English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Twain

Vše by mohlo být mnohem snesitelnější, kdyby všechny ženy byly provdané a všichni muži svobodní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Nová věštírna - připomínky

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Nová věštírna - připomínky

red
26.02.11
19:24
Nereg.

IP: .*
Tohle je místo, kde očekávám případné připomínky k funkčnosti. Co se kompromisů týče, dělali se a byly nutné. Chápu, že se určitě najde spousta lidí, kteří nebudou spokojeni, ale snad to nějak společne doklepem ke kýženému ideálu.
 
BlackSlim
26.02.11
19:26
Reg. před 2016

Podle mě je to jen otázka času, než si lidé zase zvyknout. Podle mě je fajn, že se tu něco děje a není to tu mrtvé. Ještě jsem neobjevil nějakou chybu, jestli objevím, ozvu se.
 
kok?ík
28.02.11
15:00
Nereg.

IP: .*
NO MOC MOC A JEŠTĚ JEDNOU MOC SE MI TO TU REĎ LÍBÍ. JE TO ČUČAVÉ, VESELÉ, PROSTĚ MOC FAJN. A CELKEM RYCHLE JSEM SE TU ZORIENTOVALA CCA 5 MIN. TAKŽE MYSLÍM, ŽE TO BUDE VŠE O.K.
 
lila90*
28.02.11
16:53
Nereg.

IP: .*
Ahoj, no ja si zvyknem skoro na všetko, ale pravdu povediac, všetko sa mi tu teraz zdá také mrňavé a ťahá to oči, alespoň moje. Pôvodná forma mi viac vyhovovala. Každému ale nejde vyhovieť, takže ak tie zmeny boli nevyhnutné, ja sa prispôsobím.
Pozdravujem
 
red
28.02.11
20:19
Nereg.

IP: .*
lila: nejvetsi zmena je v tom, ze jsem se pokusil sem vmestnat vic veci, na ktere se zapominalo, takze to co pises je v podstate ucel :D je tady kupa veci a pritom lidi chodi jen na stale stejne...
ted se navic obsah bude pridavat a opet - sli by jste do fora nebo na kouli a novych veci by si nikdo nevsim..

jinak diky zatim za pozitivni ohlasy .. dalsi zmeny budou v radu nekolika dnu/tydnu uz postupne .
 
lila90
28.02.11
21:32
Reg. před 2016

takže ja si kludne aj bríle dám ak sa to tu oživý, ak pribudnú nové veci či témy. Jednu novinku som aj vyskúšala, nahrala som mandalu a je lilavá
 
lila90
28.02.11
21:35
Reg. před 2016

..red, kludne toto potom zmaž, sa tu vyššie chválim s mandalou a asi som ju neuložila,takže toto je len skúška, či sa mi to podarilo
 

lila90
28.02.11
21:36
Reg. před 2016

ani teraz sa to nepodarilo, že by to chcelo neak špeciálne upravenú fotku či obrázok?
 
red
28.02.11
21:55
Nereg.

IP: .*
lila: klasickej jpg, velikost musi byt nejaka normalni, treba 500x500 max, pocitam ze tam posilas obrovskej soubor, se kterym si zmensovac neporadi (nekde sem to tam psal) :)
 
lila90
28.02.11
22:41
Reg. před 2016

vďaka rede, dala som inú fotku a už to ide :)
 
ZZZdena
01.03.11
21:09
Reg. před 2016

Mně se Věštírna v "novém kabátě" moc líbí, je to tu všechno přehledné, tak říkajíc "na očích", nějak se ke všemu lehčeji dostávám... já jsem teda spokojena a zatím jsem neobjevila nějakou chybu, sice je to ještě čerstvé, ale první dojem je myslím nejdůležitější.Zdravím a děkuji
 
mischa.k
02.03.11
08:29
Reg. před 2016

Nový kabát věštírny se mi líbí. Jen ještě vše nefunguje, jak má. Nezobrazuje se horoskop pro Vodnáře
 
red
02.03.11
11:26
Nereg.

IP: .*
mischa.k: jak "nezobrazuje se"? muzes hodit adresu, kam se divas? kontroloval jsem to a jsou tam vsechny - tydenn, denni i ty textove :-/
 
ani
02.03.11
12:56
Reg.26.12.23

Děkuji za tak nádhernou věštírnu jsem ráda že se pořád něco děje.
Opravdový přátelé jsou andělé, kteří ti půjčí svá křídla, kdy ta tvá zapomenou létat!!
 
jindřich
03.03.11
13:18
Nereg.

IP: .*
Je možné někde sehnat ikonu k odkazu na server? Dříve jsem ji měl, zmizela se starým serverem.
 
red
03.03.11
21:27
Nereg.

IP: .*
jindrich - dobra pripominka, zkusim to vyresit, nic s tim zatim nedelej, mela by se ikona opet sama objevit.
 
Jindřich
09.03.11
12:36
Nereg.

IP: .*
Pro red - děkuji, ikona se už obejvila
 
filip01
17.03.11
17:31
Reg. před 2016

Tyhle stránky nejsou špatný,líbí se mi,ale sekce "kdy zemřeme"se mi vůbec nelíbí - ano, řeknete, tak sem nelez,jo i to je pravda,ale nedá mi to,abych to sem nenapsal - pokud někdo alespoň trochu dělá do ezoteriky ví,že i kdyby jakýmkoliv způsobem zjistil,kdy jeho klient zemře - nikdy to nesmí říct - je to takový nepsaný pravidlo všech ezoteriků,je to i z hlediska etickýho správný.Jistě, někdo to bere jako legraci,ale někdo to může vzít hodně hodně vážně.A popravdě,chceme znát dobu kdy zemřeme?Možná by nebylo špatný,aby provozovatel těchto stránek zvážil,zda tato část je vhodná,protože dle mého,tyto stránky určitým způsobem koketují s ezoterikou,měly by proto i určitá pravidla respektovat - ale znovu říkám,je to jen a jen můj názor - nic nehodnotím, nic nesoudím.Jinak stránky jsou fajn. Filip
 
red
18.03.11
19:54
Nereg.

IP: .*
filip: nechavam na kazdem, at posoudi, co je realne a co je spis pro zabavu... podstatne problematictejsi je treba koule a pritom ji lidi pouzivaji opravdu hodne (coz podle me znamena, ze ji i veri, a to muze byt mnohem vetsi problem :)
 
solitaryman
20.03.11
15:38
Nereg.

IP: .*
nechci moc prudit, ale grafika je pro maly holky. vim, ze tu vladnou, ale taky nejsou na svete samy. ze by si jeden nemusel pripadat potouchle, kdyz to otevre. jinak dobry, prehlednejsi.
 
jasmina11
09.04.11
21:10
Nereg.

IP: .*
Věštírna má zajímavé čtení,zajímavé příspěvky a názory,ráda si tu čítávám.Hezký večer
 
solitaryman
12.04.11
12:00
Nereg.

IP: .*
red: sorry za ty reci o grafice. spoliham se na tvoji inteligenci, ze vis co myslim. nekritizoval jsem ani vkus ani provedeni. je mozny, ze kdybych netrpel tim co jsem popsal maty, mozna bych si toho nevsimal. nevim.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)