English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

laska je jen slovo?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

laska je jen slovo?

kathliin
12.01.15
21:17
Reg. před 2016

Miluji… on ne? Ja 24.5.1975,on 6.8.1966… nici me, zneuziva a ja hloupa porad chci verit v lasku…v nadeji. . .copak jsem jenom panenka na hrani? Copak nic neciti? Nebo citi? Poradi mi nekdo jak z toho ven?? Proc zeny miluji vubec lumpy? Proc ho miluji ja… nikdy jsem pro neho nebyla laskou… tak proc mi ublizuje? Proc me nenecha zit?? Copak jsem pro neho tak strasne malo…
 
kelišová
13.01.15
22:17
Nereg.

IP: 213.129.130.*
Jo,chlapi, vím jen o pár, kteří se ještě chovají jako gentlemani, ale otázkou je, nakolik je to jen jejich póza, přetvařování a nebo jen dočaska.Ono nakonec nikdo není dokonalý, ani oni ani my, ženy.Máme své chyby.
On Tě trápí , Tak proč mu to dovolíš?Už Ty jsi udělala chybu tím, že jsi nestanovila hranice ve své důvěřivosti a naivitě a lásce.Dominantní chlap a podřízená žena, ajaj.Už jsem to někde četla, záleží jak dlouho to chceš snášet a nebo jestli si chceš vytvořit ty hranice.Miluje nebo nemiluje,hlavně mu to asi vyhovuje, ten váš vztah.
Láska je iracionální cit, důležitější je partnerství.Aby ten tvůj stál při tobě, když to potřebuješ.
Asi bych si napsala na papír pro a proti,pak bych šla do ulic a dívala bych se, kolik pěkných mužů je na světě... ..on není vyjímečný ani jediný ... .
 
kathliin
14.01.15
04:49
Reg. před 2016

Dik, ja vim… :-),ze jsem hloupa… ale porad mam ten krasny pocit souzneni- kdyz se na me podiva, usmeje… potkala jsem ho jeste pred manzelem a od te doby jsem v - haji??! Nejsem schopna vnitre zapomenout a dat se naprosto nekomu jinemu… vim, ze to co rikas je pravda, ale uz jsem zrala asi na psychiatra… pres 20 let ziji v partnerstvi s nekym jinym a pak prijde on luskne prsty a ja jdu, okouzlena a naivne duverujici, ze to on ma stejne jako ja: -), ze miluje… kartarka mi radi at si udelam poradek v sobe, ale jak?? Vdala jsem se, poridila deti, psa, starosti…ale ja mam v hlave a srdci chlapa, ktereho vlastne vubec nezajimam… ktery se mi ozve jednou, dvakrat za par let, zamota mi hlavu a me to na daldich par let zase vystaci kdyz vecer usinam se slzami v ocich… ja uz ztracim silu a odvahu zit… bojim se citit vlastne cokoliv - at k nemu nebo manzelovi… ano, vim, ze jsem hloupa a ze je to vlastne uplne jednoduche, ale jsk se zbavit lasky, ktera ublizuje?? ?ja zo neumim…
 
Dracizena
14.01.15
12:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kathliin... uvědom si, že lidé jsou jen energie a sobě i nebezpečné, když se lidé za sebe nemodlí...
Dnes doporučuji, mimo jiné i modlení, ale před 20 lety bych si nafackovala, kdybych se měla modlit za nějakého chlapa a nebo za svou povahu.
Dnes, kdy mi do hlavy mluví vesmírné bytosti, je to jinak. Naučily mě modlit se, ale světelně.
Vysvětlily mi, že z hrdla a z myšlenek teče paprsek světelný a nebo temný, který vylaďuje a nebo boří člověku jeho prostor.
Člověk na kecy od druhých nevěří, dokud se sám nepřesvědčí, je to tak.proto se přesvědč...
A také, my lidé, jsme bytosti se silnou magnetickou silou a proto někdo si dokáže druhého přitáhnou svým magnetem a nebo hypnózou druhého zmanipulovat k obrazu svému/Hitler/...
A toto se Ti děje... Nemáš sílu a necháváš se tím člověkem vysávat a pak trápením se Tvé tělo zase dlouze dobíjí...
Tvou energií, kterou bys měla zásobit své děti, aby neměly úrazy a potíže, tak tuto energii utápíš v muži, který je pro tebe jen a jen upírem a Tvou energii není schopen Ti vracet...
Ale pak je ještě jiný úhel pohledu, ten duchovní, ale to je na dlouhé vysvětlování... to necháme být...
Modli se, ámenuj, obaluj se vizuálně do stříbrného a zlatého, třeba šátku, závoje atd.
Tím své tělo budeš obalovat do duchovních ochranných, jakoby folií a uvidíš, že se Ti zvedne nálada a vrátíš se s psychikou do normálu...
Není účelem na toho muže zapomenout, ale vysunout se z jeho energetického sevření, které působí, i na dálku.
On může být hodný, ale jeho aurická energie už hodná není a to sama na sobě cítíš...
ČLOVĚK JE NEŘÁD, KDYŽ NEMÁ V ŘÁDU SLOŽENÉ SVÉ DUCHOVNÍ ENERGIE...
Pak energeticky druhého doslova ožírá, jako jablíčko, do tvaru ohryzku.
A kdo je ohryzkem tenkým, má pocit že dlouho nevydrží se svým životem.
Ale jsou mezi námi lidi, kteří se umí za bližního hvězdně pomodlit
a pak se Ti aurická dužina bude vracet a zotavíš se...

