English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

nečekaný rozchod

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nečekaný rozchod

natalie74
03.01.11
00:28
Nereg.

IP: .*
Stalo se mi něco strašně nečekaného a bolestivého. S přítelem jsme před Vánoci oslavili rok a každý den mi říkal že mě miluje, a když sme spolu nebyli tak mi psal a volal, že mu chybím. Nejhorší na tom bylo, že sem to vůbec nečela, bydleli sme spolu a v den rozchodu po mě dokonce chtěl říct že ho miluju, prostě si to do telefonu vynutil, ale když sem vrátila do bytu, mi oznámil že už není štastný a že mě údajně nemiluje. Nevím co se stalo a nejhorší je, že to netuší nikdo z našich společných přátel a nikdo z rodiny. Teda krom na těch co s tím měli zřejmě co dělat, protože s ním o tom někteří jeho mužtí přátelé mluvili to se veřejně ví. Nejsem jedna z těch naivních a vím, že nám bylo skvěle v tom vztahu. Přála bych si to jen pochopit. Nevěděli by jste o nějaké poradně na netu kde ti poradí zadarmo, přes mail nebo přes komentář, znala sem jednu a tu ted nemůžu na netu najít. Opravdu ted strašně potřebuju vědět co bude dál. Děkuji.
 
Merit
03.01.11
14:11
Reg. před 2016

ahoj Natalie.. :-*
vis, nekdy musi neco skoncit, aby neco mohlo zacit.. a casto to boli..
laska je nadherna zalezitost, ale taky dokaze s clovekem pekne zacloumat.. to vidis, citis sama..
nebudu nahlizet do karet.. vzdycky se snazim dost o to, aby lide veci uchopili srdcem.. a hledali v sobe.. tu cestu, jak jit dal.. a zahojit se..
protoze rozchodem nic nekonci.. zacina neco noveho, jineho.. jina zivotni etapa...
da se s nim mluvit?.. s tim tvym milackem?
i kdyz se neco takoveho proste stane.. ti, co jsou opusteni, si odpoved zaslouzi.. aby dotycnej vedel, co provedl/neprovedl.. atp.. a prijde mi to jako slusnost...
nez ja neco takovyho v zivote udelala.. nejdriv jsem si o vse rikala..
- co me boli..
- co mi chybi..
- jestli mi muze ten druhy pomoci.. atp..
ja vim, ze to stesti a klid musi najit clovek v sobe.. to je nejdulezitejsi, ale aby se dalo s nekym vyjit, neco fungovat musi..
jestlize tobe vyznaval lasku.. a kamaradum o rozchodu rikal.. pak je neco spatne... a neni to v tobe.. to on si to musi urovnat a v sobe..
kdyby me nekdo takhle najednou opustil.. a pak by se chtel i treba vratit.. a nechtel by o tom mluvit, vysvetlovat.. nevim nevim..
jenom predstava, ze by ve vztahu bylo dite/deti.. jaka opora by to byla?..
na nezavaznej vztah clovek vzdycky nekoho muze mit, ale co vztah pevnej?.. v dobrym to vydrzi kazdej, ale kdyz dojde na spatny casy?
lidi dost casto jenom "povidaji".. nerikaji si pravdu.. neco treba resej a pritom taky jenom "povidaj"..
nevim, jestli ti tu nekdo vylozi.. ja bych to resila i cestou pokecu, zacala bych hlavne tak..
kdyz nekdo rekne "miluju te".. vidis.. vidis sama.. jak to muze i vypadat.. s temahle slovama, by se nemelo takhle zachazet.. pak zustavaji otazky.. sramy.. bolest..
dobre se zamysli i nad tim jak se k tobe doopravdy choval a nepribarvuj si to i kdyz ma k tomu clovek sklony.. kdyby te miloval.. nenechal by te bez odpovedi, tak se ho na to poptej..
Natalie preju ti, at to poresis.. at se ti ulevi... je ti dobre na dusi..
pokud by ti dobre nebylo.. potrebovala by jsi pohladit pismenkama.. napis.. drzim ti palce.. at s tebou da rec.. pa
 
natalie74
03.01.11
20:00
Nereg.

