For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Z dětí, které jsou milovány, vyrostou dospělí, kteří umějí milovat.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

Sadí

Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

Láska - prosím Poustevnici

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Láska - prosím Poustevnici

Markys
17.07.21
00:50
Reg.7.4.19

Dobrý den, žila jsem v zahraničí a byla ve vztahu s přítelem/cizincem. Plánovali jsme budoucnost a měla jsem za to, že je to ten pravý. Rozešli jsme se kvůli jeho nevěře, kterou nikdy nepřiznal. Bohužel jsem si 100% jistá. Bylo to pro mě velmi těžké období, kdy se mě snažil přesvědčit, že mě miluje, jinou nemá, ale dál se s ní skoro denně scházel. Milenka nechávala důkazy, poslala anonym a nakonec za mnou poslala společnou známou a ta mi prozradila detaily. Šok byl pro mě její věk - 17 let, nám bylo s přítelem 31. Ani po tomto se nepřiznal, já už dál nemohla a vrátila se zpět do ČR. Za dva týdny mě čeká dovolená na onom místě. Jedou s kamarádkami. S ním jsem v kontaktu, kdy pokaždé píše jak mě miluje atd (o návrat se nesnaží), ale o mém příletu nic neví. Vím, že bych to měla nechat být, ale miluji ho. Návrat neplánuji, nebudu mu už nikdy věřit a bohužel jsem si jistá, že by se to zas někdy opakovalo. Přesto mě zajímá co on ke mně doopravdy cítí? Nemám iluze a přesto, že tvrdí jak je sám, nikde nejsou společné fotky, tak myslím, že to s ní nějakým způsobem udržuje dál. To ovšem nevím, jen tuším. Jsem tedy zvědavá na můj příjezd. 100% se o něm nezávisle na sobě dozví on i ona. Tak by mě zajímalo jak to bude probíhat a zda ji miluje nebo jak? Předem děkuji za odpověď. Já 21.3.1989, ex přítel 20.11.1989 a milenka 21.4.2003.

Hermit
17.07.21
18:06
Reg.17.7.21

Milá Markys,

nejdříve něco mimo karty, co mi říkají moje skromné životní zkušenosti: milenka je "mladé masíčko", a tomu žádný chlap neodolá, to je smutná pravda.
A někam jezdit a někoho tam překvapovat, to je opravdu neskutečná kravina a blbost, která se obrátí jen proti vám, to mi taky věřte.

Nerozumím, co myslíte, že návrat neplánujete... ..to se tam bude jako masochistka drásat a týrat se... ..protože mladičká holčina je moc silný sexuální atraktant, takže to určitě bude pokračovat.

Pán to zřejmě dělá jako "šport", když se nabízí odskočit, tak to udělá, to je dneska běžné, k čemu vám bude, když vám vyložím, že vás "miluje taky"... ..dokážete žít v trojúhelníku? Nebo ho bude sledovat a nutit... ..
Mnoho, mnoho otázek - co můžete rozpoutat a k ničemu to nebude.
A pokud je to příslušník jižních národů (předpokládám, že jedete i za teplem, ne někam na Aljašku), tak tím je to v něm více kulturně dané.

Jistě jste si přečetla moje upozornění, pro všechny, ale pokud se ozvete, jak si to představujete, že byste pak podnikala dál, jsem ochotná vám ty karty vytáhnout, neboť je to váš osud.

Tak se zatím mějte hezky.
Hermit-Poustevnice

Markys
17.07.21
18:31
Reg.7.4.19

Ano prosím vyložte mi. Horší než to co bylo na podzim už to nebude. Žila jsem tam 13 let, takže k tomu místu mám nějaký vztah, ale samozřejmě se uvidím i s ním. Není to o tom ho překvapit, možná mu to i řeknu. Prostě ho miluji a nechci tam žít už kvůli tomu, že i kdyby byl mezi nimi konec, je to malá vesnice a narážely bychom na sebe. Možná mě ten pobyt jen utvrdí v tom, že rozchod a návrat do ČR byl správná volba. Stále je ale ve mně, že je to mezi námi nedořešené. Hraje roli i moje ego a trochu zlomyslně doufám, že bude mít nervy. Ale nějak ji vyhledávat nebo s ni jakkoliv komunikovat nehodlám. Mužům obecně nevěřím a vím jak to mají, víte nevěru bych nějak zvládla... kdyby to byl úlet s turistkou, ale ne toto s holkou od vedle. Vzhledem k tomu jak to trvalo, podle mě to pro něj byla jen zábava, zvedalo mu to ego, rozcházet se nechtěl. Ale vzhledem k tomu, že nebyl schopen upřímného rozhovoru nevím... upřímně dle těch anonymů, ona nebude nevinná zamilovaná chudinka. Ale někdo kdo jde přes mrtvoly za svým a jakmile mu na něco přijde, neodejde v klidu jako já. Nechci aby to vypadalo, že ho chudáčka svedla a já ho hájím. To vůbec, věděl moc dobře co dělá, ale zároven věřím, že se mu to vrátí. Ale zkrátka on je pro mě i přesto muž kterého miluji a zajímá mě jak to tedy cítí on. Moc prosím o Váš výklad, děkuji.

Hermit
17.07.21
18:54
Reg.17.7.21

takže se z té dovolené hodláte vrátit?!
Jste naivní a jelikož si trváte na svém, bude to jen vaše trápení a proti domácí milence nemáte šanci, to jen na úvod.

Nuže tedy tarotové karty o pánovi říkají, že má rád své "jisté", má velkou potřebu být uspokojený po všech stránkách - jak citově, sexuálně, materiálně... .hodně zaměřený na majetek a dávat to najevo, jaký jsem to "geroj"... .Svůj životní styl miluje a nehodlá ho měnit. Takže ano, je možné, že vás stále jaksi miluje po svém a prostě zvládá dvě. Rovněž se u něj projevují majetnické sklony a mít situaci pevně v rukou. Objevi se může i finanční využívání svých partnerek, třeba už vás to něco stálo.

Vaše karty jsou víceméně jasnější: Poustevník říká, abyste se od toho odpoutala, šetřila svoje ego, na celou situaci se podívala s odstupem, protože jinak vás čeká hodně nepříjemná situace - mám na mysli rozbouřené emoce, hádka, bitka... ..házení talířů, řvaní na sebe, facky... ... balení kufrů a blesková změna ne k dobrému.

Sama jste tu milenku ohodnotila, toužíte po pomstě, vlastně sama nevíte co chcete... .nechte to být.

Markys
17.07.21
19:05
Reg.7.4.19

Dobře, děkuji

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Horoskopy na 2023
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2023?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)