English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Konec světa?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Konec světa?

Marunka
13.11.18
20:22
Nereg.

IP: 185.155.32.*
Stála jsem v obýváku a skrze dveře na balkon jsem se dívala na noční oblohu a na zem, která se rozpadala. V domě jsem byla jen já a vedle v bílé místnosti, která však v našem domě vůbec není byl bratranec. Začala jsem cítit takovou hnusně nasládlou vůni, která měla pravděpodobně znamenat nějakou jedovatost vzduchu, jelikož se mi začalo špatně dýchat.

Odešla jsem tedy do místnosti za bratrancem, ve které se mi opět dýchalo bez problémů. Bylo mi však řečeno, že tato místnost jen zpomaluje proces vniknutí té jedovatosti a že i tady během chvíle dojde dýchatelný vzduch a mi se tak udusíme. Vyběhla jsem tedy z místnosti a utíkala do svého pokoje, kde jsem uslyšela motor traktoru. Hned jsem si vzpomněla na tátu a přemýšlela jsem, jestli v tom traktoru sedí a jestli je v pořádku. Pak už si jen vzpomínám, že jsem celá vyplašená běhala chodbou sem a tam, protože jsem nevěděla, co dělat a strašně jsem se bála, jaké to umírání vlastně bude.
Probudila jsem se se strachem a srdce mi rychle tlouklo. Takový pocit strachu nemívám ani po tom, co se mi zdá například o nějakém hmyzu, pavoucích a to se mi při pohledu na ně dělá opravdu zle. No ale na tu hnusnou sladkou vůni toho vzduchu se nedá zapomenout
 
Lumpino
18.11.18
19:06
Reg. před 2016

Těžko říct co takový sen značí. Ale i sny se dají ovládat tím na co se člověk soustředí před spaním. Do snů se mohou prolínat různé fantazie bez jakéhokoliv významu. Ale také mohou ukázat čo člověka osud. Exuistuje postup který může budoucnost naznačit.
Večer před usnutím... . v myšlenkách se zaměřím na to, co budu dělat druhý den ráno. Mytí, snídaně, cesta do zaměstnání, co asi budu provádět v práci. Nebo cesta na zahrádku... . atd. Při pravidelném opakování můž člobrdík vidět zajímavé věci.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)