IP: .*
Merit : já se ho ptala a přišlo mi že ani sám neví, prej už o tom přemýšlí dlouho ale to bych snad poznala, pak blekotání o tom že sem jeho první to má od kámošu beztak s přídavkem nic sis neužil, a pak že chce tu svobodu že ho nikdo neomezuje. jen mi řekl že chce být sám a na nikoho se nevázat, že si pak může dělat co chce, ale proč teda se mnou začal bydlet, s jistými obtížemi musel počítat. to že mi chybí je jedna věc ale to jak mě zklamal a já mu fakt tolik věřila to se nedá vyjádřit slovy. každý říká nech to být, ale jak to udělat když ti na tom člověku tak záleží. To že mě nemiluje tomu já nevěřím, ne z naivnosti ale ze zkušenosti, vím jak se tulil a bylo to čistý, a ted o sexu nemluvím. chci se cítit lépe, proč to jen nejde. chci to pochopit ale není člověka co by mi to vysvětlil.
 
Merit
03.01.11
20:46
Reg. před 2016

ahoj Natalko :-*
chapu, ze ti je tezko.. boli to a reknu ti, me to bolelo v zivote mnohokrat a da to obrovskou fusku, aby clovek to srdce nezavrel.. a ze jsem mela takovy obdobi taky, neumela jsem si predstavit, ze bych jeste s nekym mohla nekdy byt... bolelo to tak, ze bych radeji nezila.. bylo mi opravdu tezko a nebejt mych sourozencu, pratel, tak tu dneska nejsem.. rozchod boli.. a u nas v tom byly deti..

laska mladych.. a poznani..
muz to ma casto uplne o necem jinym, o poznani at chceme, ci nechceme, muz je lovec.. (vyjimky existuji).. co se deje, kdyz si kluk vezme prvni divku? ci tech zkusenosti moc nema?.. dojde do veku okolo 30-35let a dojde mu, ze si prd uzil a prestoze si to treba na vedome urovni plne uvedomuje, vis, nejtezsi je souboj se svym JA..
najednou si treba zacne vsimat tech holek mladych, jejich suknicek.. tricicek.. a pohledu.. kdy daji samicky prislib.. nesoudim.. nema to cenu.. tim, ze se neco nesmi, to jeste v cloveku roste.. a vic treba ti dotycni sni.. ziji ze snu.. a bacha na to, sny se plnej ;-)

priklady..
moje kamaradka ma svyho chlapa opravdu rada, jsou spolu od jejich 14let, dalsi znami, tem je uz dneska tak 63? mozna vic, jsou spolu od 13let a? tito lide nelituji.. ale ver mi, ze nekdy doslo na perny chvilky a kdyz se me ta mladsi z tech dvou paru ptala.. jaky to je s jinymi (to se ptala na tridnim srazu a byli jsme mladi :-) ).. tak jsem jim vysvetlila.. jak to chodi, ze jsou ruzny techniky, ze muze byt neco novyho ohnivejsiho, ale nema cenu palit mosty.. protoze zrovna tyhle dva pary neco buduji a cely zivot.. covece a ji to preslo :-).. jenom to potrebovala vedet.. to, ze je na spravnem miste :-), uklidnilo ji to, fakt jim to funguje cely ty roky.. :-)

kdyz se rozhodl jeden znamy, ze se svoji prvni holkou zustane do konce zivota, taky mu kluci rikali "vyprdni se na to, je i starsi, jeste potrebujes spoustu devcat poznat", mel svoji hlavu a taky jsou spolu porad :-), ona byla vyblaznena, ona ho opravdu chtela, ona pro nej udelala vzdycky maximum a on si toho vazil, nestrada ani jeden, ani druhej.. to je taky spravne.. jsou spolu vic jak 30let urcite :-)

