English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

opakující se noční můra

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

opakující se noční můra

Veronika 123456789123456789
06.12.18
16:03
Nereg.

IP: 46.23.128.*
Ahoj, potřebuji radu, zdá se mi sen vždy tak po měsíci že jdu po tmě ze zastávky domů po chodníku jen pár lamp po cestě protože bydlím na vesnici, potom se otočím a uvidím nějakou postavu (nevidím ji do táře) a jak ji uvidím rozeběhne se ke mě a já před ní začnu utíkat znova se otočím už skoro u svého domu uvidím že je u mě a probudím se s lekem.
Vůbec nevím co to znamená každé ráno chdím po tmě do školy protože jezdím daleko a proto se bojím že by se mi to mohlo stát doopravdy, už ani sluchátka nenosím jak se bojím.
Děkuji za každou radu. Veronika
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)