Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací
Dnes je úterý, 19.6.2018
Svátek slaví Leoš, zítra Květa.

Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Někdy ti do života někdo vstoupí a zapomene řict: Sorry, jsem tu jen na skok.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

Macphersonova teorie entropie: Vždy je zapotřebí méně energie, aby se určitý předmět vyjmul z místa uložení, než aby se vrátil zpět na své místo.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

opakující se sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

opakující se sny

Mrtvafretka
(28.01.10 / 21:15)
Nevíte někdo, čím to je, že se mi sny opakují?
Zdá se mi třeba sen co se mi zdál před třemi lety(nějak záhadně mi pak docvakne, že se mi už jednou zdál), ale třeba trochu jinak nebo je o něco delší.
Nevím, ale pochybuju, že by to bylo malou zásobou snů v mé hlavě
předem děkuji za odpovědi

Helena123
(15.04.10 / 02:29)
IP: .*
Pokud se sny opakují, vaše podvědomí se vám stále snaží něco sdělit a to tak dlouho, dokud sen nepochopíte. Až zjistíte, co sny znamenají, přestanou se vám zdát. H.

ajvy
(23.04.10 / 02:12)
Sny,ktere se opakuji,davej jim pozornost,pred necim te varuji a chcou ti neco sdelit,je dulazite si zapamatovat kombinace a pak hned vypsat na papir,abys nezapomnela-pak si kup snar a ziskej,co veci ve snech znamenaji,pak nebo co prijde,....najdes kombinace a co ti chteji zdelit,varovani a nebo co prijde.paaaa

Harleta
(16.10.13 / 01:45)
IP: 212.111.4.*
Už se mi to stalo po čtvrté za život. Poprvé, když jsem luštila křížovku, jsem si z ničeho nic vzpomněla na jeden sen, který se mi zdál(pamatuji si strašně moc snů, z fleku bych jich napsala 30, často se mi zdály sny, že jsem se vzbudila a nemohla jsem stresem třeba 2 minuty mluvit, nebo jsem nemohla popadnout dech nebo jsem brečela, pak jsem na to musela celý den myslet, někdy mi bývalo i po ránu špatně ze stresu). Jakmile se mi nevím, proč vybavil ten jeden sen, začali my hlavou blikat všechny sny, které se mi kdy zdáli i s opakovanýma emočníma prožitkama, jen za bdělého stavu, pokaždé to trvalo tak deset až patnáct minut, okamžitě jsem začala brečet, protože se to nedalo zastavit. Naposledy jsem se už liskala. Stalo se mi to i před mým přítelem a nevěděl, co má udělat aby mi pomohl. Je to hrozný pocit, nikomu bych to nepřála a nechci to už nikdy zažít. Nevím, kam s tím mám jít nebo s kým se poradit aby se to už neopakovalo.

Dracizena
(16.10.13 / 20:12)
IP: 213.151.77.*
Harleta...neděs se z těchto snů...čistí se Ti tělo, krev, orgány...
To co nosíš ve svém těle, je Tvá Duše a ta si žádá, už konečně s Tvým rozumem navázat řeč...Proč sis ji už nezavolala, když Tě sny, doslova tlačí do kouta? Napiš mi na vzkazík LIDE...jsem tam pod tímto jménem...je už pro Tebe nejvyšší čas...

Šíša
(22.10.13 / 14:54)
IP: 46.13.219.*
Ahoj, babička mi umřela, když mi bylo 11. Cca 30 let se mi zdá, že jdu do cukrárny a já jsem ráda, že ji tam vidím, ale ona mne nepoznává ! Nemůžu přijít na to, co to znamená ! Díky za pomoc

Sofie
(29.01.14 / 21:00)
Už od mala se mi zda jeden a ten sami sen o tom jak jednou přídu domu ze školy a všichni jsou mrtví přibližně v tomto věku co to znamená?

