English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Beckett

Jen když budu vědět, že teoreticky mě můžeš poslouchat, i když prakticky mě neposloucháš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

mrtvý-zivy

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

mrtvý-zivy

Kateřina
22.05.18
14:15
Reg.13.6.18

Dobry den,
poslední půl rok se mi dostává hodně znamení ohledně mé babicky. Dostávají se mi znamení v podobě sedmicek a mé babičky. Nevím co to dokupy znamená, ale nějak vím, že 7.mesic bude něco zlomového ve spojitosti s ní.
Nejvíc mě ale zarazil sen, který se mi zdál předevčírem a byla bych moc ráda, kdyby se mi dostalo od Vas nějaké rady.

Ve snu jsem byla někým pronásledována, byla jsem vyděšená a snažila se dostat pryč z nějaké budovy podobné pevnosti či hradu. Najednou se mi zjevil duch malé holčičky s dlouhými vlásky v satickach. S holčičkou jsem si povídala, hrála,... bylo mi s ní příjemné i přes ten fakt, že mě někdo pronásledoval. Díky ní jsem se od tama ale dostala, celou dobu byla se mnou a radila mi kudy se dostat ven. Přišlo mi, jako bych ji znala, tak jsem se jí zeptala, jestli není moje babička Jiřina a ona mi nic neodpověděla, jen se usmála a zmizela, ale já vedela, že to byla ona. Teď na ni pořád myslím (holčičku ze snu), protože nevím kdo by to byl, babička ještě zije, tak jak mohla být duchem malé holčičky ve snu?
Děkuji za odpověď
 
Odpoved
23.05.18
19:57
Nereg.

IP: 188.167.252.*
Dievčatkom v sne ,ste Vy sama .Milovaná ,rozkošná a nevinná .Myslím,že babička vo Vašom sne Vás varuje .Aby ste sa nedostali do problémov v podobe dlhov,hypoték a podobne ... to je to prenasledovanie v sne .Asi takto by som sen vyložila ja... Prajem pekný den,prajem príjemnejšie snívanie ... .
 
Kateřina
23.05.18
21:11
Reg.13.6.18

Děkuji vám za odpoved 😉
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)