NEROZDÁVEJ SVOU DUŠI LACINO,
ABY TVŮJ ANDĚL NEPROPADL PEKLU... ***

Já umím vracet dušičky... a proto...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN, AŤ TĚ CHRÁNÍ HVĚZDNÉ SVĚTLO***
***AŤ SE STANE Z VŮLE MÉ A Z VŮLE VŠECH,
KDO TVÉ SOUŽENÍ ZDE ČTOU***
 
kathliin
14.01.15
14:06
Reg. před 2016

Dekuji, ze sis nasla cas mi napsat a zamyslet se… .dekuji moc… .
 
kathliin
14.01.15
14:15
Reg. před 2016

Dekuji, ze sis nasla cas mi napsat a zamyslet se… .dekuji moc… .
 
kelišová
14.01.15
18:42
Nereg.

IP: 217.117.216.*
To, co píšeš už není láska, ale závislost,je to jen Tvůj pocit, že on je ten, kterého chceš a miluješ ho.Mnoho lidí chce to, co nemůže mít.Onoi něco jiného by bylo s ním chvíli žít, pak už bys to viděla jinak.
Radím - ruce od něho i city pryč! Jinak to může dopadnout hůře, nezapomeň na své děti, manžela - svou rodinu.Můžeš to svojí vinou vše zničit.Pak Ti zbydou jen oči pro pláč... ..
Možná by návštěvy u psychologa pomohly, nasvítil by ti Tvoji situaci z jeho pohledu!
PS: rozhodně nechci moralizovat,stanou se různé věci,jen je musíme v životě ustát... ...
 
kelišová
14.01.15
18:43
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Děkuji Dračí, za to, že jsi... .
 

Rumpplex
14.01.15
19:17
Nereg.

IP: 79.212.183.*
Je mi lito kathliin. Ale chlap co nemiluje, ten siho chce jen vyvetrat. Posli ho k certu a reknimu ad si ho jde vetrat nekam jinam. Nesedej v koute jinak nikdy nenajde te. (Tim myslim ten pravi)
 
kathliin
14.01.15
20:08
Reg. před 2016

dekuji vsem za nazory ,rady... .procitam si je a přemyslim co z toho si vybrat... :-)) vite - ono se velmi snadno radi ostatnim... i ja jsem v tom odbornik - pratele se mi sveruji se svymi zivoty a ja jsem vrba - tak jako tentokrat vy moje... zavislost? snad - ale nikdo krome me je nemuze srovnat - ani klady,ani zapory... vim,ze mam vyborneho a silneho muze... a zadneho milence s nejistym zivotem a zvlastni krehkosti... jinymi slovy se da nejspis nazvat slabochem... .ale ten slaboch umi pohladit jak manzel nikdy ne... po vlasech,po tvari... obejnout... .proplest prsty s mojima... manzel ma same ostatni plusy,ale neznost,mazleni,doteky,souzneni... .to tam neni... je to k zivotu az tak dulezite??? v podstate ne - dokud nepotkam prave toho druheho,ktery me po trech letech co me nevidel neobejme tak az se mi podlomi kolena a podiva se na me tak... ze mu proste verim... drobnosti,pohled do oci,propleteni prstu... nesmely,plachy usmev... nejistotu... pochyby... psycholog - no... byla jsem tam kdysi... dostala tabletky a sla domu... cas... dam tomu zase cas:-))za chvili uz budu stara a budu se tesit na vnoucatka a tak:-)) ale vim,ze pro me laska neni jen slovo - i kdyz to nekteri z vas vidi jinak - moc mi chybi... .miluji je oba,kazdeho uplne jinak... od manzela nechci odejit... da se vlastne rict - kdyby nebyl ten druhy byla bych spokojena - jak rekl on - mas vsechno,ja te nechci nicit... ne vsechno nemam - chtela jsem jeho a deti s nim... nestalo se - ale kdo ma vsechno co chce???? nabidl mi pratelstvi... .a zase odesel... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... na jak dlouho tentokrat??? uz naporad?? kdovi... .snad uz ani nechci aby se mi vratil... chci,aby byl stastny... a ja chci zit...
 