Dracizena
(08.02.14 / 17:55)
Znamená to změnu....

veru
(04.03.14 / 14:59)
IP: 217.170.104.*
Ahoj všem, mám takový problém a docela mi to už komplikuje život. Stále dokola se mi opakuje sen o mým bývalým příteli. Snad každou noc. Děje jsou si velice podobné: Žijeme spolu, trávíme krásné chvilky a pak najednou šok- podraz od něj nebo nevěra atd.. PROBUDÍM SE CELÁ ZPOCENÁ, KŘIČÍM ZE SPANÍ,A MÁM ÚZKOST- JE MI ZLE. Pak je to celkem přes den dobrý, v pohodě, ale trvá to už několik měsíců a nevím co s tím... Jsme od sebe už asi necelý rok. Byla jsem do něj hodně zamilovaná.. Bylo to s ním šílené a choval se ke mě ne moc dobře a jsem ráda, že už spolu nejsme. Ted žiju s novým přítelem, a v noci ho tím vždy vyděsím... Budu ráda za reakce.. Předem děkuji .. Verusi

Luis
(04.03.14 / 16:41)
IP: 199.7.156.*
Odpovez si na tyto otazky :
jaky je vztah s novym partnerem ?
Neopakuje se neco , co bylo treci plochou v minulem vztahu ?
Po cem se mi prevazne ubiraji soukrome myslenky pres den ?

Marte
(07.03.14 / 07:35)
IP: 129.35.204.*
Chtěl bych se zeptat na výklad snu, který se mi zdál již několikrát.

V tom snu otvírám dveře do temné haly, ve které jsou přímo naproti mně další dveře, od kterých se právě v ten moment ozve cvakání odemykaného zámku.
To mě neskutečně vyděsí a začnu panikou křičet, což mě probudí.

Nekřičím přitom ale ze spaní, jen v tom snu samotném.

Zkoušel jsem hledat ve snářích, ale moc moudrý z toho nejsem.

Nevíte někdo, jak si to vyložit ?

Díky předem.

Vrtielko
(07.03.14 / 13:38)
IP: 178.40.214.*
Ahojte
aj mne sa sníval už po štvrtý krát sen s rybami ako okolo mňa plávajú, či už stojím na niečom v strede vody, alebo som vo vode. Po dva krát boli tie ryby veľmi veľké a ja som mala s nich strach. V ďalších snoch boli menšie ale strach som mala stále. Voda bola čistá. Neviem si vysvetliť prečo som sa ich tak strašne bála. Ja milujem vodu veď som znamenie ryba. Vždy som sa nakoniec dostala mimo nich.

Ďakujem každému kto sa vyjadrí a prajem krásne dni
Vrtielko

Nike.
(08.03.14 / 08:47)
IP: 37.48.40.*
Marte,
hala je sice popsána jako temná (to nemusí vždycky vadit), ale není víc lokalizovaná. Podle toho by se dalo usoudit, jestli je to vstup "jenom" do mysli, pravděpodobně ano. Může to být i do hlubšího podvědomí. Každopádně je tam něco pod zámkem, co už se samo dere ven, ale co s Tebou, když se nepodíváš?

Nike.
(08.03.14 / 09:01)
IP: 37.48.40.*
Vrtielko,
chybku robíš. Vody se opravdu nemusíš bát, ta představuje citovou rovinu a pokud ji nic nekalí, tak je to na pochvalu. Máš tam možnost dalšího vzestupu, ty ryby Ti nesou duchovní poselství. Nemusíš být bezpodmínečně křesťan, naše nevědomí pracuje se symbolikou kulturního prostředí, kam jsme se inkarnovali. Ohrožují jen Tvoje ego. Ale chtělo by to držet se prověřených duchovních nauk

Vrtielko
(20.03.14 / 15:24)
Ahoj Niki

Ďakujem ti za radu. Voda v mojich snoch je čistá, ryby plávajú. Naposledy boli rôznych farieb. Nerozumiem tomu, že ohrozujú moje ego. Môžeš mi to vysvetliť bližšie? Podľa numerolóbie som vstúpila do 11 cyklu deväť ročných cyklov, čo je duchovno. Ale ja nevidím ani nepočujem nič o čom hovoria ľudia ktorí sú duchovne naladení a ani sa neviem sústrediť aby som sa dokázala dostať do hladiny kedy vnímaš niečo viac ako len svoje vlastné myšlienky. Má to tak byť?
ďakujem ti ak sa ešte ozveš.

