English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Magie omezená věkem

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Magie omezená věkem

Marry5484
07.12.16
17:41
Nereg.

IP: 217.77.165.*
Zdravím, kdesi jsem nasla, ze nějaké rituály či magické praktiky jsou omezené věkem. (Například od 18 let) Upřímně se mi to moc nezdá a tak se vás ptám, zdali je to vázne možné, anebo si jen autor něco privymyslel... Vždycky jsem totiž měla za to, ze věk neni důležitý, spis praxe a zkusenosti... Dekuju :)
 
Lumpino
11.12.16
05:48
Reg. před 2016

To je výmysl autora. :-) Magie je čistě o tom jak rychle kdo dosáhne potřebné poznání.
 
Lumpino
15.12.16
07:16
Reg. před 2016

Některé nauky, jako např. židovští kabbalisté uvádějí nutný věk adeptů kabbaly asi 30 let. Ale to je čistě místní tradice. A tak je to se fším. Co se týče oněch 18 let jde o třeba sexuálně magické praktiky což je zase dané evropským zákonodárstvím.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)