English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Sobotka

Přiznání je polehčující okolnost u soudu, ne v manželství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Meditace

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Meditace

Freya
18.03.15
09:08
Reg. před 2016

Dobrý den :)
Zajímám se o tyhle praktiky už víc jak deset let (jsem samouk)a jedna věc mi stále uniká. Když chci meditovat (nebo se dostat na hladinu alfa) nedokážu se naprosto uvolnit. vždy to dopadne stejně, buď usnu (a to i během dne) nebo když už se začnu uvolňovat a myšlenky si jen tak poletují, tak dostanu záškub, jako když se zdá sen o padání. Prosím o radu co stím. Může to být nějaký blok nebo se tak tělo brání před neznámou situací? jsem narozená 30.12.1988 jestzli to pomůže. Děkuji za odpovědi. Krásný den všem
 
halil
19.03.15
20:32
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dobrý večer želám freya

neskutočne ma ruší ten dátum narodednia, ktorý ste pridala, nerozumiem tomu, prečo ste to urobila, a popravde i preto som sa nespýtala hneď ...

ale, zaujímalo by ma, čo si predstavujete, že sa bude diať v meditácii ako takej?
lebo hovoríte že zaspíte, alebo čokoľvek, to znamená, že máte predstavu ( a to je ten práve ten problém ) že správna meditácia nejako vyzerá ..

má nejaký začiatok, jadro a záver, ako slohová práca :D

ale to je iba predstava, prijatá z kolektívneho vedomia, informácii ...

meditácia je vlastne prienik prítomnej chvíľe, božského ja do života meditujúceho ... a meditácia je v preklade iba stíšenie myšlienok, upokojenie mentálneho hluku v hlave ... to môže sp)raviť i mantra, ( napr. i tuto dračí žena ma svoju mantru, ak jej uveríte, funguje, alebo klasická modlitba .. to je tiež meditácia .. :-)

takže popravde vám nerozumiem, prečo vám vadí, že sa upokojíte, stíšite myšlienky na takú uroven že zaspíte ... ved to je dobre predsa, o to ide ..

inak, na tomto blogu je pekný článok o meditácii, sú tam rozpísané druhy a spôsoby ... možno vám to pomôže :-)

 
halil
19.03.15
20:38
Nereg.

IP: 195.168.91.*
je to pod sekciou esoterika, v zaujímavostiach ... .

meditácia, moderné slovo ktoré slubuje nevšedný zážitok ...

ale čo tak zistiť, že meditujete i vtedy ked sa dívate na usmiate dieťa, či psa ktorý sa s vami hrá a teší sa, alebo len pozorujete západ či východ slnka ... ? ...

až nakoniec, zistíte, že celý váš život je vlastne modtlibou, meditáciou .. ;-)
 
Dracizena
19.03.15
21:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, jak píše Halil, meditace je slohová práce, do které žák vniká roky než je schopný napsat závěrečnou slohovou práci... a s meditací je to podobné...
Meditací vlastně sestupujeme do hloubky svého nitra, ale každý má tu svou hloubku jinak vytvarovanou.
Představ si, že je to cesta na dno své studny a někdo svou studnu má úzkou a hodně hlubokou a nemusí se z meditace vrátit v pořádku. Může rozbolet hlavy, může člověk i omdlít a můžou se v meditačním sestupu do prázdného myšlení nastěhovat i zákeřné energie, když nemáš náležitou, před meditační ochranu...
A nebo má někdo svou studnu mělkou a širokou a do bezmyšlenkového medit. stavu se ani nedostane. jemu pak stačí sáhnout si na své dno modlitbou a vroucným přáním...
Freya, přemýšlej, proč Tě Tvé tělo vždy vyruší? Protože si Tě Tvůj tělesný Anděl chrání...
Mé začátky tenkrát byly podobné tvým, také mě vždy něco vyrušilo, až, když vnitřní hlas mi řekl abych opakovala slovo ÁMEN, pak šlo vše lehce a cestovala a cestuji si celým tělem, které je zároveň i vesmírným tělem a hledám si v sobě nedokonalé buňky a opravuji je, jak mne shůry vedou... .
Pokud přistoupíš na mantru ámenovací, vydrž ámenovat 10 min. i déle. ONO Tě to samo zklidní a ucítíš, jak jedeš neviditelným výtahem dolu, do hloubek svých buněk, až na dno, kde se Tvé smysly dotknou Tvého DNA a to je pro mnohé otvírající se brána do vnímání té skutečné skutečnosti...
Bytosti světla, ÁMEN+ÁMENA+ÁMENO si Tě ohlídají a meditace si Tě okysličí a neunaví... Jsou to nejvyšší bytosti které lidstvu, až dnes podávají pomocnou ruku a zdravě otvírají vnímání...
Děkuji Halil, že se o mantře ámen zmínila, jinak by mě nenapadlo tento důležitý sloupek napsat... zdravím...
 
