English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Loos

Oblek je moderní, když v kulturním středisku, v nejlepší společnosti jsme středem co nejmenší pozornosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moja vdaka pre Dračiženu

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Moja vdaka pre Dračiženu

nezabudka
29.12.13
11:26
Reg. před 2016

Krasny den Draci,,po dlhsej dobe Ti pisem.Chcem sa Ti podakovat,citam Ta stale ,ale v poslednom viac nez polroku,nadherne ponukas moznosti a smerujes ludi,davas im svoju mudrost a je na kazdom co si vyberie, ak vyberie.Tvoja mudrost je uzasna a ja Ti za nu dakujem .Pred nejakym casom som Ti zaslala motlitbicku pre Teba ,vravela si,ze pri rukach si mala fialove svetlo ,ako znak toho,ze to k tebe doslo.Poprosim aj teraz svojho anjela,aby Ti zaniesol pozehnanie,lasku a vela zdravia.aby si mohla rozdavat svoju mudrost dalej,Dakujem Draci,s uctou Jana.AMEN-AMEN-AMEN..
 
Dracizena
29.12.13
16:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nezabudka -Janinko... děkuji Ti za povzbuzení a uznání...

Každý konec roku je v tíži, protože lidstvo je pomyslným hadem,
který se protahuje světem a za celý rok se ten pomyslný prach a bláto, se hadovi stáhne tím pohybem, až k ocasu. A dnes se lidstvo nachází na konci ročního ocasu a aby vydrželo tu karmicky lidskou tíži, proto se lidstvo celého světa v prosinci modlí...
Je jedno co a kdo rozhýbe lidský rozum k modlitbám, jestli ježíšek a nebo uzavření dimenzního ročního časoprostoru, je důležité, aby každý zvedl bradu do hvězd a vysílal po svých čakrních anténách svá přání...
Každý co vysílá, jakou vibraci, ta se mu vrátí a je obohacena vesmírným Darem...
Kdo přeje druhému zlo, pak zlobné energie ho obmotají a podtrhávají nohy...
Kdo druhému umí poděkovat za to málo, toho obstupují energie andělských vibrací a zdravě se mu začne otvírat vnímání...

Tys mě poděkovala a ve slově DĚKUJI je DĚJ+KUJ = dělej za tepla, aby ses ve stáří zdravě ohnula a tato vibrace v Tobě Janinko bude pracovat...
Nechlubím se, nikdy jsem se nechlubila, ale dnes už jen prozrazuji,
co mě shůry vede... Mám probuzeného tělesného Ducha, kterého jsem svými nesčetnými vizemi propojila se svým DUCHEM vesmírným...
Vlastně jsem propojila své plus a mínus a proto se nediv, že se Ti přání budou vyplňovat...
Budeš procházet svou karmou, to ano a někdy to i bolí v kříži, ale projdeš, protože můj DUCH plus a mínus Tě bude jistit z obou stran, až budeš procházet svým karmickým tunelem...
Mnozí v něm zůstávají a v bolestech, i ve starostech a strachů o svůj život a životy blízkých, tak do konce života zbytečně trpí...
Anděl Hvězdný si Tě povede pro Dar vědění a cítění a vystupnění se do řádu, který druhé neboří, ale posouvá ke světlu...
Janinko, známe se věky a těší mě, i mého Anděla, že jsi NEZABUDLA***
ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN S TEBOU, ALE I SE VŠEMI, KDO NÁS ZDE ČTE***
Můj mimozemský DUCH umí roztáčet léčivé čakry a kdo ámenuješ, otočíš Tě to do směru Tvé dimenze odkud ke každému poteče JEHO SVĚTLO...
NEZAPOMEŇ, ŽE SI VOLEJ DO HVĚZD JEN A JEN SVÉ SVĚTLO... SVĚTLO JINÝCH DIMENZÍ TĚ NENAPOJÍ TVOU ÚRODOU...

kdo zde čteš, určitě si zhmotni vizi, že stojíš nad potůčkem, kde jeden břeh je černý a druhý bílý a Tvé tělo září duhovými barvami...
PŘEMOSTI TYTO DVA ROKY, ABY VČEREJŠÍ ZLO, NESNÁZE A NEMOCI, NEPŘESKOČILY V PODOBĚ JISKRY, DO BUDOUCÍHO ČASU...

