English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Štěstí není cílová stanice, ale způsob cesty.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”


Myšlenky moudrých

De Gaulle

Jedna hádka s manželkou mne stojí víc energie než pět tiskových konferencí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Opakující se jména

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Opakující se jména

Amazonka101
28.06.15
16:46
Reg. před 2016

Zřejmě jsem dotaz uložila do špatné rubriky. Za To se moc omlouvám, tady bych řekla, že sedí víc. Tak tedy... Hezký den, moc prosím o radu. Jsem zoufalá. Před rokem jsem se seznámila s člověkem, se kterým jsem doufala, že jsme naladěni na jednu strunu. Jeho přítelkyně od něj odešla i s ročním miminkem. Ze začátku jsem se snažila, mu vysvětlit, že naschvály, které dělá byly ze zoufalství. Psali jsme si několikrát denně. A vidali 3x do měsíce. Teď s odstupem času jsme se přestali vídat, přestože se k němu přítelkyně nevrátila. Píšem si už jen někdy. Snažím se ho vyhnat z hlavy a snad to půjde časem i ze srdce, ale když se rozhodnu nepsat, tak třeba po 4 dnech napíše. O problému si povídat nechce, nemá čas. O tomhle si myslím své. Každopádně nerozumím indiciím, které mě v životě potkávají, neustále narážím v běžném životě, všude kolem sebe na jeho křestní jméno nebo jméno jeho přítelkyně. Všeho co mi ho připomínalo jsem se zbavila, přestože mě to moc bolí snažím se ho vytěsnit, ale nejde mi to. Jména mě opravdu pronásledují všude (internet, knihy, filmy, letáky )Přestože je slušný, množstvím sms a tím, že se už nechce setkat cítím, že jsem na obtíž. Moc prosím o radu. Děkuji
 
Dracizena
28.06.15
22:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Amazonko, odpovím Ti z mého úhlu pohledu...
Koukej se na vaše seznámení úplně z druhé strany...
Jo když on /jeho Anděl/každé tělo má svého Anděla, jo když jeho Anděl Ti pomohl, aby ses začala všímat písmen...
Totiž, co písmeno, to aurická barva a druh anděla...
Ten Tvůj přítel Tě pomohl posunout duchovně a když svůj účel splnil, Anděl ho odvádí, abys mohla začít duchovně růst... s ním po boku, by to nešlo... zatím o tom jen přemýšlej, co mi pro Tebe napsal Tvůj Anděl a sleduj i sny a časem si začneš sama vyjasňovat, proč musíme projít tím a tím...
 
Amazonka101
29.06.15
06:54
Reg. před 2016

Moc dekuji za odpověď, asi jsem duchovně ještě nedospěla, ale když se snažím odpoutat a neustále mě v mém okolí něco brzdí, tak se spíše zastavují než abych rostla. Možná jsem Tě nepochopila
 
Dracizena
29.06.15
14:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
není můj cíl abys mě pochopila, ale když jsi se na mě myšlenkově napojila, tak já Ti mohu vyrovnávat polarity a do 3 let mě chápat budeš. Lidé mi po letech běžně píší, že tenkrát mě nechápali a po pár letech jim svitlo a už vědomě po těch pomyslných duchovních schodech umí jít...
vysvětlím jinak... Ty ses měla na mě vědomím napojit a to se mohlo stát jen tehdy, když nastane problém s písmenama, kvůli kterým se zde hlásíš.
Až uvidíš vnitřním viděním barvy, když zavřeš oči, tak v té černé tmě budeš vidět žlutou a červenou barvu.Pak mi napiš... Může to trvat do 3 let a nebo do zítřka... uvidíme... pááá
 
Amazonka101
30.06.15
20:45
Reg. před 2016

Moc dekuji, za rychlou odpověď. Hezký den.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)