English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Fischer

Bez snů a ideálů nelze být člověkem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Někdo mě chce zabít

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Někdo mě chce zabít

anet
10.11.14
15:05
Reg. před 2016

Poslední dobou se mi zdá jeden sen.Někdo mě chce zabít ale vždy je to někdo jiný.Ještě před nějakou dobou jsem se nechávala zabít tak že když mě někdo honil tak jsem zůstala stát čekala něž mě probodne nebo jinak zabije.Ale teď utíkám a snažím se zůstat na živu většinou se mi to povede ale stejně když se vzbudím tak jsem z toho celá rozklepaná.Děkuji předem za odpovědi.
 
Dracizena
10.11.14
18:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anet... Tvůj sen se nedá vysvětlit jednou větou a proto, pokud budeš chtít, vysvětlím podrobněji meilem...
Tvá Duše, je energií Tvého těla a má za sebou mnoho odžitých životů v různých tělech a proto i v různých časoprostorech v celém lidském věku.
A tyto naše, ale i Tvé životy byly pronásledovány, týrány, i zraňovány, ale i usmrcovány a sny nám ukazují, jaké tragédie nesou v sobě naše duše
a uvědoměním dnes zastavujeme energie, které by chtěly udeřit, i v tomto životě stejným dílem... Proč dnes jsme schopni tuto negat. karmu zastavovat? Nastal Konec Světa a začal Nový Začátek a tento tok dnes svým tělem filtrujeme, aby to zlé z minulých životů nevteklo i do potomků. Proto je dnes nutné sebe, coby filtr čistit, ale to jsou kroky mnoha vizuálních terapi, o některých se zde na věštírně zmiňuji...
Kdo není tím správným filtrem, tito lidé to poznají na svých dětech, kteří je třeba i zavraždí, okradou, zbijí atd.Ta krvelačnost z minulých životů do dětí vteče a oni se neumí ovládnout, ani v dětství.
A Tvůj sen mluví i z jiného úhlu pohledu... vrací se Ti Tvůj bumerang z minulých životů a to je ta negativní energie z Tvých minulých životů.
Má ji v sobě každý, ale ne každý se naučí toto své zlo v sobě čistit...
Vždy je to někdo jiný... vždy je to zlo z jiného Tvého života a hlavně z těch bojových, kde to vnitřní zlo narůstalo... Byla jsi mocným bojovníkem a ne v jednom životě, ale i kovářem, zahradníkem, i opatem...
Sen Ti říká, že dnes se už nesmíš nechat zabít svým bumerangem který se vrací, i z dávných Tvých životů. Dnes se musíš naučit své bumerangy chytat a hlavně, jeho rychlost zpomalit, aby se dal vůbec do ruky chytnout. Jistě, že jde o vizi, jde ale o živou vizi a o tom více na meilu, jsem seznam... Proto sen Ti ukazuje směr, jak zůstat na živu a proto Ti sen vysvětluji z tohoto svého úhlu pohledu...
 
Azazel
10.11.14
20:44
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Neutikej, bojuj
 
anet
11.11.14
18:51
Reg. před 2016

Aha tak kdyby jsi byla tak hodná Dracizeno tak můl email je aneta.julie@seznam.cz

A jinak děkuji Azazel pokusím se.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)