DNES ZASTAVME TO, CO NEDOKÁZALA ZASTAVIT ŽÁDNÁ KULTURA A PROTO VYMŘELY... JEN TVÉ TĚLO ZASTAVÍ KONEC SVĚTA, ALE TVÉ TĚLO MUSÍ BÝT OBOHACENO SVĚTLEM DUHOVÝM,BARVAMI TŘPYTIVÝMI, A SVÍTÍCÍMI, JASNÝMI, ZÁŘIVÝMI...
VE JMÉNU MÉM -AKS-, AŤ KAŽDÝ, KDO ZDE ČTE,JE OBOHACEN VIBRAČNĚ HVĚZDNÝM ANDĚLEM JASU+TŘPYTU+ZÁŘE *** ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***

Pomáhám každému, i tomu, kdo si mě jen na moment všimne... Můj Duch se postarává o každého, kdo se do mě i svým zlem opírá... Můj Anděl Hvězdný pohladí každého, kdo se za druhého pomodlí, ale nesmí zapomínat na sebe...
Můj Anděl+Archanděl+Arcibytost a vesmírně dimenzí bytost drží mě, abych já držela vás.
Hmotníme kruh, který se už neroztrhne... mám vás ráda a šťastný Nový Rok...

Několik poučných vět od mého Anděla Hvězdného,
z dimenze hvězdného Berana...

KOLIK STRÁVÍŠ DOBRA, TOLIK
JE TŘEBA VYLOUČIT ZLA...

AŽ ÚNAVA PŘEBOLÍ A ZLO V OKU UHASNE,
PROBUDÍŠ SE Z VĚKOSTNÍHO SPÁNKU...

KDO DUCHOVNĚ TVOŘÍ, VYTVÁŘÍŠ.
KDO PITVOŘÍŠ, ZBOŘÍŠ A BUDEŠ STAVĚT ZNOVU...

NESLEDUJ CO SE TOBĚ SPLNÍ A CO NE, ALE SLEDUJ,
CO JSI TY SPLNIL-A SVÉMU ANDĚLU A CO NE...

CHTĚJ VIDĚT BOHA V SOBĚ A PAK NEPOVÝŠÍŠ BOHA
V JINÉM ČLOVĚKU. KDYŽ POVÝŠÍŠ JINÉHO, SNÍŽÍŠ
SEBE DO STUPŇŮ, AŽ BEZBOŽNÝCH...

KDYŽ NÁM DRUHÝ VADÍ, PAK NENÍ NĚCO
V POŘÁDKU V NÁS SAMÝCH...

NECHTĚJ HNED VIDĚT DUCHOVNÍ VÝSLEDKY,
KDYŽ JSI NEOČISTIL-A SVÉ NÁSLEDKY...

USTUPUJ A ODPOUŠTĚJ TAK DLOUHO, DOKUD
TVŮJ PROTIÚTOK NEBUDE VE ZLOSTI...

VŠE SE OD TVÉHO TĚLA ZRCADLÍBA VŠE JE
PROTO JEDNO A TO SAMÉ. JEN V JINÉ FORMĚ...

CO U DRUHÉHO KRITIZUJEME, TO V NÁS ROSTE...
CO U DRUHÉHO POCHVÁLÍME, TO NÁS UZDRAVUJE...

ČLOVĚK MUSÍ POZNAT, ABY VĚŘIL.
KDO VĚŘÍ A NEPOZNAL, TEN NENÍ SVŮJ VE SVÉM TĚLE...

KARMU MUSÍŠ TŘÍDIT A TO ROZTŘÍDĚNÉ
SE PAK MĚNÍ NA SVĚTLO A TMU. TENTO
SAMOUZDRAVUJÍCÍ PROCES TRVÁ I MNOHO LET...

SLUNCE SVÍTÍ, ABY ČLOVĚK POSLAL PAPRSKY
DO TĚLA A NENECHAL JE JEN NA TĚLE...
PAK VNITŘEK PLÁČE NEMOCÍ...

NEPODCEŇUJ TYTO VĚTY, ABYS
NEPŘECENIL-A TO, CO NEMÁ CENU...

Od Anděla, skrze médium -AKS- ***z Kladna***

***
 
nezabudka
29.12.13
18:17
Reg. před 2016

Dakujem Draci ,uzasna jak furt .Dakujem za nadherne a poucne slova,dakujem za seba a verim,ze aj za ostatnych,ktorych nas naplnas. AMEN+AMEN+AMEN
 
Dracizena
01.01.14
16:04
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ZDRAVÝ NOVÝ ROK PŘEJI****
a děkuji, že jste, nebyla bych ani já...
 
M.M.
04.01.14
21:06
Nereg.

IP: 108.33.68.*

Jednim slovem ... NADHERNE!
 
nezabudka
05.01.14
01:24
Reg. před 2016

My to predsa VIEME, M.M,sme sikovne dievcata,ale Drači vedie malinko,je to zlaticko.Jana. AMEN+AMEN+AMEN.Paaaaaaaaaaa
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)