Nike.
(21.03.14 / 11:39)
IP: 37.48.53.*
Ahoj Vrtielko,
můžu. Napsala jsi, že se těch ryb bojíš a unikáš jim. Na to konto jsem konstatovala, že ohrožují jenom ego. Však taky ego se duchovna opravdu bojí, vždyť při duchovní cestě ztrácí svou moc, je vytláčeno z role pána a v závěru Cesty dochází k tzv. mystické smrti - smrti ega, tak to už se přímo bojí o svou existenci. V bdělém stavu si člověk takové věci neuvědomí, ale ve snech se tyto věci vynořují na povrch a často jako konflikt, nebo dokonce symbolický boj. Tak proto.

Co se týká Tvé druhé otázky, má to tak být. Přece nikdo nemůže očekávat, že ho zničehonic osvítí, k tomu se musí právě propracovat, od pudových věcí k citovým, od citových k duchovním.
Ale právě jsem Tě upozorňovala, abys nezaměňovala duchovno s nějakým okultismem. Všechno má dvojí tvář, tu původní duchovní, ale i tu temnou úpadkovou. Vždyť logicky: spousta těch esoterických disciplín pochází z kultur, které už dávno zanikly, musely si tedy nutně projít i nějakým temnem a pokřivením - ať už úmyslným, nebo z nevědomosti. A dnešní esoterici s neomylnou přesností často hrábnou právě k tomu druhému, bo na nic víc zatím nemají. Jsou školáčci, ale světu tvrdí, že mají červený dilom. Víš, podle čeho Ty vlastně poznáš, že lidi, kteří o sobě tvrdí, že něco slyší, jsou opravdu duchovní? Vždyť právě dnešní doba je plná nevyrovnaných, neurotických lidí, kteří podlehli vlastním přeludům. Takoví samozvaní apoštolové jsou k politování.
A další blázni, kteří si nevědí rady se životem, nebo jsou jen otrávení z dlouho trvajícícho materialismu, jim každou kravinu nekriticky sblajznou. Kdybys začala slyšet v hlavě jakési hlasy, tak by to bylo na psychiatra. O tom to vůbec není a napojení na kosmické vědomí stejně vypadá jinak a dochází k němu až v cílové rovině.

Proto Ti radím a myslím si, že máš tu radu i ve snu, aby ses držela prostých osvědčených věcí, raději některého z hlavních SRŘÍZLIVÝCH duchovních směrů, které vedou k zušlechťování charakteru a ovládání myšlení, neboť je to dneska problém. I v těch se najde ta temnější podoba- jako u křesťanství dogmata a zneužití mocí, ale to jde snadnějí vychytat a nechat stranou, nežli bys to dokázala třeba u té numerologie, nebo údajné komunikaci s anděly a tak dál. Je to jen rada, příslib do budoucna, že to zvládneš, tu je. Ovšem všechno je v Tvých rukou.
Je to trochu srozumitelné?

Nike.
(21.03.14 / 12:03)
IP: 37.48.36.*
...ještě raději kvůli možnému nedorozumění doplním: nejde o to, že by ses měla numerologie vzdát, jen nezacházet k extrémním vykonstruovaným nesmyslům a nesetrvávat jen u takových hraček....tož tak :D

Vrtielko
(21.03.14 / 12:18)
Ahoj Nike
Píšeš veľmi zaujímavo, určite by si mi vedela dať veľa odpovedí na všetko čo ma zaujíma a čo mi nie je celkom jasné. Škodal,že sme tak ďaleko. V duchovne som iba na začiatku a dúfam, že sa budem vyvíjať tým správym smerom.
Ďakujem ti za tvoje povzbudenie že to zvládnem. Veľmi by som chcela nájsť ten správny smer. Dnes je to naozaj ťažké. Občas si hovorím netlač na pílu, čo má prísť príde a dostaneš sa tam kam máš.
Dnes je nádherný deň a ja mám po tvojej správne nádherný pocit v duši. Verím, že moje ego stratí svoju moc.
Ahoj a prajem krásny deň. S pozdravom Vrtielko

Marte
(25.03.14 / 07:16)
IP: 129.35.204.*
Velice děkuji Nike, ale jak se mám podívat, když mě to tak vyděsí, že se probudím ?

Zkoušel jsem si několikrát před spaním říct, že to tentokrát vydržím, ale prostě to nejde.
Když potom po probuzení usnu, zdají se mi zase jiné sny, obvyklá všehochuť různých záblesků, většinou nesourodých - zrovna dneska to byla kamarádka nabádající mě, abych si sebou na hory nezapomněl vzít luk, i když teda máme jet lyžovat...

