English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

nemocný bratr

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

nemocný bratr

sestba
20.11.20
17:28
Reg.20.11.20

ahoj zdál se mi sen o mladších sourozencích
Zdálo se mi, že jsem v práci a měla jsem divný pocit že něco není v pořádku tak jsem pospíchala domu. bydleli jsme ve velkym baráku s hodně pokoji a když jsem v patře asi tři pokoje proběhla tak pak v předposlednim pokoji spala babička, která hlídala mladší bratry kterýn ve snu bylo asi 5 a 3.ten pětiletý byl skoro plešatý a na hlavě měl takovou pásku kde bylo snad jeho jméno, jméno mámy a jestli jeho datum narození myslim a zrovna usínal v křesle když jsem přišla z práce a ten tříletý spal v posteli. ten pětiletý se probudil a šel se ke mě pomazlit do křesla kam jsem si sedla, neudržela jsem se a začala jsem strašně brečet jak mi ho bylo líto, že je nemocný. pak začal blbnout a vzbudil i toho tříletýho a babičku. konec snu už si nepamatuju. docela by mě zajímalo, co tento sen znamená
 
dracizena
26.01.21
20:36
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Pokud zde jsi, napiš mi na meil... jméno zůstává a jsem seznam.cz... nebudu zbytečně sem vkládat svou energie, když sen jsi psala v listopadu... měj se...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)