English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ocistenie aury?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ocistenie aury?

Sophiaaa
12.06.11
14:59
Nereg.

IP: 78.98.55.*
nie som si ista ci to patri prave tu, ale tak dufam ze to nevadi :)

Zaujimalo by ma, ako sa moze clovek "ocistit" od zlych veci, ktore zrobil. Alebo na ktore pomyslel a podobne. Pretoze ono sa to preukazuje v aure a potom napriklad veci ako karma a podobne...
Nevravim ze som nejaky strasne zly clovek ktory toho napachal vela zleho ale zase nepatrim medzi tych najlepsich... Citim vinu za vela veci co som sposobila, aj ked to casto krat nebolo s umyslom zrobit nieco zle. Ale aj tak ma to vzdy trapi a zostava to vo mne a nemam zo seba dobry pocit. Chcela by som sa zmenit k lepsiemu, naozaj :) Ale fakt by ma zaujimalo ci sa to da, nejak sa zbavit toho pocitu viny. A ocistit si auru, pretoze nechcem aby som na ludi posobila zle a nesympaticky :)) dakujem :))
 
Theodor
14.06.11
08:21
Reg. před 2016

Ahoj Sophia.

Myslím, že na počátku každého očištění je pokání. Nemyslím to teď nutně ve zbožném slova smyslu. Tedy nejprve je potřeba se zastavit a zamyslet se, co vlastně považujeme za nesprávné a co bychom chtěli opravit. Nikdo z nás není bez viny a ať chceme, nebo ne, působíme bolest svému okolí, zraňujeme ostatní, aniž bychom třeba chtěli.

Po tom, co projdeš pokáním, tedy uvědoměním si "hříchů" (neboli chování, které bys ráda odstranila) je na čase odpuštění. Protože i ostatní ti působí bolest a k tomu, abys našla klid, je potřeba jim to odpustit. Skrze pokání pochopíš, že nejsi dokonalá a tedy ani ostatní nejsou, skrze odpuštění pak najdeš mír. A posledním bodem odpuštění je to nejtěžší: odpustit sama sobě. Přijmout se jako chybující bytost, připravit se na změnu a odpustit si minulé viny. Pokud se ti to podaří, sundáš ze sebe bloky. Pak už stačí si jen vizualizovat auru a to zlé si představit jako nějakou temnou energii. Mě osobně zabírá metoda, kdy si představuju, jak vydechuju prach a dým a vdechuji světlo a lehký vánek. A pak je další těžká část: nezklouznot zpět do zažitého stereotypu a opravdu zahájit změnu.

Mimochodem, z toho, jak píšeš, na mě působíš velmi mile a měkce. A že děláš některé věci, které ubližují? Když ti stoupne v tramvaji někdo na nohu, protože se nerozhlédl, ale pak se omluví a je z něj cítit, že to neudělal naschvál, pak to přeci není žádný problém.

Myslím, že jsi na sebe zbytečně tvrdá :-)
 
Nike
14.06.11
10:06
Reg. před 2016

Sophiaaa,
to, že má člověk pocit viny, nemusí ve všech případech nutně znamenat, že ji doopravdy nese. Něco mi to říká, jaké to je zemřít se zbytečným pocitem viny a připravit si o inkarnace navíc. Mě to totiž taky tak připadá, že jsi na sebe dost tvrdá.
Jinak, duše se tím učí, když poznává dobré i zlé. Nejen tak, že to sama schytá, ale i tím, že to provede a uvědomí si následky. Tím nakonec dojde k pravdě. Karma jsou jen chyby, které se musí napravit, nikoliv trest.
Způsob, který popsal Theodor, se dá podpořit a urychlit některými technikami, meditacemi, ale to bys musela počítat s tím, že je to práce, jako kdyby sis trvale udržovala cvičením štíhlou tajli. Nevím, jestli by Tě to bavilo. Ono totiž, když řekneš, že chceš očistit auru, tak to zní, jako bys přemýšlela nad tím, jak rozjasnit samotné světlo v místnosti a přitom nehleděla na to, že je zasviněná lampa zevnitř. Čistí se vnitřek, přes čakry.
 
Nike
15.06.11
00:18
Reg. před 2016

... ještě mi to nedá. Aby Tě nepletlo, co uslyšíš jinde, tak auru rozepíšu o kousek víc.
Aura je jedno z Tvých těl a jako samostatné tělo se samostatně čistit skutečně dá. Ale: jestliže ses ptala, jak ji očistit od své vlastní negativní energie, pak platí to, co jsem psala prve. Je napájená zevnitř.