z rodiny:
dva, 16let a sobe si byli prvnimi.. po letech mu bylo vycteno, ze si ona nic neuzila. a doslo to az k rozvodu.. taky byla jeho prvni!!..
ale on ji fakt miloval.. byla jeho Bohyni a prestoze mu holky co by muzikantovi holky lezely u nohou a snily o nem, on jako jedinej z kapely dokazal rict tem holkam/zenam NE :-), a bylo mu to prd platny :-).. tolik bolesti v rodine z toho bylo.. porad je to zivy.. to se nikdy nezahoji, protoze ji se to nakonec vratilo, kazdej, kdo vkrocil do jejiho zivota chtel jenom sex, lednici a odesel.. vis, na tohle se vzdycky opravdu nekdo najde.. ted uz je stastna.. ja ji to preju, taky si prosla svym.. ale co me mrzi, dokazala rozestvat vztahy.. byla potom jeste zla i na nas.. to se nedela.. ze byla pri chuti, to si mela uvedomit, ale platili za ni i jini..

veci se v zivote deji, co clovek, to jedna tlusta bichle.. to celovecerni film? :-)..
nelituj toho.. pokud ve vasem vztahu nebylo dite/deti..
prijde nekdo novej, ted treba na toto ani nepomyslis.. ale prejde to..
navic on je asi nezralej.. nevi co chce? to ani neni o veku, protoze nekdo nebude zodpovednej ani v 50sati :-)..
vis, ze jsem poznala treba cloveka, kteryho toto chytlo az..v duchodu? :-), takovejch chlapu je:-).. to by clovek ani nerekl :-)
a to je potom neco!.. kdyz te opusti nekdo v tomhle veku..
kdyz je ti 50-60? :-)..

kdyz mi bylo fakt tezko.. sla jsem si zatancit, pokecat se znamyma..
jdi si zacvicit!.. jdi mezi lidi.. poznej nove lidi :-)..
svet nestoji na jednom "pistovi hufnaglu"..

zaslouzil si te vubec??? :-).. co kdyz je za dverma nekdo, kdo za tebe bude dejchat?.. kdo bude tvoji druhou pulkou?..
az prejde nejakej cas.. uvidis sama.. jestli to bylo dobre, ci ne :-)

nejhorsi jsou pro me chlapi, kteri nevedi co chteji.. jak rikala moje kamoska, stara a moudra to zena (ukrajinka, poznala jsem ji v nemocnici, obe pacientky).. nadherna krasavice to je :-)..
nejhorsi chlap je ten, kterej nevi, jestli chce zrat, sr**, ci spat!!
a za tim si Natalko stojim i ja.. i kdyz se takhle chova zena..
vis, jak se tezko zije s nekym takovym? s nekym takovym mit deti?
to nikdy nevis s jakou prijde domu.. v jake nalade.. co ho jak ovlivni..
a jak to odneses ve finale ty a jednou s tebou i tvoje deti..

snad jsem se te nejak nedotkla, to bych nerada..
nemam uz vic co dodat.. jenom ti preju klid a mir na dusi :-*)
a mazej mezi lidi, sup :-)*
 
Theodor
03.01.11
21:23
Reg. před 2016

Natalie74: Dál? Mnoho možností ti nezbývá. Vztah se musí rozbít... Pokud teď budeš jakkoliv tlačit, nebo naléhat, situaci jen zhoršíš. Možností, proč to udělal, je mnoho. Řekl bych, že až možná nekonečné množství a ten pravý důvod ti může být skryt... Nemá smysl spekulovat. Nyní tedy zažijete odloučení. Musíš se rozmyslet, zda je váš vztah ještě opravitelný. Otřásl tvým sebevědomím. Upřímně si myslím, že i kdyby jste se nakrásně dali znova dohromady, už by sis nikdy nebyla jistá. Podle mého soukromého soudu váš vztah skončil a nikdy to nebude jako dřív. Což na druhou stranu možná není špatně, protože vše se vyvíjí