Dracizena
14.01.15
20:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kelišová, jsem ráda, že ses vrátila... a zdravím...
 
Dracizena
14.01.15
20:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Také jsem to kdysi zažila, ta mamutí síla, která mě přitahovala, i když jsem věděla, že z toho nic nebude, že to nemá budoucnost...
No, ale, na co bys pak jednou ve stáří vzpomínala:)))
a to je prostě život který se žije, i když naplano...
 
Dracizena
14.01.15
20:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Láska je ve skutečnosti hrob,
když do ni spadneš, vylezeš zničená...
A proto, mít tajnou lásku pod kontrolou, to je hodně těžké...
A málo která žena to zvládá...
Kathliin... držím palce...
 
kathliin
14.01.15
21:30
Reg. před 2016

Dracizena - uz jsi mi o nem psala… dokazela jsi se s tim uplne vyrovnat? Myslis na neho? Promin mou zvedavost.. Ale ty mi snad aspon trochu rozumis: -) a me zajima co jsi prozila a jak se s tim srovnala - tedy pokud to neni prilis osobni… mela jsem obrovskou potrebu se z toho vypovidat… dekuji, ze jste naslouchali… moje jedina kamaradka se kterou o tom mohu mluvit viditelne protestuje pokazde kdyz se ke me petr priblizi a…ja se potrebovala vybrecet: -) a ja na doktory proste moc neverim: -)
 
Veroony
14.01.15
21:32
Nereg.

IP: 93.99.166.*
ta mamutí síla, jak výstižné... ... .i já Vám Kathliin držím palce... .
 
janajjch
18.01.15
17:59
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Kathllin rozumím ti. Láska + manželství. Roky to trvalo a roky to mám již vyřešené. Magnet který mě takto držel se jednoho dne ve mě odpojil a já se probrala. Rozloučila v myšlenkách a byl všemu konec. Dodnes je to jak zázrak na který vzpomínám... Pošlu za tebe prosbu, ať se vše k dobru otočí.
 
kathliin
18.01.15
19:43
Reg. před 2016

Janaj… dekuji.. Jsem rada, ze existujes… nekdy si pripadam ztracena…uz je mi take lip nez byvalo pred lety… . mozna ten magnet slabne… .nikdy na neho nezapomenu… dala jsem mu v duchu cely svuj zivot… ale zit bych s nim nejspis opravdu nemohla… sny a realita se u nas nepotkaly…opravdu mi hodne pomohlo se aspon tady vypovidat.. Budu na neho ve stari opravdu rada vzpominat - vysnila jsem si totiz prince: -)
 
kathliin
18.01.15
20:06
Reg. před 2016

Janaj… dekuji.. Jsem rada, ze existujes… nekdy si pripadam ztracena…uz je mi take lip nez byvalo pred lety… . mozna ten magnet slabne… .nikdy na neho nezapomenu… dala jsem mu v duchu cely svuj zivot… ale zit bych s nim nejspis opravdu nemohla… sny a realita se u nas nepotkaly…opravdu mi hodne pomohlo se aspon tady vypovidat.. Budu na neho ve stari opravdu rada vzpominat - vysnila jsem si totiz prince: -)
 
Dracizena
18.01.15
21:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
kathin... my se zamilováváme do lidí, do kterých jsme se v minulých životech svou duševní energií zakořenili a třeba nenávistí a dnes nám ti lidé přicházejí do cesty, abychom se z nich vykořenili a proto se zamilujeme třeba i do blpce. Víš to, ale ten magnet je silný... ale má to účel...
A proto dnes mívají lidé rychlé zamilování, dá se říci okamžité /protože lásky kořen je v nich už vrostlý z těch min. životů/, ale o to je pak pomalé a bolestivé odmilování, protože se kořínky lásky, musí pomalu vysoukat, aby se nepřetrhl ani jeden... a když by zůstaly v těle přetrhané, začnou někdy, jakoby zahnívat a pak se bolestí tělo z těchto kořínků čistí, ale i únavou a ospalostí atd. abychom neměli karmické nemoci, toho bývalého partnera...
Vše je shůry řízené, to je jasné, ale my tomu můžeme dávat rychlost a směr a zamilování v sobě regulovat a láskyplně nehysterčit.
Ale také jsem do toho spadla a hysterčila, žárlila a měla jsem pocit, že bez něj život nemá cenu a pak jsem se z toho 3 roky dostávala, i když rozchod jsem chtěla já. Ale když jsem cítila, že mi to zamilování stále svírá hruď, ničilo mne to, tak jsem to skončila, ale roky se mi ty naše prožitky stále přehrávaly v hlavě a tím se kořínky uvolňovaly... a jeho karmu jsem takto ze sebe vyčistila... a o tom je bolest u srdíčka, z obyčejného zamilování...
A tím, že se i zde vyzpovídáš, tím se také uvolňují z těla stagnující nečistoty, které sis tam myšlenkově zablokovala...

