For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 5.7.2022
Svátek: - , zítra - .

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

navraceni partnerky

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

navraceni partnerky

JanJan
31.01.22
22:49
Reg.19.1.22

Dobry vecer,
prosim poradte mi kouzlo na navraceni partnerky. Nebo aspon kontakt na nekoho kdo by mohl poradit a pomoct?

Vim, ze jen o kouzlu, resp. bile magii to neni. Ale aspon za nadeji, ze by to mohlo fungovat budu nesmirne vdecny.

Moc dekuji. Hezky vecer.

Alai
01.02.22
16:36
Nereg.

IP: 89.177.192.*
Možná i nějaké takové kouzlo existuje. Taková láska by vás bavila? Bylo by to jenom jednostranné, z druhé strany oblafnute nějakým kouzlem. Přišla by k vám a nevedela proč se tak stalo. I v lásce by měla být svoboda, volnost a hlavně se řídit tím, co říká to druhé srdíčko.

JanJan
02.02.22
09:29
Reg.19.1.22

Ne nebavila. Ja to rozhodne nemyslel tak, ze bych chtel nekoho nutit proti sve svobodne vuli. Laska se neda vynutit, musi byt oboustranna a delat z toho bruheho ,,zombie,, je spatne.

Nas vztah byl dost komplikovany, pusobil na nej silny vliv jejiho tehdejsiho ex (nyni soucasneho) partnera. Nedokazala od nej uplne odejit. Zlata klec, resp. jistoty spolecneho zazemi, nazor jejich rodin a pratel a dalsi splecne vlivy pro ni byly velkou kouli na noze. Bala se noveho zacatku a bala se jestli nam to bude fungovat. Bala se ze by mohla skoncit sama.
Ja v te dobe taky musel kvuli praci hodne cestovat a nyni jiz vim, ze jsou dulezitejsi veci nez prace. A ze je dulezite o mnoha vecech mluvit.
Kdyz jsem byl pryc, on postupne dobyval jeji srdce a ona nakonec odesla zpet k nemu.
Velmi jsme se milovali, ale jeji strach z budoucnosti a novych zacatku byl silnejsi. Ja tomu pomohl tim, ze jsem zarlil a nedokazal ji pochopit, proc to nema i po roce vyresne. Cekal jsem na ni dlouho. Hadali jsme se.
Ja ji stale velmi miluji, i kdyz uz je to par mesicu co odesla. O ni vim, ze proziva velke vnitrni boje a pochybuje, jestli je to tak spravne.

Nyni nejsme v zadnem kontaktu, ani nevim jak se ma a jak se ji dari. Posledni zprava par mesicu zpet je ze je zasnoubena.

Ano, moc bych ji chtel zpet. A jestli existuje nejaka cesta jak tomu pomoct, rad bych to zkusil. Ovsem jak bylo jiz zimneno, zadne zombie.
Existuje-li kouzlo, modlitba, ritual, v mirumilovnem smyslu, chtel bych to zkusit. Aspon pak muzu rict, ze jsem udelal vsechno co jsem mohl.

Dajda
02.02.22
16:42
Reg.29.6.18

Jedno kouzlo existuje a to je upřímnost. Pokus se jí nějak doručit dopis, nebo se s ní nějak spoj a vyznej se ze všeho, co k ní cítíš, jak si to tady popsal. Buď to vezme, nebo se z tebou v dobrém rozloučí a ty můžeš udělat tlustou čáru za tím vším. Hop nebo trop, v každém případě se ti uleví.

Zhrzan
02.02.22
23:37
Nereg.

IP: 94.112.131.*
Nesmí být poslední s kterou si spal. Pak to ustojíš.

JanJan
03.02.22
08:01
Reg.19.1.22

Dajda

Ano, ten jsem jiz napsal a poslal ji ho. Je to 2 mesice zpet.
Rekla mi, ze je to krasne.
Vite, ja vazne zkusil uplne vsechno. Mluvit s ni, omluvit se, vsechno ji rict, vyznat lasku... Ale jakmile prisly ty zasnuby. Ona je proste ted okouzlena vidinou svatby. A nic co ted udelam, nebude mit zadny efekt.

Je mi jen tezke za tim vsim udelat tlustou caru a jit dal. Mam pocit, ze jsem neudelal dost.

JanJan
03.02.22
08:02
Reg.19.1.22

Zhrzan

Popravde me ted sex s jinymi zenami vubec nezajima. Ani bych nechtel jinou.

Dajda
03.02.22
09:17
Reg.29.6.18

No semínko si zasel, ale co z toho vzejde to se v tuto chvíli nedá odhadnout, ale hlavně že to ví. Když nemůžeš zatím udělat tlustou čáru, tak se aspoň snaž zaměřit na jiné věci svého života a třeba se to nějak vyvrbí. Ono se může stát cokoliv, ale na to nesmíš být moc upnutý, myslím že už si v tuto chvíli udělal dost a čím více bys teď tlačil na pilu, tak by to asi bylo horší.

JanJan
03.02.22
10:17
Reg.19.1.22

Dajda

Myslim ze vi, ze ji stale miluji. Ale ona na zadny projev mych citu vuci ni nereagovala. Tlacit na pilu nechci a myslim ze to ani nema vyznam.

Posledni zprava mezi ni a mnou byla takova, ze mi navrhla presrusit vzajemny kontakt, proto abych mohl jit dal. Takova byla jeji slova. Ja to respektoval a nyni v kontaktu jiz nejakou dobu nejsme.
Nutkani ji nasat je stale velmi silne. Ale nemuzu.

Bohuzel, nejsem jeste dost silny to prekonat a jit dal. Jsem ve fazi nadeje, cekani, doufani, snění. Bojim se, ze na me zapomene.

Vite, to, proc jsem tady psal neco o nejakem kouzlu, ritualu apod. Ja ji lasku vnutit nechci. Tak to urcite neni.
Hledal jsem spise cestu jak treba pozadat osud aby nase cesty jeste zkrizil. Neco jako nahodne setkani. Nebo myslenky na nas, sny.

Dajda
03.02.22
14:09
Reg.29.6.18

Víš, člověku se vlastně všechno splní, bohužel né v době, kdy si to nejvíc přeje. Proto tě nabádám, aby ses překonal a snažil se jít jakýmkoliv způsobem dál. Musíš jít krůček po krůčku, ale dopředu. Věř mi, mám s tím svoje zkušenosti. Ztratila jsem hodně času a neřešila další problémy pro člověka, kterého bych dnes už za žádnou cenu nechtěla. Bohužel nedokážu přehodit jen tak výhybku, někomu to nedělá takové problémy.

agaven
15.02.22
16:04
Reg.3.6.18

Este aj inak. Magia biela navrati lasku. Cierna je nasilu. ja robim magie a belu. Ale ako pisem je to vykolajenie.Ups chyba a ine. Navrat je mozny.Ale cena je dost.

Evaeri1
22.06.22
06:26
Nereg.

IP: 78.80.16.*
Dobry den, na magii mohu doporučit paní Janu. Partnera mi doopravdy vrátila za 2 měsíce a cena byla oproti jiným mágům, které jsem oslovila lidová. Zkuste ji případně napsat na email janu.magik@seznam.cz

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)