Díky za radu.

Dracizena
(30.03.14 / 00:02)
Marte, napiš mi na meil dracizena@seznam.cz /> Tvůj sen je velmi důležitý a vysvětlení spěchá, proto se sen opakuje...Tvůj sen je pro mou vystupněnost... /> Ten luk...nemiř slovně na ty lidi, od kterých se tvé tvrdé slovo odrazí a dopadne zase jen na tvou hlavu...pak bolí...
zatím ty lidi od sebe nerozeznáš, ale jednou ano...
ale i tomto vysvětlím na meilíku...

Nike.
(30.03.14 / 09:57)
IP: 37.48.33.*
Marte,
změnou postojů v reálu přece. Sny jsou o sebepoznání, nikoliv o věštění, byť se tam kolikrát ukáže, co už je v běhu. Lidi si to jaksi nepřipouštějí.
Jestliže je to v mysli (hala skoro vždy bývá), pak je to jen o ochotě se v normálně bdělém stavu podívat, jaké myšlenky se vluzují nenápadně, nebo naopak přepadají a jak je nezpracováváš. Je lépe se na ně otevřeně podívat, přiznat si to, a teprve pak je vyprovodit s tím, že Ty jsi tady pán, ne ony.
Je-li to v podvědomí (pak by to byly prostory podzemní ), pak je to v podstatě totéž, jen trošku delší trať. Přestat se bát starých vin a křivd, nehovět si v roli oběti a pěkně si tam nechat ty archetypy napochodovat, ať se pohneš dál. Když se nebereš tolik vážně, tak to jde. Ty v tom snu reaguješ jako zvířátko. To taky ve strachu z neznámého volí buď panický útěk, anebo nemůže-li, otočí se a reaguje agresivně. A prosím, neurážej se a raději to měň.
Víš, i kdyby ses chtěl raději přiklonit k tomu, že to ohrožení je nějaké vnější, pořád je tady Tvoje ryze pudová reakce…a nepodíváš se... Já brala v úvahu i tuto variantu, ale furt mi připadá, že vůči vnějšímu ohrožení by ses postavil ve snu bojovněji.
Můžeš se samozřejmě pokoušet i o to, co jsi popsal: autosugesci těsně před usnutím, anebo jestli umíš do snu vstupovat a zasáhnout…ano, jistě, můžeš. Stejně ale do reálu musíš tak či tak.

…vybavuje se mi, že často vídám vysvětlení symboliky antické Medúzy jako pohledu pravdy, kterou ego nedokáže snést. Nu, není to docela správně, protože by ji Perseus nemusel zabíjet, kdyby si s jejím pohledem poradil. Nicméně pro tuto chvíli si to vypůjčím jako vzor hrdiny na iniciační cestě. Je takových příběhů dost, však si něco přečti …:)

K dalšímu snu: luk je nástroj osudu, vystřeluje cílené – karmické osudové rány. Nenech se svádět od animy a nechej ho doma, raději odpouštěj. Tím spíš, že jedeš na hory, což je vyloženě duchovní prostředí.

abc1234567
(05.08.15 / 22:50)
IP: 85.207.216.*
Ahoj, potřebovala bych taky poradit. Občas se mi zdá, že na mě ve snu něco padá (posledně to byla igelitka s věcma). Buď to krouží po stropě nebo to na mě vyletí přímo z lustru. Prý přitom snu křičím i ze spaní a někdy dokonce i rychle vstanu z postele aby to ne mě nespadlo. Nevíte co ten sen znamená?

Dracizena
(11.08.15 / 18:27)
Abece...určitě se zbavuj přebytků a také se nezahlcuj věcmi, které jen leží pro ozdobu...Vše vylučuje nějakou energii a ne každou potřebuje Tvé tělo...a proto tělo do Tvého rozumu poslalo tento sen...
Když to krouží po stropě, Anděl vede Tvé smysly do hvězdné oblohy...ano, nauč se vzývat hvězdy...
Když to, něco vyletí ze světla, to znamená, že si musíš postupně začít uzdravovat svou aurickou elektřinu...začni se ovládat v rozčilování...žádné rozčílení za to nestojí...zbavuješ se své elektřiny a pak Ti nezbude do staří k přežití vážných nemocí a potíží...

jude
(25.12.15 / 12:12)
IP: 77.48.59.*
ahoj , jednou za cas se mi zda porad stejny sen. pomuzem mi co mi ma rict ci udelat? zda se mi o tom , ze jsem v predchozim zamestnani na bridage a pracuji s clovekem s kterym jsem se nepohodl a on me obvinil,ze kradu. coz neni pravda a mam strach abych neudelal nejakou chybu. dekuji

Dracizena
(28.12.15 / 15:20)
Jude...budeš mít nějaké ztráty...snaž se, sebe kontrolovat...hlídej si klíče, mobil, ale i peníze...měj se...

