English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

můj minulí život

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

můj minulí život

Zuzana.N
12.03.15
13:17
Nereg.

IP: 83.208.244.*
Dobrý den, občas se mi zdá sen o muži kterého neznám, po pokoji mi chodí (nejspíš jeho) duch, komunikuji s ním pomocí kyvadla, je z mého minulého života, mamka mi včera řekla, že když jsem byla malá objevila se u mě v noci silueta vysokého muže. Je to složitější, říká mi že mě má rád, ale problém je ten že to byl sturmführer u SS, mamka si myslí že je to můj anděl, ale proč mě od mala navštěvuje právě SSák? Mamka říkala že mu není odpuštěno, že je to zbloudilá duše, co si myslíte vy?
 
Dracizena
12.03.15
21:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, mamka má pravdu... odeď tu trpící duši...
 
zuzana.k
14.03.15
02:19
Nereg.

IP: 83.208.244.*
Když to není tak jednoduché. Prý mu nebylo odpuštěno, zabil spoustu lidí, vážně trpí tím že je se mnou? Mám ho ráda a nechci s ním komunikaci přerušit, nechci ho ztratit.
 
halil
14.03.15
07:34
Nereg.

IP: 195.168.91.*
hm ... zaujímavé, viac ako zaujímavé ...

chcela som, ale ostávam v tichu, nie ste pripravená počuť ako to je ... nevedela by ste s tým pracovať ...

preto iba ... čo sa týka tej duše, nie nevzdávajte sa jej, vlastne to ani nepôjde, ...
je tu pre vás, rozprávajte sa s ňou o čom len chcete, dozviete sa množstvo vecí ...
zachovajte si čistotu a vieru v to v čo ste bola vedená, ...
od rodičov láskavosť, rodina , súdržnosť ... zvlášť pri debatách s ním, .. t.z. učte ho vy, nie on vás ...

a všetko bude dobre :-)
 
halil
14.03.15
07:42
Nereg.

IP: 195.168.91.*
nerada by som spôsobila rozruch ... ale .. odvěď tu trpíci duši ...

hm, ale kam? ... do svetla? a kde to svetlo to chúda zblúdilé nájde v akej galaxii?
a prečo ho má hľadať inde, keď ho našiel tuto, konkrétne u zuzanky?

nevydeľujte duchovno mimo seba ..
Vy ste duchovno
Vy ste meditácia
Vy ste samotný život ... tak ho majte odvahu žiť taký aký je ...
i s temnými časťami samých seba, oddelenie neexistuje, žijeme v Jednote, nie v dualite.
 
Dracizena
14.03.15
12:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzanko, každý, kdo jsme duchovně vyzrálí, občas nám do mysli vejde nějaká člověčí energie /Duše/, která si od nás žádá, abychom ji odvedli do duchovní placenty-dimenze. To znamená, že když se Tobě zjevuje ten SS, určitě nesmíš jeho Duši zde nechat bloudit, protože tyto zbloudilé duše se chytají hlavně dětí z kterých by rostli vrazi, podobní těm, které z historie známe...
Utvoř si rituálek, zapal 3 svíčky a 3 minuty ámenuj a vnímej, že Tvé tělo, i toho SS je v duze. Ty na jednom konci a on na druhém.
Zavolej si bytosti světla, aby jeho Duši přesunuly do dimenze odpočinku, kde bude očištěna a až se opět narodí, už nebude agresivní, ale pokorným člověkem.A Tvůj Anděl hvězdný se Ti odmění...

Mnoho lidí mi píše, proč se jim zdá třeba o zpěvákovi, politikovi, herci, kterého nemají ani rádi a to je ono, my duchovní jsme nástrojem Vyšší Vůle a čistíme bližního. Tvůj Anděl Ti vždy naservíruje toho člověka, i žijícího, který potřebuje rychle očistit od zbloudilých duší a nebo od duchů, aby ze svého aurického pole mu neopadávaly zkázyplodné energie, které mění myšlení do agrese a to, hlavně dětem. Když se lidí nevšímáme, pak se v lidech množí agrese, jako prach v místnosti, která se nevytírá...
Držím palce Zuzanko...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)