English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Důvěra dává rozmluvě víc než inteligence.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Neskutečně děsivý sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Neskutečně děsivý sen

Michaela K.
30.08.16
08:51
Nereg.

IP: 37.48.7.*
Dobrý den všem, píši zde sem už podruhé, ale tentokrát i proto, že tento sen byl pro mě mimořádně děsivý a už jsem nedokázala usnout, vzbudila jsem se a něco mě přinutilo zírat asi půl hodiny do bílé zdi a stále si přeříkávat v hlavě anglickou větu "If you're honest, it will be even worse" což v překladu znamená - Jestli budeš upřímná, bude to ještě horší..
Abych se konečně dostala ke snu. Vše začalo na benzínce, která doopravdy existuje a dobře to tam znám. Tankovala jsem a psala si s kamarádkou. Nevím, do jakého auta jsem tankovala, ale asi jsem tedy byla starší, momentálně řidičák nemám, budu ho dělat až příští rok.
S kamarádkou jsem si psala přes Messenger, to v dnešní době už kdekdo zná. Stěžovala jsem si jí na jednoho kluka, je to můj kamarád, resp. kluk, který je o dost starší, líbí se mi, ale on mě bere jenom kamarádku. A to se doopravdy děje, takový člověk v mém životě je. Po zbytek příběhu mu budu říkat Tomáš.
Takže.. Vzpomínám si, že jsem si jí ve snu po internetu stěžovala, jak je to s ním k nevydržení a že už nemám na to nervy, ale dál nevím, co jsme probíraly, zřetelně jsem ve snu na obrazovku telefonu neviděla, další pohled byl už z auta a já ho řídila. Jela jsem pro svou babičku, protože následující pohled byl na ní, jak sedí na zadním sedadle a obě pozorujeme z auta, které jsem zřejmě zaparkovala u krajnice, nákladní vlak, který se se svým nákladem zastavil uprostřed své cesty na kolejích. Já jsem ve snu prohlásila něco na způsob: "Jo, babi, to vím, to je ten vlak, o kterým jsem ti už říkala" a teď, když si tak zavzpomínám během toho, co tento příspěvek píši, já už o tom vlaku slyšela dřív. Ale ne v tomhle snu, snad ještě dřív než se všechno to děsivé odehrálo.
Sen pokračoval do mé rodné vesnice, kterou moc dobře znám, ve snu jsem se viděla u penzionu pro seniory, ve kterém babička doopravdy bydlí, poděkovala mi a já jí řekla, že si u ní nechám auta - tedy, že u nich u penzionu nechám auto.
Dál jsem snem pokračovala pěšky. Prošla jsem širokým viaduktem, pod kterým se silnice stáčí v mírnější zatáčku a dále následuje rovinka, tu taky dobře znám, jako malá jsem se po ní učila jezdit na kole a bydlí tam moje dost dobrá kamarádka, ještě i dnes.
Vše, co mě na tom snu zaráží, je vážně to, že je všechno tak reálné, řekněme, že je to všechno z prostředí, které moc dobře znám a s lidmi, na kterých mi dost záleží.
Pokračujeme tedy ve snu..
Prošla jsem viaduktem, vešla jsem na již zmiňovanou rovinku a určitě všichni znáte sociální síť Instagram. Dá se tam i přijímat soukromé zprávy a právě jedna z těch zpráv, které jsem ve snu dostala, byla od Tomáše ve smyslu, že se těší až se uvidíme, že mě "proveze na motorce" a jestli bych s ním nejela.. Na nějakou akci ohledně motorek, "speed-" něco tak, nevybavím si název.
Najednou jsem ve snu zmrzla, uvědomila jsem si, že na Tomáše pořád jen nadávám, protože se přes letní prázdniny ani nevidíme kvůli němu a najednou objevím tuhle starší zprávu. Hned jsem to psala mé kamarádce, se kterou jsem si psala už na té benzínce, vím, že jsem se ve snu cítila mizerně.
Pokračovala jsem tedy po rovince a pomalu se blížila k domu svojí kamarádky z dětství. Ta tam ale nijak nehraje, v tom snu, načež co mě překvapuje - Moje kamarádka má v reálu strašně otravného souseda, abych to řekla slušně, je to pěkný sukničkář a "zkouší" to na každou. A právě jeho jsem ve snu potkala. Ne tváří v tvář, ale kamarádka bydlí na menším kopci hned u silnice, samozřejmě její soused hned vedle nich. A ten soused měl u sebe nejspíš návštěvu, ale ne dámskou, asi nového spolužáka - to jsem vydedukovala z toho, že jsem ve snu slyšela jeho křik do domu na mámu, že "já ho jdu provést po dědině, neboj, za chvilku jsem doma"
Myslím, že tohle nemá žádný význam, ale nechci zapomenout ani na jeden detail snu, dokud si ho pamatuju.
Pokračujeme tedy..
Ve snu jsem se ani nezastavila, prošla kolem domu kamarádky a mířila stále dál vesnicí. Potkávala jsem po cestě známe lidi, jak na zahrádkách, na kole a v autě, tak i pěšky, ty lidi znám, doopravdy v té vesnici bydlí.
Najednou se všechno hrozně rychle semlelo a já stála u branky domu, se svou malou neteří po boku a s mou starší sestrou, která mi vyhrožovala: "Přestaň furt psát na tom mobilu, jinak ti ho seberu"
Ona to vážně dělá, pořád mi vyhrožuje, protože se jí nelíbí, že jsem pořád "online".
