English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nějací lidé mě chtěli zabít

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Nějací lidé mě chtěli zabít

TeriS
24.05.15
16:26
Nereg.

IP: 213.168.191.*
Dobrý den

Měla jsem dost ''děsivý'' sen. S kamarádkou jsem šly po městě a najednou se kamarádka rozhodla, že si potřebuje koupit něco v obchodě (konkrétně Kaufland). Šla jsem s ní, ale řekla jsem ji, že počkám venku. Něco jsem ťukala na mobilu a kolem mne procházelo stovky lidí. Najednou jsem zvedla hlavu od mobilu a všimla jsem si, že ke mně běží člověk s nožem a chce mě zabít. Vyhnula jsem se jeho útoku a co nejrychleji jsem běžela dovnitř obchodu na informace, že mne někdo napadl, a že chci aby venku stála ochranka. Zaměstnanci nad tím mávli jen rukou a všímali si svého. Vrátila jsem se tedy zpět a stále čekala na svoji kamarádku. Najednou na mne vyběhl další, úplně jiný člověk a též držel v ruce nůž a chtěl mě zabít. Znovu jsem tedy běžela na info a opravdu jsem prosila ať dají ven ochranku. Takhle to šlo asi 5x za sebou. Až když jsem tam šla poněkolikáté tak někdo ze zaměstnanců zvedl telefon a někam zavolal. Najednou jsem viděla jak u mně stál svalnatý muž s nápisem ''ochranka''. V tu ránu jsem byla docela ráda, že se mi nic nemůže stát. Dále si to vůbec nepamatuji, ale byla bych ráda, kdyby mi někdo pověděl co ten sen měl znamenat. Děkuji
 
Dracizena
24.05.15
20:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Teris, Tvůj snový Anděl Tě varuje při neustálém napojení hlavy skrze mobilní síť. Lidé si neuvědomují, že jejich aurické pole je napojeno díky telefonování na obrovské množství lidí...
Ne každý, ale ti oduchovnělí, snadno mohou trpět závratěmi, migrénou, ale i zvracením a únavou... Mobil je upír upírů. Saje a až člověka vysaje, člověk onemocní i depresemi, ale i schizofrenií.
To jsou ty nože, které Tě chtějí zabít. To jsou energie, které se díky mobilování do Tebe dostávají a vraždí důležité buňky...
Denně dokola ámenuj a budeš mít u sebe Anděla, který Tě bude ochraňovat před těmito nebezpečnými mobilními vibracemi...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)