halil
21.03.15
07:26
Nereg.

IP: 195.168.91.*
eeejha, niekto "ma" stalkuje :-) to nevadí, som na to zvyknutá :-)

ale? .. nieto zač, dračí ... :-) hovorím to jasne a zrozumiteľne už dhšiu dobu, nič proti tebe nemám ...

:-)

 
Ramonek
24.02.20
23:48
Nereg.

IP: 37.48.60.*
Halil:
Ano,je to náš život...
Je lhostejné jestli máme nohy zasukované v Diamantové pozici, jestli odřikáváme mantry či afirmace... co je podstatné?Vidět vnímat cítit a nebýt někde jinde. Být si vědom každého vjemu... Být živý a a nechrnět.Tolik krásy je v každé chvíli stačí jen být u toho... , bdelý (á) co můžeme vnímat... Vzpomněl jsem si na říkanku.. :Chodí štěstí dokola občas sedne na vola😁..
Věřím že jsem neurazil..

 
Ramonek
25.02.20
00:12
Nereg.

IP: 37.48.60.*
Dračí žena...
Zâkeřné energie nejsou... Je jen žvot.. v něm je vše... Slovo zákeřnost pramení z mysli která toto slovo napsala..tak vnímá.. Je to v pořádku ale není to vše.. Není třeba se chránit... Jen si uvědomovat.Co člověk vnímá a uvědomuje si není světě a ale o fragmentu vlastního zaznamenávâní.. Svět je kouzelný jen my se tak trochu bojíme.. ale čeho vlastně???Zrcadlo mysli je třeba udržovat čisté abychom v něm jasně viděli sebe... . Rozumíš???
 

Ramonek
25.02.20
00:24
Nereg.

IP: 37.48.60.*
Je škoda když neumíme vnitřně ocenit co vše nám život nabízí... Se někde zasekneme.. A věříme.. Tomu uáá... Máme to v hlavě v pořádku???Není to mrhání když nakonec të komedie všichni zemře me?? A Život je tak krátký))) může to někdo pochopit??? Nakonec bývá pozdě..čas promrhame na nesmysly vlastní zkušenosti víry... ... .
 
Ramonek
25.02.20
00:57
Nereg.

IP: 37.48.60.*
Vy všichni co to čtěte... Proč člověk nemůže být šťastný.. Jen tak... ???Tak jsme se narodili, přišli do svých těl na tento svět.. Bez iluzí... A my stále za něčím klušeme jak slepí koně...
Mysl člověka je určena k tvořivosti a radosti z ní, když tomu tak není... , není od věci si to ji pozorně prohlédnout a vidět co právě dělá... Život je dar... My jsme život...
Je-li vědomí co děláme my sami... Jak může být něco špatně??? Dost řečï.. kdo rozumí ví a kdo ne... Proč ne.. To přejde 😉🙂
 
El
05.03.20
08:47
Nereg.

IP: 78.102.233.*
Ramonku, to co píšete pochopí spíš ten, kdo už je na své cestě déle a alespoň trochu má nějaké zkušenosti (nejen s meditacemi). Ten, kdo je na začátku, rozumět Vašim slovům nebude. Pokud má někdo problém s meditací, dám radu na toto téma, já osobně bych doporučila poslechnout si nějakou meditaci od Petra Chobota, nebo hledat si vlastní způsob, jak meditovat. Na toto téma je informací na netu dost.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)