Janijjch, když vám rozchod proběhl snadno, nezakořenili se vaše energie/vlákna/ do hloubky v těch životech miulých.
A proto rozchod každý prožívá jinak, je to jako porod...
Mějte se pohádkově...
 
kathliin
18.01.15
22:35
Reg. před 2016

Dracizena - rada si ctu co mi pises… .dekuji ti jeste jednou, ze se snazis mi pomoci pochopit… myslim si, ze jsem celkem silna zena, ktera toho (spatneho) ma celkem dost za sebou a je schopna se zivotu postavit, ale tenhle chlap me proste tenkrat v 18letech zaskocil jak nepripravenou tak i nezkusenou.…vzdy byl zakazany-tenkrat zenaty a ja to respektovala… chyba - kde se stala?? Nikdy me nechtel tak, aby pro me riskoval - tenkrat manzelstvi, podruhe vztah a tentokrat? Tentokrat je sice sam, ale… ja mam male deti, rozvod by byl hodne narocny, ty dluhy… kdo by je platil?? Mam pocit, ze v nem ctu, desim se toho co ctu, ale bojim se, ze ctu to co chce abych cetla… chapes?? On sam chce, abych vedela, ze mi za to nestoji… vim, ze casti sebe by moc chtel… plany, nadceni… :-) a potom se klidne par let sam za sebe neozve, ano, obcas se potkame, jsme ze stejneho mesta, ale on klidne roky neudela vubec nic… a pak prileti sms, navaze tam kde skoncil, jako by to bylo 14 dni… jdeme do bazenu a mluvime a mluvime… vzpominame, smejeme se- je nam dobre… mozna az moc dobre… nesnasim romanticky filmy: -),vzdycky dopadnou dobre… ten muj pribeh i kdyz ma mozna otevreny konec dobre nedopadne… ted uz si nenalhavam nic… jsem jenom takova rozjitrena?? Videla jsem ho pred vanoci, to je spatny cas na vzpominani: -) i na budouci plany, ktere se nedaji uskutecnit at proto nebo proto… byl prvni, ktery na me byl hodny… a na ty se nezapomina…
 
diidiii
19.01.15
09:32
Reg. před 2016

mě teda přilákal nadpis, jelikož tohle téma jsem v poslední době v hlavě hodně řešila... .
Došla jsem k tomu, že to, čemu my často říkáme láska, je opravdu jen pojem pro téměř čistě pudovou záležitost, jež u všech vychází z chemie a hormonů a která nás nutí se bezhlavě zamilovávat ve chvíli, kdy tělo narazí na protějšek, který mu "voní" a vypadá, působí jako ideální do páru s naším tělem pro rozšíření rodu o potomstvo...
Láska pak ta skutečná a ideální, ta krásná, je u nás lidí v našich lidských tělech možná pouze za použití rozumu... zní to jako něco co si odporuje ale není to tak... pokud člověk prožívá city a emoce, je v našem lidském těle téměř zákonitě ovlivněn právě hormony a důmyslným přirozeným systémem, který je však trochu automatický a účelový... zamilovanost je teda řekla bych hlavně... výpadek rozumu a poddání se tomuto pudu...
Když však zapojíme mozek, můžeme v sobě vytvořit nádhernou a ničím neomezenou lásku, kterou bychom pak mohli nazývat tou pravou, skutečnou.
A pro naše štěstí je důležité, abychom napřed zajistili tu tělesnou stránku věci, tedy abychom získali partnera, kterého naše tělo přijímá, musí však takové partnerství taky splňovat podmínky pro šťastný reálný život- tedy ať už si naše těla říkají co chtějí, pokud cítíš a vidíš, že tě ten, do koho ses šíleně zamilovala zneužívá, je jasné, že takový vztah by vedl k tvému dlouhodobému trápení, a to právě nechceme... tedy je asi nejlepším řešením se téhle zamilovanosti vzdát, vyléčit se z ní, zapomenout a pak s radostí vyhlížet někoho, do koho se nejen zamiluješ ale budeš vědět, že život s ním bude fajn, bude to to co chceš...
a nakonec se dostáváme k té lásce... když teda vztah projde těmito dvěma kritérii, je pak už snadné vytvořit v sobě dostatek skutečné lásky (která opravdu-teda ta skutečná a dokonalá-začíná především v hlavě a prochází dál srdcem, celou bytostí a celým životem... .)
je to tak..prostě zajistit si dobré podmínky pro život a pak se otevřít lásce...
nikdy nedopusť aby tě trápil někdo, kdo jen tvému tělu přijde geneticky kompatibilní, ve tvém životě jsi zásadní především Ty a až bude dobře tobě, pak můžeš rozdávat lásku.
Ověřila jsem si to v poslední době trochu na sobě, jednoho člověka jsem měla ráda... jen tak... trávili jsme spolu hodně času... měla jsem ho ráda tak hezky a nesobecky, přála jsem mu štěstí... .a pak po nějké době jsem se do něj zamilovala a nevinnost a nesobeckost byla ta tam, najednou jsem po něm začala chtít spoustu věcí, myslím jako aby byl se mnou, aby se ke mě choval nějakým způsobem, kterým já si představuju... ... přestala jsem mu přát štěstí jentak, chtěla jsem aby šťastný mohl být jen pokud bude se mnou... .bolest a trápení... ... prostě..zamilovanost je výpadek rozumu, pomatení mysli hormonama... .a v případě vztahu, který nám do života nepřínáší radost a klid je to nežádoucí... ...
takže vyléčit ze zamilovanosti a lásku si nechat pro někoho, kdo nám do života tyhle dobré věci přinese (a samozřejmě my jemu..)
 
