English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

ma zde sanci vzniknout vztah?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

ma zde sanci vzniknout vztah?

alena anonym
10.08.14
21:06
Nereg.

IP: 80.229.54.*
Jsem trvale v zahraničí, po skoro 3/4 roce jsem se zaregistrovala na seznanku s tím, ze chatovanim trochu zlepsum to nic, co z téhlerřeči umím.
Ano jeden odpověděl a odpovídal dal i když me příspěvky prohnane translatorem byly a jsou úděsné.
Došlo i na osobní setkání a od te doby jsem jak mrtvola.
Myslela jsem si, ze ty shody v psaní v reálu nebudou, ze uteče sotva otevru hubu. Neutekl, hodně jsme se zasmali. A Pise mi dal...
Jedna se mnou na rovinu, vše důležité mi hlásí, co řekne, splní, na ulici na mne dává pozor jak na malou. Já bych si moc přála aby něco bylo, při jeho polibcich ztracim svet a je mi... No vsak víte :D
Já jsem Alena červen 67 a on Chris únor 65...
Díky jiné kultuře nejsem schopna postřehnout ty jemné náznaky a když už si náhodou vsimnu, nikdy nevím jak si to vyložit.
 
Camie
13.08.14
13:37
Reg. před 2016

... Aleno, co řešíte? Rozumíte si, je vám spolu dobře, tak nepochybujte a užívejte si vztahu. Nevím, jak dlouho jste spolu, ale pomalu bych začala řešit stěhování, pokud chcete spolu strávit budoucnost, ať se můžete oba připravovat, případně hledat práci. Ale také to může ukázat, že z toho vztah nebude.

A s těmi drobnými náznaky si hlavu nelamte. Nikdo z nás nedokáže číst myšlenky druhého, takže i stejná kultura si může náznak vyložit úplně jinak. Až budete spolu častěji, tak ty náznaky rozpoznáte. Zatím přeju hodně štěstí
 
Theodor
14.08.14
07:09
Reg. před 2016

Taky si myslím, že je lepší nic neřešit a dát tomu šanci. Pokud se po reálném setkání dál ozývá a chce být s Vámi, pak to znamená, že má zájem. A kde je oboustranný zájem, tam jistě má vztah šanci vzniknout. Zda bude pevný a trvalý, to se nyní říci nedá. Ale kulturní diverzita není na překážku.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)