Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 15.12.2019
Svátek slaví Radana a Radan, zítra Albína.

Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Opravdu už divné sny13.12.19 / Filip1 v Sny
Nabízím výklad tarotových karet zdarma12.12.19 / Klaudia dunkova v Praktické věštění
Tornádo11.12.19 / Gabriela v Sny
hadi10.12.19 / Zuza v Sny

Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Každá zrada se odrazí směrem ke svému strůjci. ”

Myšlenky moudrých

Moliére

Nejfantastičtější na světě jsou fakta.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

nevím si rady

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nevím si rady

PÁJA
(14.04.19 / 09:21)
Zamilovala jsem se do muže o 8let mladšího. Oba jsme rozvedení. Zpočátku jevil o mne zájem a já nakonec neodolala. Sem tam se ozve, ale jen když se ozývá příroda. Jak jsem zjistila, má takových kamarádek více. Stále je pozorný a má snahu zachovat tento vztah nevztah. Poraďte jak mám tuto situaci zvládat, když jsem až po uši zamilovaná? Snažila jsem si ho zprotivit, ale nejde to.

Red
(14.04.19 / 19:51)
Pokud si chce jen užívat sexu, tak to asi nebude moc láska. Navíc, je jistota, že by nedocházel za jinýma, pokud byste si něco začli? Ruce pryč, tohle není chlap do vztahu, z toho budou tak akorát slzy ..

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)