kathliin
19.01.15
10:51
Reg. před 2016

Ano, zase souhlasim… :-),ja se na sobe snazim pracovat... obdivuji zeny, ktere ti vyresi snadno a rychle a neboli je to… mam kamaradku ktera to taky umi: -),no proc ja ne?? Proc zena miluje na maximum a pro muze to nic neznamena? To je otazka kterou nejsem schopna zodpovedet… .
 
Dracizena
19.01.15
14:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
UZDRAVUJEME SI NEMOCNÉ BUŇKY...
Kathliin, mám Dar vidět do velké hloubky, proč jsou lidské problémy, ale složitě se vysvětlují...
Proč někdo si snadno vyřeší problém a nebo i vztah který se rozpadá.
My lidé jsme energetická monstra, která se o sebe navzájem třou a tím se čistí a kdo ve svém těle nese problematické buňky /a to každý, ale ne každý si je v tomto životě bude čistit/, pak mu jdou do cesty problematické vztahy a těžká řešení a nebo má v rodině nezvládnutelné blízké.
Prostě trápením dáváme do chodu své zdravé buňky, které jdou uzdravovat ty nemocné... a proto nemocné buňky, v podobě lidí nás jdou trápit, aby tento trápihodný tlak buňky vyčistil, vytlačil z nich zhoubný přetlak...

A když Osud Ti poslal do cesty muže, který tě trápí, to znamená, že jeho energie/buňka/, ve tvém těle je nemocná...
Proto na něj myslíš a mysl čistí jeho, ale ve Tvém těle... Už tomu rozumíš?
Takto mi to vysvětlují bytosti z mé dimenze a vedou mne, abych to předávala dál a tak se děje...

A ještě jinak... každý člověk je v našich tělech, řekněme tou buňkou a ve své blízkosti máme vždy lidi, kteří jsou ve tvém těle tou nemocnou a zhoubnou buňkou. Ty se potkáváš s lidmi, ale oni žijí jako klon ve tvé těle a proto je snadné podchytit si např. rakovinu, když ji vidíme u lidí vně svého těla, kolem sebe v reálu...
Tento Tvůj přítel Kethliin, tě jakoby nenechává na pokoji celé roky, ale to proto, že jeho energie ve Tvém těle je hóóódně těžká a tím, že na něj stále myslíš, se ta zhoubná energie z Tvého těla vyfukuje, vytlačuje... a zhoubnost máme v sobě všichni, jsme z ní zhmotněni.je to zvláštní druh rozložené energie, mi říkají bytosti světla...
Jeho Duch Ti vlastně pomáhá uzdravovat svůj klon ve Tvém těle.
On jednou zemře na zhoubnost, ale ve Tvém těle se jeho buňka už zhoubně nerozkvete a nevysemení... Rozumíš už tomuto jednoduchému systému, který se složitě vysvětluje?
proto se s ním zaobíráš roky a máš pocit, že to nikam nevede... Ale ano, vede... jeho Duch si tě uzdravuje a až Tě uzdraví, zapomeneš na něj...
Každý člověk který se o druhého nějakým způsobem tře, je v jeho těle nemocnou buňkou, ale každý člověk má ale i svého Ducha/mimozemšťana/ tam, v astrálních světech, které vedou do obrovské hloubky mikrosvěta a ten Duch umí posílat své léčivé světlo, v podobě Laserového paprsku do našich těl a tam si najde tu buňku svého člověka a opylí ji, jako včelička a to je lék...

To znamená, když Ty se stále potkáváš s tím přítelem, i když máte veliké časové mezery, to znamená, že jeho mimozemský duch ví, kdy do Tvého těla a do té své buňky má stříknout svůj lék, svůj pyl...
Kdyby jste byli spolu, přítelova přítomnost energetická by tě zničila...

