English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

My říkáme láska, ale on je to celý zástup citů, ani je v tom houfu nemůžeme všechny rozeznat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

MANIPULÁTOR

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

MANIPULÁTOR

Zuzu92
29.04.22
00:42
Reg.29.4.22

Potřebovala bych poradit, jak ukončit vztah s přítelem, který je zároveň otcem mých dvou malých dětí. Nechci dětem brát tátu... Ale žít s člověkem, který myslí jen na sebe, jen aby on byl max. spokojený, i když má 2 děti... ☹️ Vždy hledí jen na sebe - ve všem... Vůči mě je arogantní,ponižuje mě před všemi, mé rodině nakecal, že já můžu za problémy, které aktuálně řešíme...
Ale to on je tím problémem,který mě dostal na úplné dno. Začal brát drogy, hraje automaty. Je věčné bez peněz. Do práce se mi moc nechce...
Můj otec ho 5x vyhodil z domu, kde bydlíme a i přesto stále bydlí s námi.
Dokáže ublížit pohledem... .
Jak ho dostat z baráku a mít už od něj klid.
 
Zuzu92
29.04.22
00:44
Reg.29.4.22

Úprava věty... JEMU SE DO PRÁCE NECHCE...
 
tak:
29.04.22
12:32
Nereg.

IP: 89.177.192.*
Takový táta jako je on si nezaslouží váš přístřešek. I dětem bude lépe bez táty. Když už takový, tak to už radši žádný. Aby náhodou od něho nepochytily jeho špatné návyky a nezvrtnul se jim jednou život. Myslím, že jestli nemá u vás přihlášený trvalý pobyt, tak to by bylo jednoduché. Řekněte mu, že se s ním rozcházíte a po jeho odchodu vyměňte zámek. Asi manželé nejste, píšete přítel a i kdyby byl přihlášen, dojděte na městský úřad a tam se poradte, trvejte na odhlášení trvalého pobytu, hlavně sdělte důvody. Můžete se i odvolat, kdyby vám nevyhověli. Jde zde hlavně o děti, aby měly klidný život a nemusely být omezovány kvůli jeho nezodpovědnému a marnivému otci.
 
rebelkaaaa
19.01.24
15:39
Reg. před 2016

Záleží jak moc si na něm finančně závislá. Ale evidentně nijak, když on nepracuje a vše prosází a prohraje v bednách.
Věřím a vim jak moc je těžké opustit člověka, který ubližuje víc a víc a přitom jsou v tom děti, city a závazky.
Možná by bylo fajn požádat o radu nějakou kamarádku z reálu a mít někoho takhle při sobě, kdo ti pomůže. Já bych každopádně hp buď vyhodila, pokud je bydlení tvoje nebo psané na tebe, vyměnila zámky. Pokud bydlení tvoje není ihned bych se poohlížela po jiném nájmu či bydlení. Snažila bych se co nejvíce času trávit s dětmi, určitě je fajn mít při ruce kamarádku jako podporu, nebo třeba i rodinu, mít se na koho obrátit. A úplně bych ho odstrřihla. Ubližuje tobě, děti to vidí a trápí se též, děti nejsou hloupé, ale velmi vnímavé a odráží se to na nich též. Je to vše těžké což rozumím a bude to velká změna ale jiné východisko nevidím. Do budoucna bych si požádala přes soud o alimenty aby platil a bavila bych se s nim pouze přes právníka či soud.
Dokud to radikálně neutnes tak on-partner se nezmění, bude to furt to samé dokola.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)