A nakonec ještě pronesla větu: "Ne, že zase příjdete pozdě, opovaž se"
V tom snu jsem mou neteř měla asi někam odvést, nevím. Každopádně jsme se ve snu společně s malou vydaly na cestu. Šly jsme stejnou trasou jako já předtím, načež pak mě napadlo (a nevím proč), že půjdeme kolem kostela.
Odbočily jsme tedy z hlavní na "zadní cestu" - tedy starou, taková, co spojuje domy a vždycky vede na hlavní, všichni určitě známe.
A teď už se konečně dostáváme k té děsivé části..
Abyste se dostali u nás na vesnici ke kostelu, musíte jít kolem vlakového nádraží, projít podchodem a pak takovou celkem opuštěnou cestou kolem starého statku a JZD.
A právě ve chvíli, kdy jsme společně s neteří ve snu vycházely z podchodu a vydaly se onou opuštěnou cestou ke kostelu, zažila jsem ve snu "blackout" (black out, výpadek elektřiny). Najednou všechna světla kolem silnice, v domech zkrátka zhasla a po mém boku byla ještě jedna slečna. Asi v mém věku, jedinou jí jsem ve snu neznala, nevím, kdo to byl a vlastně jsem jí do obličeje pořádně neviděla. Jen vím, že na sobě měla tmavě modré tričko a měla blond vlasy.
Ve chvíli, kdy všechna světla zhasla, mě popadla za ruku a s výkřikem "Tudy, musíme do toho domu" mě táhla otevřenou zahradou ke staré vilce u nádraží, která vážně na tom místě stojí. A proč furt opakuji, že ty věci doopravdy existují.
To mě na tom děsí nejvíc. Děje se to někde, kde to mám ráda a s lidmi, na kterých mi záleží.
Takže ve snu.. Běžely jsme do zahrady, ale v tom mě napadlo se zastavit a zavolat pomoc. Telefon jsem měla v pravé kapse u kalhot, jenže v tu chvíli, kdy jsem chtěla vytáhnout z kapsy telefon, nebyl tam. V kapse jsem měla je prázdnou krabičku od cigaret, i přes to, že nekouřím.
I telefon mé "neznámé blonďaté kamarádky" byl pryč, ale najednou se rozsvítilo jemné světlo, jako když rozsvítíte světlo ve sklepě a ono to udělá takový ten pochmurný efekt.
Nevím, odkud světlo šlo, když jsme byly venku mezi stromy, ale to je zřejmě fuk.
Pak ve snu přišlo něco, co mi nejde nějak do hlavy a nedává to smysl.
Moje "neznámá kamarádka" přesně věděla, co musíme udělat.
Mezi stromy u silnice, kterou jsem už popisovala, byly malé keříky se všemi různými plody, které rostly v maličkých trsech.
A ta neznámá najednou vykřikla "musíme to sníst, každá něco, co nejíme, abychom vykonaly svůj trest"
Netuším, jaký trest, ale jelikož jsem v tom snu měla strach o svou neteř, hrábla jsem nejdřív po zelených plodech, vypadaly podobně jako zelené blumy, tvrdé, struktura by taky odpovídala.
Ještě abych doplnila - v tu chvíli s námi moje neteř nebyla, neviděla jsem jí, stála jsem tam jenom s tou neznámou holkou.
Ta jedla nějaké červené plody a bylo na ní vidět, že jí je špatně.
Poté jsem ještě sáhla po mandlích. Proč to říkám. Já mandle doopravdy nejím, nechutnají mi.
I ty jsem tedy snědla a pak jsem si všimla, že u stromu stojí takový ten filmový banner, reklama, kterou máte třeba v kinech. Zkrátka upoutávka na film. Netuším, jak se ten film jmenoval, ale byla to reklama na nějaký horor, řekněme, dost mě děsila ilustrace reklamy, uprostřed totiž byly ženské oči, ze kterých přímo sálal strach a beznaděj.
Nejvíc mě poutalo jméno režiséra, které si i tak nepamatuju, ale byl to "film od režiséra úspěšného Jamese Bonda"
Abych pravdu řekla, Bondovky nesnáším, tudíž nevím, proč najednou James Bond.
Navíc jsem si na banneru všimla nápisu "šestice filmů", tedy asi šest filmů na "tohle".. téma.
To ale není vše. Na banneru zřejmě musela být i věta "If you're honest, it will be even worse" - Jestli budeš upřímná, bude to ještě horší, protože nikde jinde jsem tu větu neviděla a jediné, co mě po probuzení napadlo, byla přesně tahle věta.
Sen dál pokračoval tak, že jsem seběhla cestu k dalšímu viaduktu, kterým jsem proběhla a objevila se na staré cestě jen kousek od té hlavní a volala jsem na svou neteř. Přímo jsem zoufale křičela.
V tu chvíli se ale malá neteř objevila na druhé straně viaduktu a běžela po cestě ke mě.
Nejdřív jsem pozorovala jí, s pocitem úlevy, jenže pak, během jejího běhu, jsem si všimla odrazu na mokrém obloukovém stropu viaduktu - odraz byl fialový a malá se v něm odrážela jako černá postava, která se, i vzhledem k rychlosti běhu neteře, plazila po tom stropě.
Dál jsem tomu ale nevěnovala pozor, sen "končil" - věřím, že by měl pokračování, kdybych se nevzbudila - tak, že neteř ke mě doběhla, já jsem jí silně objala s brekem a prohodila jsem slova ve smyslu "zavoláme mamce a řekneme jí, co se stalo" s tím, že už jsme obě pospíchaly k hlavní silnici a já už měla telefon v kapse u kalhot.