Proč myslíš, že lékaři neumí uzdravit rakovinu? protože neznají tento systém nákazy... A proto zde, i jinde lidem předávám svůj um a třeba i poroučím, aby jste se obalovali do duhy a ámenovali za sebe a bližního a tělo plnili hvězdným třpytem... Čistíme si takto ve svých tělech ty lidi, kteří v sobě nosíme jako nemocná vajíčka mikroskopická...
A toto by měla naše mysl nosit v hlavě, jako své UVĚDOMĚNÍ...

Lidé se diví, že se hádají, trápí, souží, ale vše je očista jejich těla. Ta bolest u srdíčka vyvine jiný stav v mysli a ve smyslech, a smyslové energie běží do těla a vymačkávají z nemocných buněk ten jejich přetlak, nemoc v zárodku... A proto se musíme za sebe modlit/ámenovat/ a tím ten sajrajt z buněk vyteče do aurického prostoru...
a o tom je, stárnout do zdraví...
JSME JEDINEČNÝ LIDSKÝ DRUH V TOMTO ASTRÁLNÍM SVĚTĚ...
TAK VE SVÉ JEDINEČNOSTI PŘISTUPUJME K SOBĚ, I K BLIŽNÍMU...
Vám přejí-JÁ- a můj DUCH***ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
je to jen zdravé světlo, to obyčejné ámenování***
není to žádná blbost, jak si mnozí myslí... člověk svou blbost žije a proto je čas, se ze své blbosti vymanit... mějte se pohádkově...
 
lvicek20
19.01.15
14:35
Reg. před 2016

Ahoj Dracizena , i já jsem si, s dovolením, vzala něco pro sebe z tohoto příspěvku. Platí to všude. Vysvětli mi, prosím, jednu věc. Píšeš, že přes bolest, tíhu a tlak se čistí nemocné buňky... ... Možná jsem to špatně pochopila, ale přeci , když se člověk trápí, psychicky strádá, naopak se oslabuje organismus, slábne imunita a začnou nemocnět orgány. A z tohoto pak vznikaji různá onemocnění a rakoviny... ...
Možná je nějaká hranice " zdravého" trápení a bolesti... .ale kde?
 
kathliin
19.01.15
15:06
Reg. před 2016

Dracizena - snad jsem pochopila co se mi snazis vysvetlit, budu na to myslet az mi zase vstoupi do zivota…
 
Dracizena
19.01.15
16:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*

TRPÍŠ ZÁNĚTY? PŘEČTI SI MŮJ PŘÍSPĚVEK, KTERÝ JE SHŮRY...
NEOPISUJI, JEN NASLOUCHÁM, CO MI SHŮRY POSÍLAJÍ DO HLAVY**
píši pro každého, jen jedinec zadává témata... děkuji všem...

Lvíčku... ano je hranice i toho trápení, ale člověčí anděl nastaví svému člověku ty hranice, ty mantinely a tomu se říká šíře jeho životní cesty.
A šíři máme postavenou takovou, podle tíže hrubozrnných vibrací, které si nese každý člověk ve formě té karmy... já to dávám do představy, že si každý neseme veliký náklad na hřbetě a kdo ho má hodně těžký, jakoby se na své cestě motá a proto mu jeho Anděl cestu rozšíří, aby žil bez úrazově... ale daleko s tím nákladem nedojde a proto tito lidé mají o to kratší cestu, o co jim byla rozšířena. Zemřou dříve, jak dojdou do stáří. Obyčejně to bývají alkoholici, závisláci... .
A proč jim nikdo nepomůže?
Protože se lidé sebe nevšímají a blbec, který táhne obrovskou karmu, je blbec, protože pro ten velký náklad nevidí pořádně do očí kolemjdoucím a svého Anděla neslyší...
dávám to, do této srozumitelné vize...
A když se za druhého modlíme a právě že za ty blbce, kteří jsou jen obtěžkáni hrubou vibrací, tak Tvůj Anděl mu odebere trošku jeho tíže a za odměnu Tě zase Anděl toho blbce něčím obdaruje. A může to být i to, že Ti pošle z hvězdné dimenze lék na nevyléčitelnou chřipku a podobně...
Ale to jsem odbočila... ale ne tak úplně...

