Visit english version of this site here: Magizzle.com / Besuche diese Seite auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 4.10.2022
Svátek slaví František, zítra Eliška.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 4.10.2022
Svátek slaví František, zítra Eliška.Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nové bydlení - vyčištění prostoru a duchové...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Nové bydlení - vyčištění prostoru a duchové předků

Magda001
16.11.14
23:47
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Budu si kupovat nové bydlení a je to tak, že jde o prvorepublikovou vilu. Neznám historii budovy, ale obecně vzato mají podobné domy pohnutou historii ( jde o objekt v bývalých Sudetech ). Často na nich lpí členové rodiny původních majitelů a někdy ani nejsou schopní dům opustit, přesto, že už nežijí. Nemají pak ani rádi cizí vlastníky, tedy ty, kteří nejsou z jejich rodu. Já ten dům budu mít ráda, líbí se mi, budu jej rekonstruovat a vracet mu někdejší lesk. Existuje nějaký rituál, jak usmířit případné duše předků? Jak ji vysvětlit, že nebudu špatná a ani nebudu dům ničit? Jak si je naklonit? Jak zlomit případné negativní energie, shromážděné ve zdech? Děkuji.
 
Dracizena
17.11.14
13:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Magdo, jsi ve smyslu duchovního nasazení a proto cítíš, že dům si musíš vyčistit a nejenom koštětem a horkou vodou, ale i vizuálně a modlitbou... a o tom se můžeme zde rozepsat...
Ale tento úklid energií je v jedné polaritě, ale Ty musíš vyčistit, i druhou polaritu a ta je důležitější než ta, na kterou se ptáš.
Je třeba ei vyčistit i byt, který OPOUŠTÍŠ a kde jsi zanechala své myšlenky, své sny, svou energii, která by Ti chyběla v tom novém bydlení...
Proč myslíš, že lidé se přestěhují a v tom novém se necítí dobře a navíc, mohou tam vnímat, i paranormální jevy.
Je to tím, že do nového bydlení jdou oslabeni, stěhují se tam v podobě okousaného jablíčka, kdy jablko svou dužinu zanechalo ve zdech bývalého bydlení... A NA TUTO ZTRACENOU ENERGII NIKDO NEMYSLÍ...
A pak se lidé diví, že v novém bytě jsou nešťastni, že je tam třeba i bolí hlava a pod. a je to tím, že jsou jen auricky oslabeni. Aurou je ta dužina od jablíčka a pro tuto aurickou dužinu se musíme vracet každý, kdo jsme se přestěhoval...
Vše je ve vizuální terapii a v modlitbě ale v té světelné...
Vracej se vizuálně do starého bytu a tam choď chvilku do kolečka a ámenuj a mluv ke své Duši, kterou drží stěny a prostor bytu a stačí, že budeš odříkávat svou žádost... "žádám hvězdného Ducha, aby mi pomohl vrátit z tohoto bytu vše, co je mé Duše" a opět začni ámenovat... ucítíš brnění po kůži a to je dobře, protože nastává přesun Tvých, /z těla i z aury/ poztrácených energií, které zůstaly v bývalém bytě a vrací se k Tobě...
Tělo má mnoho druhů energií a tato ztracená, ta trpělivě čeká, kdy si ji člověk opět k sobě zavolá, ale skrze hvězdy, jinak se vrátit nedokáže.
A toto platí i při změně zaměstnání, kde odhazujeme své energie a netušíme, že tělu budou jednou chybět... A proto jsou lidé nemocní, poztráceli energie, které je měly chránit.
Někomu vynadáš a netušíš, že se svou zlobou vyhazuješ i svou zlatou energii a to je ten Anděl Strážný...
A proto bozi světa učí lidstvo modlit. Modlitba otvírá Boží Vrata do těla kudy se pak můžou vracet i poztrácené kousíčky Tvá Dušičky... a když se k tomu přidá představa, která vše zhmotní, pak to nemá chybu a Ty dostaneš od své Duše a od Anděla hvězdného Dar vědění... A tento Dar umí rozsvítit i aurické pole, které automaticky čistí i jiné prostory, i bez tvého uvědomění...
Já tento Dar dostala a proto si umím na vše potřebné odpovědět, i posvítit...
Čemu nerozumíš, poradím meilem...
 
Magda001
19.11.14
14:41
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Děkuji :-) velmi ráda bych to s Tebou vše probrala emailem, já mám před těmito věcmi respekt a určitě bych se chtěla zařídit podle Tvých rad :-)
takže pokud by sis našla chvilku času, tak můj email je: magdalena.k001@seznam.cz a budu moc ráda, pokud se ozveš
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)