Karolína201
(08.01.16 / 13:56)
IP: 79.127.198.*
Dobrý den, už cca 2 roky mě trápí jeden sen. Vždy jsem v něm s nějakým mužem, ať už je známý nebo neznámý, začneme se líbat a já cítím jakoby housku v krku a chce se mi zvracet. Tento sen se mi neustále opakuje v různých podobách nejméně jednou za měsíc a docela bych se ho i ráda zbavila, možná by mi pomohla, kdybych věděla jeho význam. Pomůžete mi? Předem děkuji.

mail:stromcena@ />
Karolína

Dracizena
(24.01.16 / 00:06)
Sen Ti jasně Karolíno říká, že na líbání si vybírej muže Ty a ne, že se budeš líbat s těmi, kdo se s Tebou líbat chtějí...v tom je velký rozdíl...i slina je nakažlivá, tak na to mysli a s kým se líbat nemusíš, nelíbej se ani z blbosti...chytat streptokoky a jiné hnusoty, to nemáš zapotřebí...

Kassi
(23.03.16 / 09:26)
Zdravím, možná se tady objevil případný podobný sen, ale já tvrdím, že individuální přístup je nejlepší...
Takže... Už minimálně desetkrát se mi zdál ten samý sen, jednalo se o nepravidelné intervaly a já se vždy probrala s vědomím, že už se mi zdál. Není to žádný horor, ale romantická slátaninka taky ne. Zdá se mi o tom, že jsem v jiném těle, jdu nějakou postranní uličkou a napadnou mě dva útočníci. Jeden dokonce s nožem a začne mi rozřezávat kůži. Z ničeho nic se objeví nějaké komando či něco podobného, ale policie to jistě není, a muže zneškodní. Zjistí se, že je to jejich zběhlý parťák a začnou si na něm fyzicky vybíjet vztek. Nechápu, proč jsem je zastavila, ale něco v něm mě oslovilo. Najednou je kus snu naprosto v mlze a já se nějak dostávám k nám domů, přesto to není stejný dům. Je modernější a o něco větší, úplně jiná dispozice místností. A pak je tam on, já, moje kamarádka (snová kamarádka) a její partner - bratr toho útočníka. Jsou velikonoce a probíhají přípravy, jenže to nejsou ty stresující a chaotické přípravy jako vždycky, ale poklidná uvolněná atmosféra... Pak se opět kus snu vypaří a jsme u bazénu, kde jen tak sledujeme, jak nějaký muž zkouší zabít jiného, evidentně najatý vrah a tak se v klidu a bez zájmu vytrácíme pryč.
Pokaždé mě z toho snu něco násilím probudí kolem této scény. Nikdy si nepamatuji celý sen a přestože bych v době spánku mohla dokonale popsat tváře postav, pamatuji si jen rysy kamarádky, jejího přítele vůbec a ten můj? Vím, že má vojenský sestřih, světlé vlasy i oči a opravdu atraktivní tvář i hlas, ale nejsem schopná říct, jak hlas zní, jak tvář vypadá a ve snu nepadne ani jedno jediné jméno. Pokaždé se snažím na internetu najít, jestli to není vedlejší produkt procházení fotek, profilů nebo reklam, ale ten muž na internetu prostě není. Děsí mě, že se to neustále opakuje s dokonalou přesností a já netuším, o co jde.

Dracizena
(23.03.16 / 18:13)
IP: 86.49.183.*
Kassi, jednoduše a prostě a s pokorou se ptej do hvězd, svého snového duchovního rádce, co sen Ti chce říci...já to také tak dělám...ptám se na vaše sny...a Ty se už můžeš ptát na svůj sen...jdi do toho a časem budeš moci vykládat i jiný lidem sny...