Druhému, když pomůžeme fyzicky, nebo duchovně, jeho Anděl se ti odmění tím, že do tvého těla pošle svůj druh světelného laserového paprsku, který léčí určitou potíž.
A toto světlo ti začne putovat tělem a vše tam převrátí, protože hledá ty buňky, které čekají na jeho laserovou barvu a odstín paprsku a to je stav, kdy člověk se začne cítit třeba i vyřízený, opuštěný, bez nálady atd.A tento proces probíhá celkem krátce, třeba jen 3 dny, ale, je tady to důležité ALE !!!
Léčivé světlo od jiného člověka nám vytáhne špinavou energii z buněk a posune ji jen do dutiny tělesné. Něco, jako ji vytáhne z hlubokého mikrosvěta do méně hlubšího a tím je ta dutina těla... Dám příklad. Jako když ze dna moře vytáhneme technicky vrak a posadí ho na útes, ale kousek pod hladinu. Nevidíme ho, ale víme, že je už blízko, aby se dostal na světlo Boží, odkud vrak prostí rybáři, už sami dokáží vytáhnout... a toto se děje i v lidském těle... a těmi prostými rybáři jsme my, všichni.
Bytosti světla, skrze druhého člověka, nám vytahují z hloubky buněk hniloby/vrak/ a člověk svými vizuálními způsoby už musí sám, ty hniloby/stagnace/ odsouvat z těla, do aurického těla...
Například, dnes hodně lidí používá Reiky, které vedou mysl k těm energiím/stagnujícím/, které už spěchají přesunout se ven z těla, do těla aurického, kam tyto hnilobné energie patří a to je zdravé hnojivo pro úrodu růstu, mnoha barevných čaker...

Ale protože, po těchto schodech uvědomění všichni lidé ještě nechodí, nechají zahnívat stagnace ve svých tělech, kterým nezbývá pak nic jiného, než zakořenit a vyhmotnit, i velkou potíž v orgánech...

Každá energie je živá a chce žít i tam, kde není její domov, když se přesune a neumí najít cestu zpět...
Lidské rasy se chovají podobně, zabydlují se tam, kde není jejich domov...

Běžně se setkávám s lidmi, kteří prosí o uzdravení a nebo jinou pomoc a když jim pošlu Anděl hvězdného, kterého vycítí a který jim začne čistit tělo, někteří, ti duchovně nezralí si myslí, že jsou nemocní.
Ale myslí si to do té doby, než jim vysvětlím, že vytéká z jejich buněk zhoubnost, která je v plenkách... a s tělem to i zamává a nebo se tělo položí třeba i do horeček...
A proto vysvětluji tyto postupy v lidských tělech, aby si každý položil dlaně na tělo a žádal, aby léčivé světlo z těla vytlačilo, co je potřeba... A k tomu dopomáhají, různé vizuální terapie... a také tvá myšlenka a touha a pokora...
Kdo nechává své stagnující energie v sobě zahnívat, pak mají ještě šanci u svého lékaře a nebo na operačním stole...

Duchovní síla uzdravuje to, co se ještě nenarodilo, ale už to klíčí...
Medicina léčí to, co už vyklíčilo a proto až se chytne medicina za ruku s duchovní dimenzí, pak se lidský svět uzdraví...

Proto nic nenechávejme náhodě a používejme lékaře, jako prodlouženou Boží Ruku /i on má svého Anděla, který má své ojedinělé léčivé světlo/ a používejme i své léčivé světlo, ale i toho druhého... a bude stačit, že za druhého jen ámenuješ...
Slovo ÁMEN=NE+MÁ = černá + bílá a ty, barevný človíček drž pevně tyto své polarity, které jsou ukryti ve slově ÁMEN... A proto toto slovo zná téměř celý lidský svět...
takto se jmenuje Tvůj stvořitel, mimozemská dimenze... proto buď ve světelné trojici ... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***

Nikdy nevíš, čí tělesné světlo/vibrace/ ti může pomoci...
Léčivou formou je úplně každý, jen ne každý to o sobě ví... Záleží na dozrálosti duševní a duchovní...
Obyčejně, když potkáš blbce který se ti připletl do cesty, jeho Anděl ti jde jen poslat do těla své světlo, protože lidé kolem tebe, ti krásní, toto světlo nevlastní a Ti nechutní lidé obyčejně nesou lék, proti zánětům...
Své zvěsti dávám zadarmo, tak si je ochutnej, jsou zdravým světlem...
 
lvicek20
19.01.15
19:20
Reg. před 2016

Dracizena, to ty jsi anděl v člověčí podobě, na pomoc těm, kteří opravdové anděly zatím neumí vidět, aby jsi nám ta poselství předala v naší řeči. Děkuju za všechny
 
