For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 22.5.2022
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 22.5.2022
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír.Horoskopy na 2022
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2022?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

MANIPULÁTOR

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

MANIPULÁTOR

Zuzu92
29.04.22
00:42
Reg.29.4.22

Potřebovala bych poradit, jak ukončit vztah s přítelem, který je zároveň otcem mých dvou malých dětí. Nechci dětem brát tátu... Ale žít s člověkem, který myslí jen na sebe, jen aby on byl max. spokojený, i když má 2 děti... ☹️ Vždy hledí jen na sebe - ve všem... Vůči mě je arogantní,ponižuje mě před všemi, mé rodině nakecal, že já můžu za problémy, které aktuálně řešíme...
Ale to on je tím problémem,který mě dostal na úplné dno. Začal brát drogy, hraje automaty. Je věčné bez peněz. Do práce se mi moc nechce...
Můj otec ho 5x vyhodil z domu, kde bydlíme a i přesto stále bydlí s námi.
Dokáže ublížit pohledem... .
Jak ho dostat z baráku a mít už od něj klid.
 
Zuzu92
29.04.22
00:44
Reg.29.4.22

Úprava věty... JEMU SE DO PRÁCE NECHCE...
 
tak:
29.04.22
12:32
Nereg.

IP: 89.177.192.*
Takový táta jako je on si nezaslouží váš přístřešek. I dětem bude lépe bez táty. Když už takový, tak to už radši žádný. Aby náhodou od něho nepochytily jeho špatné návyky a nezvrtnul se jim jednou život. Myslím, že jestli nemá u vás přihlášený trvalý pobyt, tak to by bylo jednoduché. Řekněte mu, že se s ním rozcházíte a po jeho odchodu vyměňte zámek. Asi manželé nejste, píšete přítel a i kdyby byl přihlášen, dojděte na městský úřad a tam se poradte, trvejte na odhlášení trvalého pobytu, hlavně sdělte důvody. Můžete se i odvolat, kdyby vám nevyhověli. Jde zde hlavně o děti, aby měly klidný život a nemusely být omezovány kvůli jeho nezodpovědnému a marnivému otci.
 
Dajda
01.05.22
11:38
Reg.29.6.18

Plně souhlasím s předešlým názorem. Žádné ohledy, igelitky za dveře, výměna fab, odhlášení z trvalého pobytu, popřípadě soudní výpověď z domu. U soudu také Úprava výživy a výchovy dětí. Nebude platit, tak trestní oznámení na služebně u PČR. Opravdu žádné ohledy, ty se z konečného pohledu obrátí proti Vám. Rodičům se také uleví, když se zbavíte toho parazita a rádi vám pomůžou. Máte štěstí v tom, že máte u nich zázemí. Až to budete mít za sebou, určitě se najde někdo, kdo se bude k vám i dětem tak, jak si zasloužíte. On se buď vzpamatuje a nebo je na vždy ztracenej. Když se bude chtít věnovat svým dětem, tak ať se podle toho chová. Neslevujte!!! Hodně štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)