Takeru
(26.12.17 / 09:43)
IP: 94.112.155.*
Mě se taky opakují a jednou se mi stalo že 6 dnů za sebou na stejném místě se stejnými lidmi a navazovalo to na sebe

Daenerys
(30.01.18 / 20:07)
IP: 78.45.115.*
Ahoj, chtela bych vas poprosit o radu ev. o pomoc. Jsem stastne rok vdana za sveho dlouholeteho pritele, mame spolu 2 krasne chlapecky. Se vsim mi pomaha a je pro me velkou oporou. To jen pro nastineni situace, nyni jiz k vlastnimu snu. Poprve se mi zdal ssi pred 5-6 lety, nicmene jeho frekvence postupem casu zintenzivnela. Jinymi slovy v poslednim asi roce se mi zda temer kazdou noc. Obsah je pro me nepochopitelny. Vzdy se setkavam se svym spoluzakem ze zakladni skoly (ktereho jsem nikdy moc nemusela, nepovidali jsme si, proste nebyli jsme pratele a me to ani nevadilo), se kterym mam intenzivni romanticky vztah. Tezko se to popisuje, ale emocne je to opravdu intenzivni. Mam pocit, ze on je pro me ten pravy a nekde v koutku duse musim rict, ze jsem do nej zamilovana. No, takze me to uz dost stve... nechapu, proc takova situace, kdyz jsem v osobnim zivote spokojena, prpc zrovna on, kdyz pro me v zivote nic neznamenal a hlava proc je to emocne tak silne? Dekuji za kazdy nazor.

Dracizena
(31.01.18 / 22:57)
IP: 92.62.225.*
Daen...sny vedou člověka, i do jeho minulých životů...a tam jsi tohoto člověka milovala...Snový Anděl chce, aby sis toto uvědomila a vědomí umí čistit stopy, které v nás zanechávají i ty minulé životy...a když jsme tam prožili tragédii, dnešní život tím uvědoměním, ten černý puntík, nebo tu hlubokou stopu očití...

Elleob
(09.02.18 / 05:41)
IP: 81.200.56.*
Dobrý den,
rovněž se na Vás obracím s prosbou o radu. Již několik let se mi opakuje sen o velkém domě, ve kterém je místnost, které se velice bojím. I když dům nevypadá pokaždé stejně, vždy vím, že tam ta místnost je. Uvnitř místnosti jsem ve snu nikdy nebyla. Jedná se opravdu o silný pocit strachu spojený s tím, že v místnosti je něco zlého. Dnes se mi poprvé zdálo, že jsem ve snu mluvila s holčičkou, která v místnosti byla. Skládala u rozhovoru nějakou skládačku a pak se mě zeptala,jak se jmenuji. Odpověděla jsem jí Zaira. Tak se však ve skutečnosti nejmenuji. Toto jméno jsem nikdy neslyšela až teď. To, že existuje jsem zjistila až nyní vyhledáváním. Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Nijak zvlášť mě to netrápí, spíš zajímá. Děkuji.

Dracizena
(16.02.18 / 00:19)
Elleob...Dům je Tvým tělem a místnost z které máš strach, je buňka, která je nemocná a ty si ji uzdrav...ve stáří bys to už nedokázala...Dej si do představy, že tělo je vyplněno pšeničnými semínky a to jsou, jakoby buňky...samozřejmě, že buněk tělo nese mnohem a mnohem více, ale všech se nemusíme všímat a zvětšíme si jen ty, které by Tě ve stáří bolestivě zlobily...A dej si je do velikosti žlutých míčků a nahlížej do svého těla a které míčky budou růst, zvětšovat se, tam žije ta nemocná buňka, která Tě dnes volá...Buňky jsou mnohem chytřejší jak člověk, které je v sobě nese...My jsme jen jakým si pytlem s kapkou rozumu, ale kdo se naučí se svým vnitřním tělem rozmlouvat, pak se i naučí si ho uzdravovat a dříve, než přijde potíž a buňky do těla vylije svůj odpad...Tvé buňky Tě skrze sen oslovily...Ta holčička, to je Tvůj Andílek a toto jméno nosilo Tvé minulé tělo, minulý život...Vrať se do snového příběhu a vezmi tu holčičku za ruku a vejděte do té místnosti a jen ji rozsviť...A když nenajdeš vypínač, zapal svíčku a místnost se rozzáří...Stačí, když tam srovnáš to, co je přeházené...Napiš mi, co jsi tam viděla...Vize je mocná čarodějka a toto je důležitá terapie...sama poznáš...držím palce...

