English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Moderni vyklad snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Moderni vyklad snu

Nikča Šedá
30.09.15
16:31
Reg. před 2016

Opravdu se nestacim divit, ceho vseho se tu nedoctu. Lidi prosimvas, nenechte si radit nesmysly a uz vubec nenasledujte podobne rady.

Sny k nam promlouvani z nevedomi a castecne z nasich tuzeb. Je to neco, o cem je potreba premyslet, at uz sam, nebo spolu s vykladacem. Rozhodne nestaci vzit snar a podobne hlouposti a nadiktovat co to znamena!

Sny jsou symbolicke, nikdy neznamena stejny sen u dvou lidi totez. Velice zalezi na interpretaci a na okolnostech ziota. Pokud se dany clovek nezajima hloubeji o vas zivot a o situai ve ktere se nachazite, neverte mu. Nebo alespon berte s rezervou co vam rika, s velikou rezervou. Pokud si o tom chce nekdo hloubeji promluvit, nebranim se tomu. Stejne tak delam vyklady snu.

Hezky den,
Nikol
 
Caerol
19.02.16
13:47
Nereg.

IP: 79.127.198.*
Ahoj Nikol, můžu tě poprosit o výklad jednoho snu na můj mail dark.side@post.cz ? Díky moc
Dnes jsem si šla na hodinku lehnout a měla jsem podivný a taky strašně živý sen. Zdálo se mi, že jsem stála v nějaké místnosti, vypadalo to možná jako čekárna u doktora, ale stála jsem tam jen já a na schodech se na mě dívala starší žena, blondýnka. Přišla jsem k ní blíž a ona se mě ptala, co mám za trápení, že vypadám hrozně smutně. Tak jsem se ji svěřila, že se mi v poslední době absolutně nic nedaří. Najednou ke mě přistoupila a řekla, že se na to podíváme, přitlačila mi dva prsty na víčka, úplně jsem cítila ten tlak a najednou byla jako v tranzu. Během pár sekund se mi protočil celý život před očima, spousta obrázků jako před smrtí. Když skončila, řekla, že to není tak hrozné a dá se s tím něco udělat. Přitlačila mi znovu prsty na víčka a najednou to byl už jiný pocit, ale nevím jak to vysvětlit. Nicméně jak skončila, tak řekla, že mi dala nové myšlení a vnímání, že se v určitých situacích už zachovám jinak. Potom jsem utekla celá vyděšená do chodby a sen pomalu skončil, ale mám z toho takový zvláštní pocit, bylo to, jakoby mě ta žena důvěrně znala a věděla o mě vše, i přes to, že jsem ji na mou duši v životě neviděla... . Navíc to, že se mi teď moc nedaří je taky pravda a chtěla bych to změnit, ale co přesně tento sen může značit? Díky za případnou odezvu. Kája
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)