ze je pro me nevhodny... tak proc me tak pritahuje? porad jen chtel bych... ale nemuzu... ma smysl cekat na zazrak? rekl,ze mame 2 moznosti,bud zpretrhat kontakty nebo do toho jit... ale tim to zase skoncilo... jsem fakt pitoma?!? miluji ho,ze bych spalila mosty... ale je pro koho?!
 
Dracizena
24.06.16
13:03
Nereg.

IP: 86.49.183.*
A skončilo by to... tomu věř... i když tuto větu lidem nerada říkám... říkám "nevěř, ale poznej"... znáte se z minulých životů, byli jste sourozenci a starali jste se o sebe a chránili... a to je ten vztah, který vyciťuješ... starat se o něj, ale pak Ti uletí, jako ten sourozenec... jen se Ti prosakují vzpomínky na minulý život a vidíš jasně, že jsou překážky... Manželství si nesmíš rozbít, rozbila by sis aurické pole... on to samé...
 
kathliin
27.06.16
14:00
Reg. před 2016

osudovy muz to zrejme neni☺,to uz jsem z jeho chovani stacila vypozorovat i ja sama... proc me ale nenecha v klidu? ozve se,naplanuje,ja mu verim... a pak,ano☺utece... lepe receno,neco mu do toho prijde... a je po setkani... nechapu... proc to dela kdyz se se mnou vlastne vubec nechce videt? pochopila bych jeho promin... nema to smysl... ostatne uz mi to i rikal... kecy... ale za par dni zprava,ze me hodi do prace... kdyz nejedu... ale kdyz by mohl byt se mnou... nikdy se neozve... nikdy neudela nic pro to,aby se mnou byl... asi je blaznostvi se jim vubec zabyvat... ale muj zivot velmi naboural... a ja sem najednou nejista a zranitelna... bojim se,ze napise... a zaroven,ze uz ne... hlavne me ubyji ta nejistota... tak co s tim??? vymazat ho nedokazu... chci ho mit ve svem zivote... ale on o to nestoji... ani jako milenec,partner,kamarad,dobry znamy??? ja mu napisu kdy se muzeme videt a obratem vim,ze v ty dny zrovna nemuze... asi je to uplne jednoduche... .a ja umim spocitat 2+2 docela dobre... .ale nechapu... . proc tedy????
 
kathliin
27.06.16
23:12
Reg. před 2016

proc netouzim po svem muzi?!?! proc ho nedokazu ocenit?! proc se zabyvam nekym pro koho jsem bezvyznamna?!? proc jsou moje deti a muj muz az nekde v pozadi?! jsem spatna zena i matka?!? co je ve me spatne?! ja chci byt dobrou zenou i matkou... neumim to... dcera me nenavidi... minimalne mi nema co rict.. nedivim se... neumim s nimi mluvit... ale kdejaky trouba,ktereho sotva znam... me rozzari a v zápětí... komplikovana... asi... proc je pro me cizi muz vic nez nejblizsi... .proc mu dovolim me trapit i kdyz vim,ze je hajzl... proc si nevazim muze... a mohla bych pokracovat... nestastna,nespokojena,zoufala,osamela... . sice vdana... ma smysl moje manzelsvi?? nebo mam svou rodinu zachranit tim,ze je necham zit?? a utopim se ve svem hledani cehosi?! pravdepodobne pocitu stesti?! motyli... neznost... naplneni... jsem tak sama... .az to boli... s muzem si nemam co rict,s detmi nevim o cem... muj "milenec" je nedostupny lhar... ale s tim jedinym mi bylo za posledni dobu fajn... jsem blazen... nebo ne???
 
Dracizena
02.07.16
14:38
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Každý propad člověka léčí uvnitř... to trápení léčí, třeba zhoubnost, která by přišla až ve stáří... a také sis odpověděla "jsem blázen?" ano, to trápení je energie, která čistí mysl, aby ve stáří Tvá mysl byla okysličena a nezbláznila se... a tak to je, i když vím, že dnes na svou věc koukáš úplně jinak... Ten stav Tě něčemu učí... učí Tě být splachovací a odreagovat se od problémů, které on před Tebe staví... Až přijde ten správný čas pro tebe, vše pochopíš a život se Ti srovná... Ale co prožíváš, je duchovní transformace... vydrž a buď v klidu...
 
mikroboba
26.08.16
00:00
Reg.22.8.16

ahoj jsem na tom jako ty jen s tím rozdílem že už se mnou nemluví vůbec.a já ho nedokážu pustit z hlavy.jsou chvíle kdy už je mi fajn a myslím že už je to za mnou a pak mě to zas popadne jako černý mrak.moc mi chybí a trpím.nejhorší je že jsem na to sama.vím že by to nebylo dobré být s ním a zároven jsem jak očarovaná.zamilovaná a slepá
 
kathliin
29.08.16
23:04
Reg. před 2016

zavri oci a vzpominej... rikej si,ze za to stal... za vsechny ty slzy... nervy... probreceny noci... to delam ja... dneska jsem ho videla... a bylo to fajn... oni mi vsichni rikaji(kdo o nem vi),ze jsem blazen a ja jsem... . ale dnesnich 40 ubohych minut s nim mi udelalo takovou radost... skoro po 2 mesicich... kdyz je nemuzeme mit uplne... tak aspon chvilku... jsem s nim tak rada... tak stastna... hodne lidi to nepochopi... boli to nebyt s nim... verim ti to... znam to... karty mi snad rikaji,ze neni ten pravy... i kdyz asi ne je vyjimecny... nezny... a jediny s kterym se takhle citim... ja ti radit nemuzu,ale... dej mu cas,treba si uvedomi,ze mu je smutno... ten muj to rika... a zatim i vraci,sice malo,ale... co muzu chtit vic... ja jsem vdaná... on s malym deckem... psychika jde vzdy do haje... kdybych byla v manzelstvi stastna nestalo by se to... takze... tomas i pres vsechno spatne je pro me dulezity... jsem taky moc zamilovana... dneska jsem byla uplne v soku,zapomela jsem jak je krasny... jak na neho reaguji... a jak snadno se mu da uverit... pred 22 lety jsem take milovala zenace... a vzala si sveho muze... tenkrat jsem mela silu zkusit odejit a zit "normalne"... uvizla jsem v neuspokojivem manzelstvi... ted uz se nebudu zrikat neceho co mi aspon obcas rozzari oci... neni to napořád, ja vim... budu brecet... a hodne... desim se konce... maloktera jsme tak vyjimecna,aby kvuli nam palili mosty... presto ti drzim palce a treba budes mit stesti... .
 

Macetka
03.11.16
21:40
Reg. před 2016

.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)