English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

české př.

Žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebylo konce.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

na svuj vek mam moc velka prsa

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

na svuj vek mam moc velka prsa

janicka00001
13.03.10
17:10
Nereg.

IP: .*
ahoj,chtela bych se zeptat jestli je normalni kdyz mam velka prsa.zda se mi ze jsou na muj vek az moc velka je mi 11 a nosim podprsenky pro 17ti leté.take uz mam menstruaci dostala sem ji v 9ti letech je mi to divne protoze podle vsech knizek menstruace zacina od 10-15 let.Jsem divna? Nebo je to nejaka geneticka vada?prosim napiste mi at se tolik netrapim.dekuju
 
bubu
03.04.10
22:14
Reg. před 2016

Žádná genetická vada se nekoná... Každá žena má to jinak.Třeba je to znamení toho, že zraješ rychleji:) Myslím, že příroda se drží faktu, jak je člověk psychicky-duševně vyspělý.A pokud začne přemýšlet dospěle, pak následně dospěle vypadá i funguje... A když budeme mluvit o genetice, v kolika letech se tvoje maminka stala "ženou"?I to má návaznost.Každopádně, nic s tím neuděláme, jen je třeba to přimout a není na tom nic divného..:))) Ženo...
 
Laburnum
07.04.10
09:19
Reg. před 2016

ahoj... .nie je davno,co som mala 17... netusim aka je podprsenka pre 17-rocne... ty hej???Pretoze je to hotova kravina... nemozes urcit,ze tato je pre 15 rocnu, tato pre staru babku... atd... ako bolo spominane,kazda zena je ina a kazda dozrieva skor ci neskor... zacneme menstruaciou-co sa nej tyka,bud rada... ak su dievcata,ktore ju v tvojom veku este nemaju,skor sa strachuju,ze kedy to pride,ci to nedostanu v skole a tak(lebo to su trapasy)... tebe sa to uz stalo a teraz sa mozes vediet pripravit... navyse cim skor ju mas,tym skor sa ti cyklus upravi na pravidelny... ze v 9tich,to nie je nic nezvycajne... studujem biologiu... a podla noriem priemerny!!!vek je 13 rokov... ale kedze priemerny,tak to rozmedzie moze byt naozaj velke... naprikla... mala som kamosku, ktora bola velmi chuda, drobna... .a na to,ze mala 15 rokov,tak vyzerala ako 8rocne decko... vsetky dievcata v rocniku uz zazili menstruaciu,ona nie... viem,ze este museli prejst dake roky,aby mohla fyzicky dospiet... takze v genoch to urcite je... navyse existuju zeny,ktore mozno do 20tky menstruaciu nedostanu(ak vobec) a to sa potom uz musi riesit,lebo to je porucha... bud rada,aspon vies,ze si v poriadku a zdrava... co sa tyka prs smejem sa,lebo som bola ako ty... mala som 12 a bola to hruza... niektore dievca prsia nemali a mna chalani ohovarali (boli to sprosti pubertiaci), a vobec nezaberalo,ze som sa schovavala za siroke tricka ... snazila som sa rozne... .teraz v mojom veku si myslim,ze nie su najmensie,ale mam vzor roznych kamaratok,ktorym priroda ustedrila taku velku davku,ze som rada,ze su take,ake su... vazne,mozno aj ty stretnes niekoho a ked to porovnas,tak budes rada... i ked nejde o to sa niekomu posmievat,to je jasne... neboj, o par rokov si zvyknes... potom napis
 
bubu
12.04.10
15:33
Reg. před 2016

Tak ako hovorí Laburnum- souhlasím s tím, co říká.
Já jsem ve svých čtrnácti letech stále nebyla "ženou", měla 40 kilo a pro změnu se trápila tím, že není normální v mém věku - že jí stále nejsem... A vida, dnes jsem žena 35-ti letá a ženských starostí mám víc než dost! :))

PS: Jak vypadají pdprsenky pro sedmnáctky?Pokud jako pro mne - tehdy sedmnáctiletou- pak s tím opravdu neměj problém!:)))
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)