English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Chování je zrcadlo, v němž každý ukazuje svůj obraz.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

noc hrůzy

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

noc hrůzy

anamor.l
27.06.11
12:17
Reg. před 2016

Na dnešek jsem měla spoustu snů, ale jen jeden mě utkvěl v paměti a hledám na něj odpověď. Snad se tu najde někdo, kdo by mě s tím mohl pomoct.
Byla jsem s manželem a naší malou dcerkou v hotelu ve městě, které je od nás vzdálené 120km. Chodili jsme po nerovných chodbách, podlahy jako by byli udělané z dřevěných velkých desek.
Najednou, jako by nás někdo pronásledoval. A protože jsme byli unavení z hledání východu, uvelebili jsme se v jednom z pokojů. Manžel odešel a najednou se tam objevil chlap, který se začala po mě sápat a chtěl mě znásilnit. Do toho se manžel vrátil a objevily se i uklízečky. divily se, co tam děláme, když pokoj má být prázdný... a v tom jsem poznala jednu uklízečku a oslovila jsem jí. Ona poznala mě a tak jsem jí povyprávěla co tam děláme a co se stalo... .tím sen končí..
 
Ceský Merlin
04.07.11
20:23
Nereg.

IP: 89.203.165.*
Dobrý večer,

být v cizím městě a chodit po nepevné podlaze prozrazuje, že z nějakého důvodu pociťujete ve skutečném životě vnitřní nejistotu, nervozitu a nerovnováhu.

Pobyt v hotelu je přechodnou stanicí na životní pouti, je to neosobní místo pouze pro krátkodobý odpočinek, kdy se nejspíš máte zamyslet nad tím, co dál a jak dále se životem naložíte. Například co podniknete. Je to vhodná doba k promyšlení svých budoucí plánů a další životní cesty.

Znásilnění ve snu nemá nic společného se znásilněním ve skutečném životě, ale naopak znamená, že děláte něco proti své vůli a že vás někdo třeba do něčeho nutí. Anebo byste měla dělat něco, co se vám zrovna moc dělat nechce. Třeba se něco nového přiučit a získat nové vědomosti.

Uklízečky jsou ve snu nejspíš proto, že je potřeba si uklidit něco ve svém nitru, zbavit se negativních emocí a starostí, které by při větším nepořádku mohli vyústit v depresi a pesimistické naladění. Proto je potřeba hledat ztracenou životní rovnováhu a vnitřní klid.

Rada: Myslete na něco příjemného, meditujte a zkuste prožít i nějakého nové dobrodružství (dovolená), abyste pozvedla svou duši.

Mějte se hezky

Tomáš Vojta
 
anamor.l
07.07.11
12:59
Reg. před 2016

Dobrý den Tome. Děkuji moc za vysvětlení, ani už jsem nedoufala, že mi někdo ten můj sen vysvětlí.
Váš výklad na daný sen... .to je trefný, to naprosto souhlasí. nepořádek ve své mysli, jsem už začala uklízet. Jsem bohužel človíček, který stíhá a musí myslet a přemýšlet nad vším A tak se potom stává to, že si v noci neodpočinu
Ještě jednou mockrát děkuji a přeji báječné sny
 
hgzfh
21.08.11
15:48
Nereg.

IP: 93.99.128.*
pomoc ve snu mne honí dabel a kdyz se probudim tak pred demnou stoji smrtvolou v ruce pomuzete mi
 
hgzfh
21.08.11
15:50
Nereg.

IP: 93.99.128.*
pomoc ve snu mne honí dabel a kdyz se probudim tak pred demnou stoji smrtvolou v ruce pomuzete mi
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)