English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Mohu poprosit DRACIZENU o výklad?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Mohu poprosit DRACIZENU o výklad?

Marcci
16.03.16
10:32
Nereg.

IP: 80.82.153.*
Šla jsem na návštěvu ke známé, cestou jsem šla kolem vinotéky, tak jsem si říkala, že jí koupím bílé stáčené víno, ale pak jsem si vzpomněla, že dobré víno má její soused, tak jsem zašla k němu, bylo to po cestě k ní. Když mi láhev s vínem podával, dlouze se na mě zadíval, líbil se mi, byl to muž v mém věku. Pak jsem seděla u známé na gauči v obýváku ještě s jejíma dvěma dcerami, byly už dospělé, obě blondýnky stejně jako já. Pak se tam objevil kameraman s reportérkou a dělali reportáž s mojí známou, byla známá osobnost, možná spisovatelka. Říkali, že jsme její tři dcery, ale já se začala smát a řekla jsem, že já její dcera nejsem. Měli jsme puštěnou televizi a pak jsme tu reportáž viděly v televizi, viděly jsme se tam jako v zrcadle, byla dobrá nálada, smály jsme se. Sen končil tím, že si moje známá koupila novou záclonu a radila se se mnou, jak tu záclonu pověsit na garnyž. Na garnyži byla dřevěná kolečka a ještě klipy a na zácloně byla velká poutka a hodně malých poutek (oček). Já si hned věděla rady a řekla jsem jí, ať zahodí ty dřevěné kroužky i klipy a záclonu navlékne přímo na tu tyč, když tam jsou ta velká poutka.
Předem moc děkuji! Marcela nar. 5.2.1974
 
Dracizena
16.03.16
20:50
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Marcel... záclona symbolizuje Tvůj duchovní směr... Začni se zajímat o svou léčivou energii... Zmiňuješ se, že se děj ZRCADLIL, ano, ono se vše zrcadlí a co dnes budeš dělat pro své tělo, ono se to bude zrcadlit do stáří. Pak ve stáří v pohodě přežiješ potíže, které nebudou tak bolet, jak by bolet podle Tvé karmy měly... Dnes si chtěj uzdravovat tělo, aby jsi jednou stárla do zdraví... toto Ti snový Anděl napovídá... Jsi rozená v desítce a to je jasné... dělej změny... zdravím...
 
Marcci
16.03.16
22:09
Nereg.

IP: 80.82.153.*
Děkuji moc za Tvůj čas a energii Ještě jsem se chtěla zeptat na jednu věc, ale teď je mi to jasné. O den dříve jsem měla také sen, ale z něho si nic moc nepamatuji, jen mi utkvěla vrásčitá ruka stařeny, tak to byla asi moje ruka
 
Dracizena
18.03.16
15:56
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ano, byla to Tvá ruka a Tvé dlouhověkost... Ale každý sen má více směrů a já v té ruce vnímám i Tvou Duši, která pamatuje celý lidský věk... nebo-li, máš za sebou hodně životů a Tvé sny Ti budou o nich povídat...
 
Marcci
19.03.16
08:49
Nereg.

IP: 80.82.153.*
Děkuji Ti za výklad O těch minulých životech se mi už asi zdá, nejsou to jen sny, ale takové intuice nebo i podvědomí. Nejsilnější intuici mám asi z toho, že jsem musela být v koncentračním táboře. Před pár lety jsem se probudila úplně zpocená a první co mě napadlo, že se mohu jít v klidu osprchovat a nemusím se bát plynu. Také od malička nemám ráda němčinu, ve škole jsem bojovala za to, abych se mohla učit anglicky a minulý týden jsem byla s manželem v Rakousku lyžovat a když kolem mne lidi mluvili německy, vůbec mi to nedělalo dobře, hned se mi vybaví vojáci a gestapo, ten pocit mám už od malička. Nevím, jak se toho zbavit nebo to jen nechat být?
 
Marcci
19.03.16
08:59
Nereg.

IP: 80.82.153.*
Teď mě teda pobavilo to, když jsem si uvědomila, že mám sama německé příjmení po manželovi
 
macina38@seznam.cz
04.07.16
15:49
Nereg.

IP: 86.49.97.*
Dobrý den,prosím poradíte mi,poslední dobou se mi zdá o mrtvém otci,a dokonce O bývalém manželovi a jeho rodičích,všichni jsou po smrti.v tom snu se bavímě jako v běžném životě.mám pocit jako bych tu měla ducha,a poslední dobou je to horší,mám stavy kdy mám pocit,že mám sevřený krk,v noci se probouzím,upně propocená,a mám zimnici.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)