Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 1.2.2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 1.2.2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela.

Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

opakující se sen o mrtvé ženě

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

opakující se sen o mrtvé ženě

Denny 359
02.10.16
21:51
Nereg.

IP: 78.102.242.*
Zdravím, neustále se mi opakuje jeden a ten samý sen. Je o tom, jak jsem sám ve starém půdním pokoji ve starém domě kde jsem před 4 lety bydlel. Pokoj je na vlas stejný jako když jsem tam žil. Jen tak si ležím na posteli a najednou se rozrazí dveře a tam je stará žena která se mi jeví jako vznášející se žena ze které visí maso, kůže a jsou vidět její kosti a vydává nepříjemný skřek nebo řev.. nevím jak to popsat. Popadne mě a já nemůžu křičet. Poté mě vleče do velké díry v komínu od starých kamen a já se začnu dusit. Pak sen většinou končí. Zdá se mi to asi 4x-5 týdně od té doby co jsem se odstěhoval z toho domu. Co mě ale hodně děsí je, že asi před 2 měsíci se mi začala občas mezi tím zdát verze kde se ve snu už nacházím v pokoji kde právě bydlím. ale děje se to samé jen mě vytáhne ven z pokoje a pak se probudím. Nevíte někdo co to znamená? (Daniel 19)

Dracizena
08.10.16
22:57
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Daniel, napiš mi na meil, jsem seznam.cz ... .bude to na delší psaní, jak vypadá... každopádně... budeš se muset naučit vizuální rituálek, jak odvádět duše mrtvých... Máte jich v rodové linii neodvedeno hodně... Farář neodvede, jen posune... musí odvést mrtvé člen rodu...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)