English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

láska

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

láska

Lump
29.07.10
19:25
Reg. před 2016

Ahoj, může se mi někdo podívat do tarotu a zjistit, zda chlap, do ktereho jsem se zamilovala, to má stejně? Když to přeženu, tak z 10 chlapů mě chce 9, ale ten který je pro mě teď na prním místě, mě zdá se odmítá... a nebo se bojí ... já nevím. Když jsme spolu, tak se cítím v bezpečí, dobře, příjemně, sex je úžasnej a já bych z fleku řekla, vezmi si mě, chci být tvojí ženou. On se jako by nemůže otevřít... .srdcem. Můžu to nějak změnit? Děkuju za pomoc :oD L.
 
Mauci
01.09.10
15:25
Nereg.

IP: .*
Mužeš bud na něj milejší a pořát se sním kecej potom když ti něco svěří tak to nikomu nesmíš říct potom k tobě stratí duvěru když to řekneš někomu! a potom se už nějak časem zblížíte ,já jsem si to taky myslela že mě ten kluk do kterýho jsem ted blázen že mě nechce a co ted řekl esi sním chci chodit no a bylo to,a dělala jsem to jako ty aji i stejný problém jsem měla časem se to podá! ... .
 
Gaborka
16.07.13
13:06
Nereg.

IP: 80.193.98.*
no teda vi ste sa zblaznily vi fakt veriithe takej hlupossty? preboha ludiia ved sa spmetujte prosiim vas///!!lasku citi len vi a nikdo ini preto vam druhi clovek poradit nemoze lebo neviie co citis sam/sama si musis poradit a ne na tuto sprustu stranku cakat kedi ta nekdo obevi !! haaaa
 
Gaborka
17.07.13
13:02
Nereg.

IP: 195.168.43.*
Gaborka prečo to tu chodíš čítať keď tomu neveríš hahaha
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)