kathliin
19.01.15
19:55
Reg. před 2016

:-) lepe bych to nenapsala…
 
Dracizena
19.01.15
20:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nazvu si vás"holčiny"... víte proč se říká, že samochvála smrdí?
PROTOŽE, BEZ LIDÍ KOLEM SEBE, BY JEDINEC NEVYROSTL...
LIDÉ JSOU ÚRODNOU PŮDOU PRO TY, KDO NĚJAKÝM ZPŮSOBEM ROSTOU...
JÁ SE NECHVÁLÍM, PROTOŽE VÍM, KDYBY NEBYLO LIDÍ, VÁS, KTEŘÍ MI NASLOUCHÁTE, NESPADLA BY MI SHŮRY, ANI JEDNA KAPKA TOHO VZÁCNÉHO INFORMAČNÍHO LÉČIVÉHO OLEJÍČKU...
A jak to dělají jiní věštci, že vědí? Berou ze své studny, která je živou vodou. Berou a Boží Dar prodávají, ale neví, že jim nová živá voda nepřitéká, když tu starou prodávají. Až doberou, spadnou do potíží, protože pro své uzdravení už nebudou mít, ani kapičku, ani jedinou zprávičku, jak se sebou naložit.
Ano, záleží na pokoře a na hrabavosti jedince.
Někdo roste finančně a jen proto, že ti prostí, mu dělají hospodáře
a starají se o jeho konto...
Energie se jen přesouvají, jako duny na poušti a to je pravda.
Ale kdo se nechává zasypávat, třeba penězi, tlak ho zničí...
Nevím jestli dělám dobře, já se nechávám zasypávat informacemi shůry které posílám dál mezi lidi, jako pitnou vodu...
A ona, ta pitná živá voda teče a teče a vím, že ji nikdo nezastaví...
A proč? protože tím potůčkem se stáváte i vy všichni, kdo si zkoušíte před spaním ámenovat... Je nás dnes hodně a jdeme dál...
Mám vás ráda a proto v radosti předávám, co mi andělé pro vás vzkazují...
Ano, jsem jejich nástroj, ale to každý, jen někdo je zatím jen stroj
kterým válcuje druhého a někdo se už nechá svým Andělem UCHOPIT jako nástroj, jako ty uchopíš vidličku a nůž...
Pak jsi ale bůh, té vidličky a nože a tato polaritní souprava si krájí tvary, které vkládáš do úst.
TAK JAK TY, TAK ONI SHŮRY TEBE***
Tak jak ty používáš své nástroje, tak bytosti vesmírné používají tvé tělo, které ale se musí naučit rozdělovat své polarity, jinak se ti život zamotá, jako vidlička do nože i se lžící...

Víš proč je říkanka "vidličky, nože, běhají po dvoře a dělají krákoře"?
Protože nadešel čas své polarity rozdělit, aby barevnost z každého mohla vykvést... a to je barevná aura...
Vidličky a nože jsou andělé a svolávají své lidi, aby vzali do ruky třetí nástroj a ten nejprostší, je to lžíce a nabrali jste si živé vody po lžičkách...
Hvězdného léku se bere také po lžičkách...
Proto si ode mne vezmi tolik, kolik unese jedna lžička.
Proto lidé nehltají mé informace, ale berou si jen po kapkách...
Udělej si vizi, že pravou ruku ti pokládám na levé rameno a třikrát za ámenuj... a to stačí... převede Tě můj Anděl do říše vědění, kde na každého čeká váš andělský druh a přej si hlavně zdraví...
Už mi tečou slzy a brečím, proto končím... ***
 
Dracizena
19.01.15
21:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A víte kdo ZDE rozmíchal toto téma?

JEN SLOVO !... LÁSKA JE JEN SLOVO...
SLOVO "LÁSKA"***
 
lvicek20
19.01.15
22:04
Reg. před 2016

Máme Tě taky rády!!!
 
kacica😚
20.01.15
00:04
Nereg.

IP: 91.12.174.*
😄
 
janajjch
20.01.15
12:09
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Kathiliin jak jsme si podobné. Také jsem se zamilovala v 18 a on byl ženatý a hlavně starší. Vychování mi nedovolilo ho rozvést. A tak po dvou letech jsem se z rozumu vdala. Jak si doba žádala abych nevybočila z řady. Vdaná ale srdcem jinde, po sedmi letech manželství náhle umřel. To byla pro mě rána nečekaná. Já se s ním ani nerozloučila. Každý den jsem na něj myslela. Připadala jsem si jako blázen a nemohla zapomenout... Po dalších čtyřech letech jsem potkala jeho syna. Ten však o mě nic nevěděl. Slovo dala slovo a já mu řekla že jsem znala jeho tatínka a pár lidí od nich z vesnice. Rozloučila jsem se s ním podáním ruky. A to byla ta chvíle, naše pouto/magnet se přerušil. Rozloučila jsem se s mou velikou láskou skrze syna a napětí zmizelo. Nyní mám již jen vzpomínky a klid v duši. Jsem vdaná 30 let. Spokojená, máme se rádi. Je tam láska ale jiná. Proto všem lidem ámen + ámen + ámen
 
kathliin
20.01.15
16:57
Reg. před 2016

Jana - to je mi lito… nekdy si s nami osud zahrava… hlavne, ze jsi se z toho dokazala vzpamatovat!! Ja o sobe nekdy pochybuji… vim, ze se ho musim a i chci zrict, nedelam nic, aby jsme se potkali, ale kdyz chce on… i ja mam sveho muze rada, ale jak jsi rekla- jinak… mej se krasne… .
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)