Co bych doporučil. Nech ho jít. Dej mu tu volnost, kterou teď potřebuje, ať už je to z jakéhokoliv důvodu. Měsíc, nebo dva mu nepiš, nevolej. Ale pokud ti napíše, odepiš, dej najevo, že jsi nepropadla nekonečné nenávisti. Ani neflirtuj s jinými, to by definitivně sebralo tvé naděje. Pokud se do dvou měsíců sám neozve, navrhni schůzku. Přímo se ho zeptej, jestli by ti to nemohl vysvětlit. Pokud neinicuje "dání se dohromady", po 3 měsících považuj vztah za neoživitelný a vykliď srdce pro jiného muže...
 
Kata-rína
05.01.11
01:35
Nereg.

IP: .*
Natalie: napadá mne nemoc, o které přítel nechce mluvit - chrání Tebe anebo sebe od soucitu, resp. Ti dává svobodu - aby jsi nebyla k němu připoutána event. pouze ze soucitu. Nepůsobí to - podle toho, co píšeš- tak,že se rozchod udál skutečně kvůli náhlé nelásce. Anebo Tě chce ochránit třeba pře nějakým útokem, kterým má být vydírán anebo raněn on?
 
natalie74
05.01.11
13:03
Nereg.

IP: .*
Všem chci moc poděkovat za rady útěchu i za realistycký obraz situace. je to těžký když si tohle všechno přečtu vím, že ho musím nechat jít, zkusit zapomenout, ale pak je ráno a já na něho zas myslím, najednou je večer a zas na něho myslím. Strašně mě to ubíjí. Sama ve velkým bytě který je zaplacen do konce ledna, sama se všema těma vzpomínkama. Snažím se chodit ven s přáteli ale proč to nepomáhá tak jak bych chtěla. Nemám ráda zdlouhavosti a tohle bude na dlouho.

Kata-rína : o tomhle spekulovala moje kamarádka, no je to nepravděpodobné, kdyby byl u doktora tak bych to věděla. něco v pozadí je a vím že mě nenechal kvůli tomu že mě nemiluje ale co se stalo doopravdy už se nedozvím. Je čas se s tím naučit žít.
 
Merit
05.01.11
17:04
Reg. před 2016

ahoj pratele..:-)
soucit? soucit je nejvyssi forma lasky, tu na zemi..
litost.. to je uz to, co se obcas deje a nikam to nevede..

Natalko, muze to trvat dlouho.. jednou se to treba dozvis, ja jsem na par odpovedi cekala asi pres 20let :-).. a kdyz jsem ty odpovedi dostala, tak jsem chytala za hlavu :-), realne slo o vyhody.. to, ze jinde to bylo pro toho druheho bez starosti.. me, s mym zalozenim by toto nenapadlo.. jak jde o lasku, jsem magor :-D ..
at se brzy zahojis.. je lepsi zahojit se i sama.. s pomoci andelu.. Boha.. jak tohle zpusobi clovek.. a pak se neco semele.. (stat se to muze).. zase trpime..
tuli tuli :-)*
 
natalie74
17.01.11
23:55
Nereg.

IP: .*
Krásný večer přátelé, říkala jsem si, že bych vám napsala, co jsem zjístila za poslední dny. Bývalý přítel se ke mě stavil a oznámil mi, že mě pořád miluje a že se trápí beze mě, že mi lhal s tím, že mě nemiluje. No tak co by ste čekali od takové blbky jako sem já, vrátila sem se k němu. Zažili jsem krásné čtyři dny, úplně sme si to užívali jak dva zamilovaní pubertáci, krásné zprávy a všechno. Po těchto čtyřech dnech mi přišla zpráva, že mě sice miluje a že ted je štastný ale do budoucna by to nemělo cenu. Naštvala sem se a jela za ním, aby mi to vysvětlil, ale nepřesvědčila sem ho ničím. Opět mi zasadil ránu, ale můžu si za to sama, že sem mu uvěřila. Jen nechápu, co je tohle za člověka, říká miluji tě ale nebudu s tebou. Tohle už je fak moc
 
