English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Čapek J.

Lidé, z velké části, jsou světu prospěšní, ba jsou i jeho ozdobou. Ale jsou zase i z té druhé části: jaká úleva pro tento svět, když z jeho počtu o ně ubude!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

nový začátek

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nový začátek

Flíček
24.08.10
07:53
Nereg.

IP: .*
Ahoj, tak jsem konečně udělala ten správný krok a odstěhovala se od teď už mého expřítele :-). Je mi fajn, jsem ráda, že jsem to udělala, ale trvalo to :-D Teď už jen aby přišel ten "pravý" muž, který mi nebude lhát a za zády "podvádět". Horší je, že se mi zamlouvá v práci jeden mistr, ale je ženatý a má 2 děti, tak se musím držet. Oba spolu čas od času laškujeme, ale dál to nesmí zajít, i když mě to láká. Už dlouho jsem nezažila ten pocit, když zajde ke mě do kanclu, jak se začnu červenat a jak je mi hezky v jeho přítomnosti. Bohužel v práci se vídáme hodně málo, občas na nějakých firemních akcích, ale to je vše :-). Ani sama nevím, zda by o mě zájem měl, ale asi je to dobře, protože nevím, jak by to pak všechno dopadlo... .hlavně se do něj nesmím zamilovat :-). Nu přeji všem krásný den i když nám tu teď na hlavu padá voda :-).
 
kaca-tuca-bu
24.08.10
10:34
Nereg.

IP: .*
¨ja byt tebou bych ho skusila svest.
 
Merit
24.08.10
15:29
Reg. před 2016

ahoj vsem :-))
ahoj Flickova :-).. :-*
nechci te brzdit, kazat ti tu, nikdo nejsme bez viny :-D a ja uz tuplem ne :-)..
kdysi mi maminka rekla.. "jak by ti bylo na miste te zeny?".. tim myslela ty manzelky tech zenacu.. (to mi rikala preventivne :-D)
pokud dokazes oddelit sex a lasku.. uzit si to diskretne a "bezpecne".. a budete to takhle chtit oba.. vase vec.. jsou tam u nich deti? jak jsou velky?.. v dnesni dobe je to tezky je jenom osatit, uzivit.. vypravit do skol, do zivotu.. bejt milenkou je casto i bolestny.. i kdyz to tak na zacatku nevypada..
zenace jsem mela takhle rok.. domluva byla jasna.. prasklo to.. jeho zena delala sceny a nebyl duvod.. jim to doma opravdu neslo.. ona byla kdysi jeho milenka a pretahla ho od jeho zeny :-), ted se ji to vse vratilo.. neklape jim to, kdyz mas potom doma nekoho a v plny palbe.. ten nadech romantiky to ztrati.. videla a zazivala ho v cele jeho krase, stejne jako on ji.. svedomi mam cisty, ja ji neohrozovala.. ani v nejmensim..
bud opatrna.. nechci do tebe vnaset strach.. snad jen kus zodpovednosti.. ja jsem dost velka mrcha :-D .. nedokazala bych rozvratit rodinu.. a stejne.. porovnam to... v par bodech :-)

1) uzit si s nekym jenom sex..
maaalokdy to vyjde, ze se dva hned shodnou.. musi se vzajemne i tak proskolit, i kdyby byl ten sexualni naboj sebevetsi.. zaziji krasny chvile.. pri akci zazijeme tak no prezenu.. 80%toho slastnyho.. co zazijeme s nekym.. kdo nam patri, spis bych to prirovnala k tem 70%..

2) pokud to takhle probiha nakou dobu.. zacneme premyslet, proc to je jenom takhle "malo" :-) a aniz bychom si to rychle uvedomili.. zaciname chtit neco vic.. a muze nas to dostat na kolena.. chceme se tulit k te druhe osobe.. kdyz se nam zasteskne... atp.. a najednou se to procento snizuje.. ten naboj.. se dostava na nakych 60%?.. slzy po aktu.. pomalu se to zacne vytracet.. a nebo zacneme partnerapartnerku drtit.. nekde uvnitr po case citime, ze kdyby byl zcela nas.. bylo by to teprve to pravy..