Pak ještě bývá zasviněná, potrhaná, nepravidelná od energií zvenčí. Od druhých lidí. Potom se čistí samotná aura, ale to sama nezvládneš. Aspoň zatím ne. A ke komu Tě poslat? V současné záplavě všemožných "léčitelů" bych hned tak někomu nevěřila.
 
Theodor
15.06.11
09:16
Reg. před 2016

Souhlasím s Nike. Do aury bych si jen tak nikým sahat nenechal... A vzhledem k tomu, že dnešní léčitelé se rodí v nějakém rychlokurzu reiky, aneb svatým za 14 hodin, tak si myslím, že už jich bude po málu...

 
Sophiaaa
16.06.11
23:12
Nereg.

IP: 91.127.170.*
dakujem vam obom za odpovede :) naozaj ma potesilo ked som si precitala ze na vas posobim milo :) je ale pravda ze obcas na seba byvam tvrda a ocakavam od seba prilis vela..

Theodro: dakujem, budem sa snazit prejst vsetkymi castami ktore si popisal, aj ked niektore budu pre mna mozno trosku tazsie.. asi to odpustenie a nesklznutie do stereotypu :D
Nike: viem, asi som to napisala tak trosku povrchne.. ale dakujem za radu, najdem si teda nejaku knizku o cakrach a pustim sa do citania :) pretoze o nich viem len take cisto zakladne informacie :)
ja vela ludom tazko doverujem cize by som si ani nedala od cudzieho robit nieco s aurou alebo podobne :)) aj ked zase nikdy nehovor nikdy, mozno by ma niekto recami dokazal oblbnut :D ale dam si na to pozor :)

 
mara
22.06.11
00:16
Reg. před 2016

Ahoj četla jsem kdysi Duševní jóga od Jiřího Vacka, tehdy mi neskutečně pomohla , ale vyvstává otázka co se děje s tím zlým co vydechujeme? To jsem nikdy nepochopila někde se přece musí kupit ten balast kterého jsme se my zbavili...
 
Nike
22.06.11
13:58
Reg. před 2016

Maro,

když už se někdo čistí vědomě, tak by měl negativní energii anhilovat pozitivní a nikam nic nevydechovat. Možná při katarzních technikách to pěkně leze ven, záleží kdo to dělá a jak.
A i kdyby... kde by se kupila? Na světě existuje obojí. Negativní energie je všude kolem. Tady jsem poslala někoho k moři, na hory a odklepávala jsem to s povzdechem, že jsem za vola. V dnešní době tak někde mimo lidi k příboji a na vrcholy Alp.
Jsou taky šílenci, kteří hasí, co je nepálí a čistí, kudy chodí :) Znám jednoho, který chodí po nemocnicích a vypískává tam prostory vysokofrekvenční píšťalkou z negativního plastu. Říkal mi:" čoveče, pořád čekám, kdy na mě někdo vyletí a vyhodí mě, ale nikdo si mě nevšímá." :D. Asi jim to dělá dobře. :D
Taky mám takových pár vynálezů, které "pálí" negativní energii. Kdyby se to dalo koupit, poradím, ale ti kluci to vyrábějí sami.
 

Weiterinka1
23.06.11
12:13
Nereg.

IP: 89.190.90.*
Sophia, k vše již podstatnému, co zde bylo napsáno, bych jen dodala, že pokud chceš prodýchávat způsobem, který zde popisuje Theo a máš obavu, kam by tzv. negativní skončilo, tak můžeš postupovat následujícím způsobem. Při nádechu si představ, jakoby jsi nenadechovala nosem, ale korunní čakrou .. prostě vrškem hlavy, kterým vtahuješ to světlo, pozitivno do těla ... při skončení nádechu veď do hara .. do břicha ... a odtud výdechem pokračuješ přes nohy do Země. Zem má žhavé magma, které Nádech i výdech si představ jako světelný sloupec ... můžeš přidat barvu, která Ti sedí ... zlatou ... stříbrně jiskřivou ... duhovou ... . jak libo. Můžeš se tzv. podívat do těla, jak to tam vypadá, kde je tzv. tmavo ... (čakry) jestli Ti nic na mysl nepřijde, tento krok vynech. Země, jelikož má žhavé magma vše uvnitř spálí.
Postup po nějaké době obrátíš ... po pocitu, že jsi tzv.vyčištěná ... tj. ze Země k nebi ... Končím symbolicky, v duchu ukotvením v břiše .. hara, středu těla. Tímto postupem si nedělám vrásky s tím, co se tzv. stane s tím tzv. ,,špatným, negativním" :-)
Ráda Tě tady vidím a přeji Ti na Tvé cestě životem hodně radosti, štěstí a lásky!
 