r.ivana
06.03.11
11:43
Reg. před 2016

Natálko,
narazila jsem na tuhle diskuzi a brečím tady jako želva... Minulé úterý se se mnou rozešel přítel... SMSkou!!!!!!! Jelikož mě sms vzbudila, četla jsem ji asi 10x... a napsala jsem mu, že mu asi teď nerozumim, co se děje? Odpovídal vyhýbavě... Že sám neví, že mě nemůže obelhávat, že mě miluje, protože už mě nemiluje, a že to tak asi bude lepší... Úplně mě to položilo...
Ve středu jsem mu napsala na facebook, když už se přihlásil, jestli by mi teda alespoň nemohl říct, proč... a co mu ve vztahu se mnou vadilo. Psal mi, že mu nevadilo vůbec nic, ale odpovědi na mé proč se vyhýbal... Nakonec jsem zjistila, že přišel na to, že asi stále miluje svou bývalou přítelkyni... (potkali se na 2 oslavách o víkendu)...
Říkala jsem si, že musím být jako v pohodě, nad věcí, skvělá a úžasná (doma jsem řvala do polštáře jak pitomá)... a když jsem zjistila, že jdeme v pátek SPOLU na ples, musela jsem být nejkrásnější...
On šel s námi, jeho bývalá se svými kamarádkami. Celý večer jsme trávili spolu - i sami dva... Já jsem se držela, snažila... a měla jsem co dělat... A těsně před odjezdem pro něj přišla Bára, že chce jet domů... . Celý večer se pomalu ani nepotkali... .
V sobotu mi volal, že u mě nechal nabíječku na foťák... a že by se stavil. Říkala jsem si, že si teda odveze všechny věci... . Odvezl si exterák, DVDčka.. a zbytek tu nechal. I tu nabíječku na foťák... A to nejhorší - jak jsme se vyminuli u postele, tak jsme v ní taky zkončili... Byl to nádhernej sex.
Zjistila jsem, že není s Bárou... . Ale ani se mnou... A taky, že je zmatenej. Od včera se vůbec neozval... Já si teď vesele nadávám, že se tohle nedělá, kam zmizela má sebeúcta... Ale zároveň vím, že kdyby na tu situaci došlo zase, dopadlo by to úplně stejně... .
Jsem asi pitomá, naivní a nevim, co všechno... .
 

Magďula
11.05.11
12:13
Nereg.

IP: 84.42.251.*
Jednoduše a stručně - mě takto jeden balamutil celý rok,jak spolu budeme žít,jak si uděláme miminko,že jsem ta nej nej nej... a potom během jednoho víkendu,když jsme se "rafli" šel na disco s "kamarádkou",kde se do ní zamiloval a prý si za to mohu zcela sama,neměla jsem odcházet.
Všichni mohou jeden den milovat a druhý den Tě opustí,nikdy nemám jistotu v nikom jiném než v sobě!
 
Pavel_J
03.07.19
13:25
Nereg.

IP: 85.207.120.*
ahoj Natálie,

ono je hrozně těžké určit, co se v každém člověku děje. Ve vztahu je dobré si všímat odlišností, tedy toho, na čem se s přítelem hůř shodujete. Pokud se na to zaměříš, tak si můžeš všimnout, jak to ovlivňuje jeho náladu a chování, alespoń nepatrně.

Každopádně pak přijde rozchod a musíš být silná. Je nutné mít kontrolu nad svým tělem a také tím vnitřním hlasem, který tě nutí dělat hlouposti. Koukni se na web magicke-tipy cz a článek s názvem "Jak se vyrovnat s rozchodem a vyléčit zlomené srdce". Tam tvůj problém pěkně vysvětlují. Hlavně buď silná! Držím palce tobě i všem čtenářům!
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)