3) dokud nepochopime to.. ze sex je sex.. (fyzicka stranka).. nesrovname si to v hlave.. tak jak to opravdu funguje.. nadelame asi plno skod.. a to se tyka jak zen, tak muzu, i ti do toho nekdy spadnou tak, ze spalej mosty.. a jdou za milenkou..

vsimla jsi si svy vety ..vkladam..
Bohužel v práci se vídáme hodně málo..
myslim si.. citim... ze u tebe je to o srdci.. ze vztah musis prozit i srdcem.. pletu se?.. co ti to prinese i tem druhejm?..
chlap (samec) a tim nemyslim, ze se takhle chova kazdej :-).. dokaze svoji zenu tak popsat, jenom, aby dostal korist.. aby si oduvodnil, proc zahejba.. pritom to tak vubec nemusi bejt..

jestli jsi sama a nemas deti a fasnes chlapa s detma.. uz nikdy nebude fungovat tak, ze budete resit jenom sebe... vzdy tu bude minulost.. kterou nesmazes.. deti a ani tu byvalou mu neodpares.. jeho deti budou chytry? budou studovat?.. bude prispivat do 25let, nez ukoncej vysokou.. tobe to doma bude chybet, pokud neni milionar? .. nebo proste dobre fin. zajistenej.. to jsou jenom prachy.. ale co kdyz ty deti jednou skoncej u nej?.. budete muset vychazet spolu vsichni.. a pak nastoupi rada problemu, ktery na pocatku nevidime a odmitame se tim zabejvat...
ja vim, ze zabiham a resim moc dopredu :-D, ale takovej je zivot.. protoze jestlize se nekdo rozvede.. ty deti jim nikdo neodpare a pokud to naka dokaze / nakej.. nekomu ublizi.. ty deti za to preci nemuzou..
dobre si vsechno zvaz.. nekdy ulet..sex spis vse pokazi.. i kdyz je ten naboj silnej.. je casto lepsi zustat prateli a obcas se tomu i zasmat, co to mezi vami jiskri :-).. to je i z mych zkusenosti.. ze zkusenosti lidi okolo me.. sex je dulezitej, krasnej.. ale laska to neni..

doufam, ze jsem se te nak nedotkla.. ja sama jsem si radeji vyskemrala chlapa co byl "sam" :-) .. a uz jsme oba v letech a ta minulost tam je.. a prestoze je to ok, stejne resime.. ale ja nechtela nikomu ublizit..

mej se krasne zeno :-).. jenom ty sama si zijes ten svuj zivot..
je to vse na tobe co s tim udelas.. protoze, kdyz zena chce.. udola chlapa!! :-D .. dostane ho.. to by musel bejt moooc silnej, aby zene unikl :-) ..
pa
 
eja
24.08.10
23:23
Nereg.

IP: .*
merit neviem kto si ale píšeš mi z duše ja som taká opúšťaná manželka a dosť to bolí prečo všetko musí byť také zamotané a tie milenky takú hrošiu kožu? mi máme 3 deti a ta rúra ho láme hlava nehlava...
 
Merit
25.08.10
01:43
Reg. před 2016

NIKDY NEJSME SAMI :-)

ahoj eja.. :-)
tu se mi o tom psat vubec nechce.. ale jestli chces, muzeme popsat po mailu.. jestli te to trapi..
zatim ti sem hodim link na pekny cteni.. napsal toho vicero :-)

knihy.abz.cz/prodej/m uzi-jsou-z-marsu-zeny-z-v enuse
to si hod do prohlizece :-)

pokud si chces popsat, dej mi sem mailovku.. ja se ti pak ozvu :-)
nebud smutna, netrap se, hlavne se "neboj".. vzdy mas okolo sebe andely.. je tu Buh, staci poprosit.. pomuzou ti.. :-*)
pokud si psat nechces.. neres to.. nenutim te.. to se nedela..
hlavne at jsi/jste v poradku.. zivot je moc kratkej na to.. aby ho clovek prozival ve strachu.. v nestesti.. v bolestech..
drz se :-) pa
 
liduna1
25.08.10
15:49
Nereg.

