English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Aischylos

Lidé nenávidí smrt neprávem, je to nejjistější obrana proti mnoha nemocem a svízelům.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Opakující se číslo

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Opakující se číslo

Bruda 77
08.09.12
10:45
Nereg.

IP: 217.77.165.*
Dobrý den,mému manželovi se už přes měsíc zdá jedno a to samé číslo 911. A když nespí a koukne se třeba na hodinky je na nich 9:11. Trochu mě to začalo děsit. Nevíte prosím někdo co by to mohlo znamenat. Děkuji za případnou odpověď. Šárka
 
Dracizena
08.09.12
16:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ČÍSLA... Šárko,Tvého manžela oslovuje jeho Anděl a měl by sledovat po ránu své myšlenky, svůj vnitřní hlas co mu říká, ale ne pozor na to, co jen sladce našeptává... Našeptávají andělé pokušitelé.Jsou to andílci z ne, lidských dimenzních komor a ty vedou člověka na kraj jeho karmické propasti...
Tvůj manžel stojí na kraji, ale jeho kraj je pevný a on projde tímto životním úsekem. Ale po našich stopách jdou i jiní lidé, kteří jsou za nás, něco jako energeticky zaháčkovaní, ale ty by mohli spadnout do svého negativního osudu...
My oduchovnělí jsme nosné větve těch neoduchovnělých/materiálních/. Manželova, ta pomyslná větev/jeho STROMU/ se nezlomí, ale lidé, kteří jsou jeho větvičkami, se budou lámat, když je vize manžela nebude vyživovat a pak by se mohl hroutit i on...
Když sečteme 911= 11= JEDENÁCT a jedenáctka jsou katastrofy, ale u tvého muže je drží číslo DEVĚT a to je dimenze lidského vzniku, je to hvězdné nebe a proto, ať se do hvězd dnes obrací s prosbou, se žádostí...
Když začne promlouvat ke hvězdám, devítka se obrátí vzhůru nohama do tvaru ŠESTKY a propojí je OSMIČKA nekonečna a o to jde... když roztočíme devítku, tak píše tři číslice/svato světelnou trojici/...
Pak nekonečno zastaví i smrtelné úrazy-nemoci, u lidí jeho okolí...
Šestka je zemitou vibrací, tím pohádkovým Ďáblem a tuto energii je třeba dnes zastavit, aby se zastavilo lidské utrpení...
Těžko mi budeš teď a hned rozumět, ale dovysvětlím na meilu...
Vše můžeš vzít do rukou Ty, protože manžel by na nás nejdříve koukal jako na blázny, ale časem začne vnímat svůj duchovní obal...
 
liliana
08.09.12
20:20
Reg. před 2016

Já bych to asi popsala jinak než Dracizena.Mívám sny prorocké, které se stanou do puntíku stejně nebo podobně symbolické,které sebou nesou nějaké varování apod.Což ve snu bývá opakováno a vesměs to význam do budoucna má jako varování.Číslo 911 je přece ve filmech jako volání o pomoc na záchranku.Na hodinkách toto rozdělené na 9:11 může být upozornění na datum třeba 9.11.V té době bych se varovala asi někam vyjet autem a raději bych seděla doma za pecí.Číslo může konstatovat tragické září roku 2011. Vlastně zítra bude 9.9.a připomínka tragédie hokejistů u Jaroslavli loni, tedy 2011.Také je možné, že manžel jako určitě fanoušek hokeje jako každý muž, má tyto sny právě související s touto tragédií, která zasáhla jeho srdce.
 
Bruda 77
08.09.12
20:35
Nereg.

IP: 188.95.127.*
Děkuji moc za odpovědi. Taky mě to trochu děsí. A hlavně,protože můj manžel hodně cestuje. Ale je pravda,že to číslo vídává poslední dobou dost často,třeba i na projíždějícím autě,na bilboardech. Ale je to tak,že se ohledne a je tam. Dnes ráno se vzbudil a prvni co dělá,že koukne na hodinky a bylo na nich opět 9:11.Tak doufám,že to opravdu není něco hodně zlého.
 
Dracizena
10.09.12
14:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bruda, nestačí doufat, že varování se nenaplní... Přemýšlej, proč sen přijde, abychom ho přece rozložily a vyčistili a pak se nestane... Proto odpovídám lidem i na sny, protože jim měním jejich program... Vlastně, můj Anděl hvězdný vše tvoří... Volej si ho jestli myslíš že máš, ale Tvůj děs karmické varování jen dohmotňuje... Hmotni OPAK...
 
Sipol
26.08.16
17:46
Nereg.

IP: 109.72.12.*
Funguje to tu ještě? :P zajímalo by mě také když jste u těch čísel co se mi to život snaží naznačit... od malička jsem bydlel v čísle popisném 147,nijak mě to nezajímalo,později jsem zjistil že kamarádka žije také ve 147... poté co jsem se odstěhoval asi po 26 letech všude pořád vidím 147... podívám se na koncovku od "káblíku" je tam 147,podívám se někam kde je číslo a je tam zase 147,žádné kobinace jako např. hodinky 1:47 ..ale jenom 147,takhle bych mohl pokračovat donekonečna,také se mi často zdá o starém domě s č. popisným 147,ikdyž je už dávno prodaný
 
Hent
18.04.18
18:47
Nereg.

IP: 109.238.32.*
Čau, s tím 147 jsi mi otevřel pusu protože mám úplně stejný problém. Narodil jsem se 14.7 a nikdy jsem se tím nějak nezaobíral, ale poslední dobou všude pořád vidím 147, jdu domů, podívám se na čas a tam 14:07, někam se podívám a vidím 147, otevřu si knížku jen náhodně na nějaké straně a je tam 147, teď jsem se díval na jedno video, stopnu ho jdu si pro jídlo, vrátím se a vidím že je tam čas 14:47, ale s číslem domu mám rozdíl, to mám 447 ale i tak blízko. Takže když jsem narazil na to že se to někomu taky děje, dost mě to překvapilo.
 

Shauwn
19.04.18
15:18
Nereg.

IP: 89.203.221.*
Dobrý den, už 4 měsíce vídám dost často čísla 11:09, a to i několikrát za týden, mj. je to mé datum narození. Co by to mohlo znamenat? A poslední cca 3 týdny stále nacházím mince, koruny, maximálně dvoukoruny. Prostě leží na chodníku, v šatně, v autě, v tramvaji... .atd. Každý někdy našel minci, ale jistě ne prakticky každý den... . Děkuji za pomoc. S.
 
tds
27.07.19
02:07
Nereg.

IP: 77.48.29.*
taky se mi to posledni dlouho dobe stava muj datum a vsude 147
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)