English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.5.2024
Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Osobní e-mailová věštba

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Osobní e-mailová věštba

Evelyn 0105
05.07.23
06:30
Reg.4.7.23

Dobrý den, minulý týden jsem se zaregistrovala k odběru osobní e-mailové věštby:Zahnuje věštbu na nadcházejících 7 dní
Rozesíláme úterý až čtvrtek

věštba měla přijít v úterý, ale stále nic nepřišlo. Již dříve jsem byla zaregistrovaná a věštba pravidelně chodila v 10 hodin každé úterý. Omylem jsem registraci zrušila, ale hned obnovila. Ovšem po tomto kroku nic nechodí. Můžete to, prosím, prověřit?
děkuji
 
Red
15.07.23
19:19
Reg. před 2016

Nevím, jaký máte email, pokud mi ho sem dáte, tak ho můžu prověřit. Stačí první část před zavináčem, ať ho nemusíte dávat celý. Nicméně na centrum.cz emaily nechodily, protože centrum má speciální antispamové ochrany. To se zkoušelo vyřešit včera, tak příští úterý uvidíme, zda se to povedlo. Co se pak věšteb obecně týče - úterní se posílají automaticky a páteční posílám ručně. Na pátečních se dělala úprava a 3 týdny se neposlaly, poprvé tedy se posílaly až teď tento pátek.
 
Věruňa
08.08.23
19:41
Reg.16.6.21

Dobrý den, prosím vás, jsem již dlouho zaregistrována na věštění. Každé úterý mi chodila věštba a nyní podvakrat nic. Prosím vás ještě posíláte na e-mail? Děkuji za odpověď
 
Věruňa
15.08.23
20:41
Reg.16.6.21

Vierra@seznam.cz
 
Red
16.08.23
07:12
Reg. před 2016

Dobrý den,
podle systému Vám emaily každý týden odcházejí. Včera Vám šel ráno před šestou hodinou. Prověřte prosím, zda Vám to na seznamu nespadá do spamu, nebo do složky Hromadné".
 
Věruňa
21.08.23
16:41
Reg.16.6.21

Omlouvám se, ale nikde nic nemám
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)