Holcicka
(18.02.18 / 09:51)
Dobrý den, mám takový nevím jestli problém. Dnes se mi zdálo že jsem muž který bydlí v hospodě a má přítelkyni, hned na začátku snu jsem byl nějaký čikmánek. Byla to slavnost Halloween nebo něco takového. Byla tam i hodná smrt. Šli jsme nahoru(to jsem byl asi 10letý kluk) se svou partou. Dorazili jsme na horu nějakým záhadným způsobem jsme tu smetlu naštvali a ona spoustu lidí zabila i mě. Byl jsem duch ale přišlo mi to super! Šli jménem domů. Najednou bylo odpoledne ami jsme byli před takoví tradičním vesnickým domkem.

Holcicka
(18.02.18 / 09:54)
No a jsme je otravovali až nás vyhnali nepomohlo to pořád jménem je otravovali a teď ráno mi došlo že se mi to už jednou zdálo že ten kopec znám!! Prosím o pomoc.
Pardon je 11 tak se omlouvám za pravopisné chyby.
Děkuji

Dracizena
(13.03.18 / 16:51)
Holčička...Anděl tě provází minulými životy...a těchto podobných snů budeš mít více...Sny čistí mysl, i tělo...a minulé životy žijí v těle v podobě buněk...ano, sny čistí i nemocné buňky...

Thais
(14.03.18 / 12:15)
IP: 31.192.72.*
Mně se v obměnách opakují dva sny. V jednom jsem majitelkou nově nabytého domu/bytu a nacházím tam nové místnosti, někdy úžasně zařízené, plné krásných knih a koženého nábytku a jsem tím vždy překvapená, co jsem to vlastně získala.
A druhý sen je o zříceném zámku/krásného starého domu a je tam suť a jen já vím, kudy tou zříceninou projít a dostat se do dalších prostor, které už jsou ale také zbořené, ale někde je tam ukryté něco důležitého...nevím, poklad, nebo důležitá písemnost. Co toto může znamenat? Poradí si s těmito tématy někdo? Pokud ano, budu moc ráda za přiblížení výkladu.

andilek87
(14.03.18 / 16:52)
Dobrý den, i Já bych prosila o pomoc. Před 4lety jsem se potkala s jedním mužem. Od prvního pohledu jsem se do něj zamilovala, nevím jak to cítil on, byli jsme spolu pouze 2x. Pak jsme se jen potkávali. Když jsem věděla, že to nikam nevede, začala jsem být s někým jiným a on si také našel jinou slečnu. Po celou dobu jsem si na něj vůbec nevzpoměla, až loni v říjnu to začalo-nejdříve sny, stále se opakující se sny. Viděla jsem ho všude. Pak jsem se svou přítelkyni, která je ve spojení s těmi nahoře rozhodla mu napsat, že se omlouvám a od té doby si čas od času napíšeme. Sny o něm a o mě mám stále. Nemohu přijít na to, jaký mají význam. Jsem už zoufalá.. sny jsou někdy různé a někdy se opakuje jeden sen třeba 2x-3x :(
Moc děkujiii

Danuš
(14.06.18 / 11:23)
IP: 89.103.49.*
Dobrý den, chtěla bych poradit nebo říct co to znamená. Zrovna dneska se mi zdál sen, měla jsem z toho strach, velkej. Když jsem se probudila a začla si hledat slova ve snáři, uvědomila jsem si, že to nebylo poprvé kdy se mi to zdálo. Občas se mi stává, že se probudím se slzala v očích, kolikrát vykřikuji ze spaní. A co mě nejvíc šokuje. že někdy mám pocit, když něco dělám v reálu (dám příklad: Tudle jsem byla v práci a udělala jsem tempo a najednou jsem ztuhla a měla jsem pocit, že se mi o tom zdálo. Nebo jsem byla doma a otevřela jsem dveře, už nevím v jaké to bylo situaci, a také, ztuhla jsem a vybavil se mi sen, jak si mi o této situaci zdálo. .... Někdy mě to opravdu děsí, a nwm esi si mám dělat obavy nebo co to prostě znamená :(

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)