IP: .*
Nebudu to rozebirat jen napisu svuj nazor. Stavet stesti na nestesti nekoho jineho to jsou hrady z pisku.. Prikladu hafo.. A sbirat drobky ze stolu nekoho jineho, kdyz mam na to vytvorit si svou vlastni hostinu bez toho, ze bych nekomu neco ,napisu to tak, ukradla... ... Myslim, ze sem obcas pises Flicku, asi jsem se v Tobe trosku zmylila.. Vzdy mas na vyber ale jedno si pamatuj, nasledky si poneses jen Ty sama... Cas nam vsem ukazuje nase minule chyby a neni to vzdy pekne podivani.. To se samo tyka i mne. Proto jsem Ti odepsala. Pa
 
liduna1
25.08.10
16:00
Nereg.

IP: .*
Eja: prozivas tezke obdobi, jen prosim nestracej svou dustojnost, nekdy se mylime v tom, ze si myslime, ze je o co bojovat. To ukaze jen cas. Kdyz vse preboli, otevrou se nove obzory.. Nevera se da odpustit ale... Vis , ja znam spoutu lidicek,kteri delali to, co dnes Tvuj manzel, ale reknu Ti , je minimum tech, kteri svuj krok po case nelitovali, ono se rekne, druha sance ale jak draze zaplacena.. vice je tech,kteri priznavaji, ze udelali chybu ale uz to nejde zvratit. Drzim Ti palce abys tezke casy ustala a i Tobe zasvitilo slunicko a jeho paprsky Ti prohraly ubolene srdecko.
 

Flíček
26.08.10
08:44
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, Lidu, občas sem napíšu, když mě něco trápí, rozveselí..pomůže mi to a dočtu se od vás plno moudrých slov. Merit, já se držím hodně zpátky ohledně toho kolegy, asi jsem ten příspěvek nenapsala zrovna nejlépe :-) Má 2 děti, manželku..rozhodně nehodlám být jeho milenkou, nehodlám mu kazit to, co vybudovali s manželkou. Je to proti mému přesvědčení a tohle vědomí mě hodně drží zpátky. Je to sice příjemný pocit, to mrazení v zádech, když se tu objeví, ale to je vše, co mezi námi bude.
Zaujala mě Tvá slova Merit, že ženská udolá chlapa... .to bych chtěla umět..mě se to nikdy nepovedlo :-D Abych si vyhlídla nějakého "fešáka" a šla cíleně za tím,co chci :-). Když někde jsem, tak sedím v koutku a jen tak pozoruji, ale to je všechno, k čemu jsem schopná se donutit :-D No mě zkrátka musí ulovit ten chlap ;-)
Mějte se moc pěkně :-)
 
Merit
27.08.10
02:06
Reg. před 2016

Flickova.. musela jsem se zabrzdit.. smazat to, pac kdyby to tu cetly deti :-).. nebylo by to dobry :-).. pritom si myslim, ze by se o tomhle s detma mluvit melo.. ale nevim co by s tim udelal mistni spravce :-)..

drzim ti palce.. at to ustojis.. ja vim jak je to moc tezky.. kdyz nas neco vabi :-).. jojo :-)).. je to vabnicka.. ale bacha.. pak se muze zacit strilet :-D

jestli chces, nech tu mail.. rada bych se te na neco zeptala.. ale to radeji opravdu mezi 4ma ocima :-)
mej se krasne pa :-)*


jinak mavam Lidunce :-)


 
Flíček
27.08.10
07:35
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, můj mail: flicek27@email.cz. Zeptej se na cokoliv :-). Hezký den všem.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)