Vím, že to pro lidi, kteří si tento příspěvek přečtou, bylo vyčerpávající, pro mě bylo zase vyčerpávající ho napsat, ale chtěla jsem ho napsat hned po probuzení, abych si ho pamatovala.

Absolutně netuším, co to mělo znamenat. Děsí mě fakt, že to kromě toho absurdního jezení věcí, které nemám ráda a toho banneru, dávalo celkem smysl. Ve spoustě mých snů a nočních mur většinou dělám zvláštní věci, které mi zas tak smysl nedávají.
A ještě ta věta: "Jestli budeš upřímná, bude to ještě horší"
Já jsem vážně dost upřímná a na upřímnosti se staví můj charakter. Nedělá mi problém lidem říct z patra, co si o nich myslím, protože říkám pravdu. Vždycky říkám, co si myslím a je spousta lidí, kteří mě kvůli upřímnosti nemají rádi, za to mám kolem sebe ty správné lidi, právě díky mé upřímnosti.
Netuším, jestli to má něco společného s tím, jaká jsem.
Jen doufám, že toto nebyl jeden sen z té "šestice filmů" jak se ve snu psalo na banneru, protože jsem už tak dost vyděšená a další sen podobného typu bych nezvládla.
Strašně moc mi záleží na mých blízkých, ve snu se objevují 3 hlavní postavy, o které bych nechtěla nikdy přijít - má babička, Tomáš a moje neteř.
Počítala bych i sestru, ale s tou mám divný vztah plný křivdy. Samozřejmě, že mi na ní taky dost záleží, ale myslím, že ve snu nehraje tak důležitou roli jako ti 3, které jsem již zmiňovala.

Stalo se někomu něco podobného? Budu ráda za každý komentář, co by to pro mě mohlo znamenat, jsem zoufalá, pořád ten sen se mnou cloumá, i když jsem už víc jak hodinu vzhůru a píši ho sem na fórum.

Děkuji všem, kteří si můj sen přečetli až sem a budu ráda za cokoliv, co by mi mohlo pomoct sen lépe pochopit z té druhé strany, ráda bych věděla, zda se v něm neskrývá nějaké "poselství" nebo cokoliv, na co bych si měla dávat pozor.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)