Nike
23.06.11
22:29
Reg. před 2016

No, ty obavy jsou prostě bezpředmětné.
Lidi by se měli raději zajímat o to, co vypouštějí při nekontrolovaných emocích a při podlosti.

I ten dým a prach - to už je spálené :)
Nějaký dračí dech? To se dá od druida čekat :D

 
Michel7
27.09.12
20:02
Reg. před 2016

Ahojte, píšete tu o odpuštění sobě i druhému.

V minulosti se mi stalo, že mi jeden člověk velmi lhal, nepěkně se ke mně choval a hodně mě zklamal. Stále mu nemůžu odpustit, i když bych částečně chtěla odpustit. Už se nevídáme, ale i tak nechci vůči němu cítit zášť. Jen nevím jak. Dostala jsem se do patové situace, kdy nevím, v tomto začít.
 
Nike
06.10.12
08:05
Reg. před 2016

Jak začít?
Zkus si uvědomit, že žádný člověk není zlý jen tak z plezíru, že by ho to bavilo. Ale že si sám něco řeší, něco si prodělává a momentálně selhává. A řešit si ještě bude muset.
A ručíš za sebe, že Ty nikdy bys... .?
Je to tak těžké nad tím mávnout rukou?

hmm, a pak udělej široký krok do strany a vystup z té role ublížené oběti. Uvidíš, jak se Ti uleví. Krom toho, lidi, kteří si v roli oběti hoví, nebývají oblíbení. Jen si toho všimni, aby sis to uvědomila.

Šlo by to i opačně, jak to komu vyhovuje. Ale bude to dobrý, ne?
 
Michel7
13.10.12
00:00
Reg. před 2016

Nike: prvně děkuju moc za odpověď

Myslím si, že na věci se takto dívám a zatím jsem s tímto neměla nikdy problém.

To je to, proč se na to ptám, protože je to asi jediný případ, kdy jakoby si to odůvodním pochopím, ale nikdy to není dost silné, aby se to nevrátilo.
 
Nike
13.10.12
08:36
Reg. před 2016

Na tom ale není nic zvláštního, že to v některých případech trvá déle. To už taky samozřejmě záleží na tom, co přesně se dělo.
Ale upřímně, co bys chtěla slyšet? To nejde nějak obejít, ošulit, k tomu se musíš dopracovat sama, je to záležitost ega. Vy byste všichni chtěli nějaké zázraky, které by to vyřešily za vás...
A znovu říkám, vždyť Ty nevíš, cos vyváděla v minulých inkarnacích. Všichni jsme vyváděli a všichni dostáváme novou šanci. Ty i ten člověk.
A když to dokážeš, ušetříš si karmický vztah na příště. To už by si pak řešil jenom on.

Existuje taky rituál odpuštění, kdy si rituálně odříkáváš odpuštěcí formuky, jestli chceš, tak Ti ho pošlu, ale stejně by ta slova měla být pronášena upřímně.
Jinak práce na sobě, meditace a tak...
 
Michel7
13.10.12
10:19
Reg. před 2016

Nike: díky znova za odpověď

Jen si dovolím odporovat, že "my lidé bychom chtěli nějaké zázraky". Kdybych chtěla nějaký zázrak neptám se tu přece, jak se s tím mám popasovat já osobně. Zajímal mě jen a pouze pohled i ostatních lidí.

S rituálem odpouštění bych to zatím nechala, a uvidíme :)

Měj se zatím hezky
 
Nike
13.10.12
11:09
Reg. před 2016

Kdysi jsem se ptávávala podobně a zaručené recepty jsem nikdy nedostala.
Ale proto nepíšu, jen že si zas já dovoluju odporovat, že ta žádost jen a pouze i o jiný pohled je na jiném vlákně. Můžeš být klidná, již na Tebe nebudu více reagovat.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)